rolnik szuka żony łukasz sędrowski
rolnik szuka żony na tvp screenshot
Autor Magdalena Więckowska - 21 Września 2020

Kulisy "Rolnik szuka żony" ujawnione przez jednego z uczestników. Oburzające oszustwo, dał się im nabrać

“Rolnik szuka żony” jest programem, który z sezonu na sezon wzbudza niemałe emocje. Również bohaterowie poprzednich sezonów aktywnie uczestniczą w show biznesie i wygłaszają poglądy na wiele spraw. Chętnie komentują aktualne doniesienia z hitowego programu TVP, porównując je do własnych doświadczeń. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników wszystkich edycji był Łukasz Sędrowski. Mężczyzna nawiązał bliską relację z Agatą Rusak. W ostatnim odcinku programu zaręczyli się, a wszystkim zdawało się, że ich miłość będzie trwała na zawsze.

“Rolnik szuka żony” pokazuje, że pozory mylą, a zbyt szybkie lokowanie uczuć w drugiej osobie może przynieść zgubne skutki. Łukasz Sędrowski, komentując aktualne doniesienia z programu, odwołał się do swoich wspomnień i oszustwa, jakim - jego zdaniem - padł ze strony kobiet.

Rolnik szuka żony, a znajduje oszustki?

Łukasz Sędrowski znany jest ze swoich afer z Pauliną i Agatą, które rywalizowały o jego względy podczas pobytu w jego gospodarstwie. I choć Paulina zniknęła z życia rolnika dużo szybciej niż Agata, to z pewnością nie żałowała swojej decyzji. Intensywny, choć krótki związek Agaty i Łukasza sprawił, że nie chcą teraz o sobie słyszeć i wykluczają jakąkolwiek formę odbudowania związku. Łukasz nie spowija jednak zasłoną milczenia przeszłości dotyczącej swoich związków. Chętnie wypowiada się na temat kobiet, którym powierzył swoje serce. Niestety, nie są to miłe słowa, i z pewnością nikt nie chciałby być tematem podobnych monologów.

Okropne oszustwo czy publiczne pranie brudów?

Łukasz Sędrowski nie przebiera w słowach, gdy mówi o Paulinie i Agacie. Mężczyzna nie daje im o sobie zapomnieć, chociażby przez to, jak ostrzega przed nimi innych potencjalnych adoratorów. Czy fakt, że Łukasz nadal jest samotny wpływa na to, że tak kwaśno wypowiada się o innych? Rolnik, odnosząc się do wydarzeń z najnowszej edycji programu “Rolnik szuka żony”, skrytykował Paulinę i Agatę. Stwierdził bez cienia wahania:
- Agata i Paulina napisały do mnie list tylko dlatego, że wśród kandydatek Grzegorza i Krzysztofa byłyby pewnie niezauważone i nie miałyby szansy być zaproszone do gospodarstwa. (...) Później zaczęło się współczucie kandydatkom, które wiedzą, co robią i są bardzo dobrze przygotowane, także radzę uważać na takie sztuczki.
Słowa Łukasza są nieco kontrowersyjne, a zdania na ten temat - mocno podzielone. Nie wiadomo, co na ten temat myślą same kobiety skomentowane przez rolnika, który... nie znalazł żony.

  1. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda
  2. Wypadek w mazowieckim. Przed maskę wyskoczył olbrzymi zwierz, nie miała szans wyhamować
  3. Fatalna informacja dla wszystkich posiadaczy maszyn rolniczych. Ma być jeszcze gorzej
  4. 12 zastępów na miejscu, specjalistyczna grupa poszukiwawcza. Gigantyczne zniszczenia i setki ofiar w zwierzętach
  5. Kultowy "Siara" rzucił aktorstwo, został rolnikiem. Niebywałe doniesienia, wiemy co uprawia
  6. Trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł

Następny artykuł