nie zyje rolnik szuka żony
David Tomaseti/ Unsplash
Autor Albert Długoszewski - 23 Października 2020

Druzgocące wieści z "Rolnik szuka żony". Śmierć przyszła zbyt szybko, ciężka żałoba ulubionej postaci wciąż trwa

Widzowie kultowego już reality show "Rolnik szuka żony" są zdruzgotani wieściami, jakie dopłynęły do nich od jednej z najbarwniejszych postaci jakiś czas temu. Bardzo trudne chwile uczestniczki są związane niestety z nagłą śmiercią.

Marlena Bazylczuk była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek szóstej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony". Niestety jakiś czas temu poinformowano o bardzo przykrych wydarzeniach w jej życiu.

Jak wielokrotnie informowała w rozmowie z mediami, jej mama od kilku lat ciężko chorowała. Walka z nowotworem była długa, niestety przegrana.

Nowy zakaz obejmie wsie i gospodarstwa? Kara za nieprzestrzeganie nawet 500 złNowy zakaz obejmie wsie i gospodarstwa? Kara za nieprzestrzeganie nawet 500 złCzytaj dalej

- Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuję jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże - mówiła swego czasu Bazylczuk w rozmowie z dziennikiem Fakt.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Znęcał się nad psami, kurami i innymi zwierzętami. Został skazany na prace publiczne
2. Co za gest, Biedronka zaskoczyła w niebywały sposób. Na decyzji sieciówki skorzystamy wszyscy
3. Przejechali pół świata na starym Ursusie. Niesamowita historia, zapiera dech w piersiach

Zaraz po pojawieniu się informacji w mediach, na profilu Marleny pojawiło się mnóstwo słów wsparcia oraz kondolencje. "Trzymaj się, wyrazy współczucia, kondolencje" to najczęstsze komentarze skierowane do uczestniczki szóstej edycji show Telewizji Polskiej jakie można było przeczytać w mediach społecznościowych.

Nie tak dawno temu, na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się niezwykły wpis, po którym widać, że mama była w jej życiu naprawdę ważną osobą i jej strata wciąż ją boli.

- Z dedykacją dla najważniejszej osoby w moim życiu. Zawsze byłaś przy mnie, jak robiłam je dla kogoś, teraz też byłaś, chociaż Cię nie widziałam. Mam nadzieję, że Ci się spodoba ???? Zrobione z rzeczy, przy których byłaś, pomagałaś mi je wybierać, dobierać kolorystycznie do tematu i osoby. Dlatego wybrałam te, które wiążą się z Tobą, wspominam te dni i chcę byś w jakiejś części czuła się jak w domu, mimo że dla mnie zawsze będziesz w nim obecna - napisała uczestniczka szóstej edycji Rolnik szuka żony na Instagramie.

Zakopał żywego psa, wystawał jedynie fragment pyska. Policja pilnie poszukuje sprawcyZakopał żywego psa, wystawał jedynie fragment pyska. Policja pilnie poszukuje sprawcyCzytaj dalej

Marlena Bazylczuk - gwiazda show TVP

Marlena Bazylczuk była jedną z najbarwniejszych postaci reality show produkcji polskiej telewizji publicznej - Rolnik szuka żony. Była bohaterką licznych skandali, do tego stopnia, że w finałowym odcinku sprawiła swoistą niespodziankę producentom programu. Jej perypetie w świecie celebrytów obserwuje tysiące Polaków, w tym miastowi i wiejscy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klasyk w wydaniu, które was zaskoczy. Surówka z kapusty w połączeniu z jednym składnikiem daje spektakularny efekt
  2. Rottweiler śmiertelnie pogryzł noworodka, chciał go zakopać. Koszmar rodziny
  3. Naukowcy ostrzegają: możliwe zagrożenie dla ludzi i świń. Jedna rzecz może uratować życie
  4. Zostawiła córkę na chwilę samą. Po powrocie oniemiała, wszystko się nagrało
  5. Rewolucyjna propozycja, może wpłynąć na codzienne zwyczaje Polaków. Decyzja może paść w przyszłym tygodniu
  6. Jest w śpiączce od 15 lat. Kamera właśnie zarejestrowała długo wyczekiwany znak życia
  7. Grochola przerywa milczenie. Wyznała, co jej oprawca zrobił kotu. Nie mieści się w głowie

Następny artykuł