Rolnik szuka żony - wybór
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 22 Listopada 2020

Ależ zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Dawid ze łzami w oczach patrzył jak odjeżdża samochód

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". W tym tygodniu widzowie mogli przeżyć prawdziwe zaskoczenie. Na ekranie nie zabrakło całego spektrum emocji. Marta Manowska i wszyscy widzowie dowiedzieli się już, z kim rolnicy i rolniczka chcą zostać w gospodarstwie. Nie obyło się bez łez.

Dziewiąty odcinek "Rolnik szuka żony", hitu TVP już za nami. Jak co tydzień w programie nie zabrakło emocji. Jednak największym zaskoczeniem dla widzów było to, jakich wyborów ostatecznie dokonali uczestnicy.

Czas na wybór. Uczestnicy z "Rolnik szuka żony" musieli zadecydować

W dziewiątym odcinku programu "Rolnik szuka żony" wizyty w gospodarstwie dobiegły niemalże do końca. Uczestnicy musieli wybrać, z kim chcą kontynuować znajomość, po czym przekazać swoją decyzję Marcie Manowskiej. I właśnie dziś wszyscy widzowie mogli dowiedzieć się, czy ich przypuszczenia się sprawdzą. W sieci debaty na temat tego, jakich wyborów dokonają uczestnicy, trwały już od tygodni.

W odcinku Marta Manowska zaznaczyła, że wybory nigdy nie są łatwe, ale każdy, kto zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony" wiedział, co go czeka.

U Magdy uczestnicy mieli szansę poznać jej przyjaciół. Najbliżsi zdradzili, na czym najbardziej zależy rolniczce. Wszyscy kandydaci zostali wypytani i zamiary. Paweł i Adam nie wypadli najlepiej. Jednak więcej zastrzeżeń było do Pawła, który całkowicie nie przypadł do gustu przyjaciołom Magdy. Oczywiście obaj kandydaci byli przekonani, że idealnie się zaprezentowali. Przyjaciele zachęcali Magdę, by kolejny raz przejrzała listy i zrezygnowała z obecnych kandydatów.

Magda w rozmowie z Martą wyznała, że Paweł jest całkowicie nieszczery wobec niej. Co do Adama, Magda czuła, że nie ma pomiędzy nimi żadnej chemii. Ostatecznie Magda nie wybrała żadnego z uczestników.

Józef usłyszał, że od niego odchodzi Apolonia. Uczestniczka spakowała się i wyszła. Józef wyglądał na zaskoczonego, nie mógł uwierzyć, że Apolonia ot, tak postanowiła opuścić jego gospodarstwo. Grażyna podjęła taką samą decyzję i uczestniczki razem odeszły z życia Józefa. Na sam koniec pożegnała się Ewa i Józef został sam.

Maciej wybrał Ilonę. Uczestniczka była bardzo szczęśliwa z decyzji, jaką podjął rolnik. Co więcej, przed kamerami Maciej zdradził, jakie ma wobec niej zamiary.

- Ilonka ma potencjał na żonę - wyznał rolnik.

W gospodarstwie Dawida polały się łzy

Dawid porozmawiał szczerze z Martyną. Powiedział jej, że już od dawna zdecydował, że chce ją wybrać. Uczestniczka próbowała go przekonać, że między nimi nic nie będzie. Dawid do ostatnich chwil liczył, że połączy ich coś więcej. Ostatecznie pożegnał się z Magdaleną, która zalana łzami żegnała się z rodzicami rolnika. Martyna także odjechała do domu, widziała, że nie ma dla niej miejsca w życiu Dawida. Rodzice rolnika do ostatnich chwil zachęcali ją, by została. Niestety, nie udało im się jej przekonać.

Rolnik ze łzami w oczach patrzył, jak Martyna odchodzi z jego życia.

Zaskoczenie u Pawła. Szykuje się więcej niż jedno wesele

W gospodarstwie Pawła pojawiła się Marta Manowska, która usłyszała od rolnika i Marty, że szykują się na wspólne wesele. Oczywiście chodziło o wesele brata, ale nie tylko. Paweł i Marta przekazali, że pomiędzy jego rodzonym bratem i jedną z uczestniczek pojawiło się uczucie. Manowska dopytywała, czy Pawłowi to w jakiś sposób przeszkadza, ale rolnik nie ma z tym żadnego problemu. Wszyscy spodziewali się, że tak właśnie się stanie.

Paweł i Marta wspominali ich randkę, na której Marta wyznała, że chciałaby wyjechać do domu. Był to dzień, który całkowicie odmienił ich relacje.

Paweł w rozmowie twarzą w twarz z Martą Manowską zdradził, że to właśnie Marta jest "tą jedyną". Obecność Marty w jego życiu jest teraz dla niego najważniejsza.

A jak obstawiali internauci jeszcze przed odcinkiem?

Internauci jeszcze na długo przed rozpoczęciem odcinka debatowali na temat tego, jakie pary zostaną po 9 odsłonie "Rolnik szuka żony". Niewiele osób "przewidziało", co wydarzy się w odcinku.

- Dawid - Magda, bo musi, ale z nią nie będzie. Józio - Ewa, ale też z nią nie będzie. Paweł - Marta, Maciej - Ilona i Magda hmm pewnie Paweł - przypuszczała jedna internautek.

- Paweł Martę, Magda nikogo, Józef Ewe, Dawid nikogo, a Maciek Ilonę, z która i tak nie bedzie - dodała kolejna osoba.

Po komentarzach, które zostały zamieszczone w sieci widać, że widzowie "Rolnik szuka żony" nie wróżą miłości uczestnikom, których mogą oglądać w siódmym sezonie. Przeważa opinia, że jest to jeden z "najnudniejszych" sezonów, w których nie ma mowy o stworzeniu prawdziwego związku.

- Nikt tu nie znajdzie miłości, to nie jest takie na szybko, trzeba szczerej miłości, a tu jest tylko odpoczynek na łonie natury i to tylko tyle. Magda ona jest pokrzywdzona widać to po niej. W większości edycji tylko nieliczni stanęli na ślubnym kobiercu, a reszta stopniała jak lód - napisała internautka.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

fot. Instagram/Rolnik szuka żony

Następny artykuł