rolnik szuka żony
vod.tvp.pl / Rolnik szuka żony
Autor Magdalena Więckowska - 23 Listopada 2020

"Rolnik szuka żony": kandydat Magdaleny w niecenzuralnych słowach za jej plecami, bolesne oskarżenie

“Rolnik szuka żony” w niedzielę 22 listopada ukazał nam wybory rolników i rolniczki. I choć uczestnicy mogli wybrać tylko jedną osobę, z którą chcą kontynuować program, to niektórzy z nich pozostali zupełnie sami. Magdalena nie ukrywała, że ani Adam, ani Paweł nie sprostali jej oczekiwaniom. Gdy Marta Manowska zabrała Magdalenę na rozmowę, między Adamem i Pawłem padły szokujące słowa "okraszone" wulgaryzmami.

Wczorajszy odcinek programu “Rolnik szuka żony” ukazał emocje, które kumulowały się między niektórymi uczestnikami. Jak widać, Adamowi nie podobało się zachowanie Pawła wobec Magdaleny i nie chciał pozostawić tego bez stosownego komentarza.

“Rolnik szuka żony” i ostra wymiana zdań

Gdy gospodarz programu, Marta Manowska, przeprowadziła krótką rozmowę z Magdaleną i jej kandydatami, oświadczyła, że zabiera rolniczkę na wymianę kilku zdań w cztery oczy.

Po tym, jak kobiety się oddaliły, Adam rozpoczął zaskakującą rozmowę:

- Mam ciągle wrażenie, że ty dajesz do kamery, k****, tę swoją poezję: “Tak, Magda jest tak bardzo wartościową osobą, że dla niej to bym skoczył w ogień”. Ty tak od początku dajesz, k****, takimi tekstami - powiedział zniesmaczony Adam.

- No to przecież też możesz dawać jak chcesz - nieoczekiwanie odpowiedział Paweł. - A jak nie chcesz, no to nie musisz.

- No to jedź dalej, k****, z tym aktorstwem - Adam nie krył emocji.

- Jakim aktorstwem? - Paweł zdawał się nie wiedzieć, na czym polega zarzut ze strony rozmówcy.

- Chodzi mi o to, te głupie całowanie w policzek, jakieś tam “hmm, ale pięknie dziś wyglądasz, WOW”. K**** wszystko, od początku - wypalił. Po chwili dodał: - Ona nie jest głupia, nie jest ślepa. Od początku widziała to samo co ja - skwitował.

Paweł, wyraźnie zmieszany, nie patrząc już w stronę Adama, odpowiedział:

- No to wszyscy widzieliście i jest okej.

Niesmak pozostał

Magdalena nie ukrywała, że mężczyźni nie sprostali jej wymaganiom. Jej koleżanka podczas grillowego spotkania zauważyła, że Magda nie znosi Pawła i nie może patrzeć w jego stronę.

Czyżby Adam miał rację, oskarżając Pawła o nieszczerość? Na koniec Paweł dodał do kamer, że Adam był zbyt pewny siebie i to dlatego Magdalena również jego odrzuciła.

Rolniczka najprawdopodobniej nie dowiedziała się o ostrej wymianie zdań za jej plecami.

Następny artykuł