"Rolnik szuka żony" Marlena
screen "Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 22 Października 2020

Marlena z "Rolnik szuka żony" wykazała się prawdziwą odwagą. Jej decyzja całkowicie zaskoczyła fanów

Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na odważną zmianę. Wszystko to dla najbardziej potrzebujących.

"Rolnik szuka żony" od kilku lat gości na antenie TVP. W tym momencie widzowie mogą już oglądać siódmy sezon, który dostarcza wiele emocji. Chociaż w programie pojawiły się już nowe gwiazdy, to fani nie zapominają o uczestnikach z poprzednich edycji. Tym razem pojawiło się wiele komentarzy, gdy Marlena z szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" zamieściła w sieci swoje nowe zdjęcie.

Z ostatniej chwili: lider Agrounii został zatrzymany przez policjęZ ostatniej chwili: lider Agrounii został zatrzymany przez policjęCzytaj dalej

Marlena z "Rolnik szuka żony" podjęła ważną decyzję

W szóstym sezonie programu "Rolnik szuka żony" działo się już od pierwszych minut, gdy na ekranie pojawiła się Marlena. Widzowie natychmiast zapałali sympatią do niej. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy Marlena Bazylczuk i Seweryn Nowak, czyli para, która wywołała wielkie emocje, zdecydowała się rozstać jeszcze przed zakończeniem programu. Chyba nie ma fana programu "Rolnik szuka żony", który nie pamiętałby awantury, jaka rozegrała się na oczach wszystkich widzów.

Po wielkiej awanturze para się rozstała, a już po kilku miesiącach po finale programu "Rolnik szuka żony" zarówno Marlena, jak i Seweryn wyznali, że są szczęśliwi. Każde z nich znalazło miłość u boku innej osoby. Nowym partnerem Marleny został Błażej Bieganek, finalista Konkursu Mistera Wielkopolski 2019. Dziś para żyje na odległość, ale jak sami przekazują w mediach społecznościowych, całkowicie im to nie przeszkadza. Liczy się dla nich, że mają siebie nawzajem.

Po rewolucjach w życiu osobistym teraz Marlena zdecydowała się na kolejną zmianę. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zaskoczyła wszystkich, gdy w sieci pojawiło się jej nowe zdjęcie. Kobieta postawiła na odważną metamorfozę, w szczytnym celu. Okazuje się, że Marlena skróciła włosy.

- Po roku nadszedł czas na zmiany. 35cm ścięte - napsiała dziś na swoim Instagramie, co nie było jedyną wiadomością, którą podzieliła się z fanami.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" zdecydowała się pomóc chorym

Oprócz tego, że Marlena zdecydowała się na zmianę wyglądu, wiadomo także, że zrobiła to w szczytnym celu. Okazuje się, że ścięte włosy zostały przeznaczone dla fundacji, która przetworzy je na peruki dla osób chorych na nowotwór.

- Cudownie się dzielić. Oddanie włosów na fundację to wspaniały gest i cudowne doświadczenie. Uszczęśliwia nie tylko dawce, ale przede wszystkim osobę, która na nie czeka - napisała zachwycona Marlena.

Oczywiście fani natychmiast zaczęli dopytywać się, czy Marlena nie żałuje tego, że ścięła włosy. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" bez wahania zaznaczyła, że najważniejsza jest pomoc. Co więcej, Marlena może pochwalić się włosami, które bardzo szybko rosną, dzięki czemu może pozwolić sobie na odważne cięcie. Wie, że już niebawem jej włosy całkowicie odrosną i wrócą do długości sprzed cięcia.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Porażające sceny. Nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia" trafiło do sieci, internauci stanęli jak wryci
2. Niemcy masowo wykupują dwa produkty. Półki w sklepach zaczynają świecić pustkami
3. Kolejne uderzenie w rolników. Zbiory kukurydzy zagrożone, tym razem inny winowajca niż pogoda

Zaczęło się. Drogi już są zablokowane, tysiące rolników protestuje ws Zaczęło się. Drogi już są zablokowane, tysiące rolników protestuje ws "piątki dla zwierząt"Czytaj dalej


- Moje włosy bardzo szybko rosną. Ważne, żeby była zadowolona osoba, która je będzie nosić. Radość takich osób jest bezcenna. Za rok znów będą takie długie. Warto pomagać. Dobro wraca - opdowiedziała na komentarz jednej z fanek na Instagramie.

Rolnik szuka żony Marlena

fot. screen Instagram/marlena_bazylczuk

Źródło: WP, Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cienkie, delikatne i obłędnie pyszne naleśniki wypełnione nadzieniem z sera. Recepturę zdradziła sama Ania Starmach
  2. Tata bawił się z synkiem. Ich husky nie zrozumiał sytuacji i rzucił się na mężczyznę, jest nagranie
  3. Wielkie zmagania i ogromna niespodzianka. Widzowie "Rolnicy. Podlasie" nie mogli się spodziewać
  4. Kierowcy mogą mieć problemy na drogach. Wszystko zacznie się 21.10
  5. Rewolucyjna propozycja, może wpłynąć na codzienne zwyczaje Polaków. Decyzja może paść w przyszłym tygodniu
  6. Właśnie dokonali przełomowego odkrycia. Odnaleźli skarb, który zyskał miano największego na świecie
  7. Nawet 2 tysiące złotych nowej emerytury. Wystarczy spełnić jeden warunek, chodzi o zwierzęta

Następny artykuł