Rolnik szuka żony - Magdalena
"Rolnik szuka żony" screen TVP
Autor Aneta Wasilewska - 25 Października 2020

Nagły zwrot akcji. Magda z "Rolnik szuka żony" już nie musi się niczego obawiać

Magda z programu "Rolnik szuka żony" nie musi się jednak obawiać o to, co wydarzy się w programie? Pojawiły się zaskakujące informacje. Internauci są pewni, że odnajdzie to, czego tak bardzo pragnie.

"Rolnik szuka żony" już dziś wieczorem pojawi się w telewizji TVP. Nowy odcinek siódmego sezonu z pewnością przyciągnie przed ekrany telewizorów wielką widownię, która już nie może się doczekać, by dowiedzieć się, jak potoczą się losy ich ulubionych bohaterów. Jedną z postaci, która w ostatnich tygodniach przyciągnęła najwięcej uwagi, jest Magda.

Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcjiNiewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcjiCzytaj dalej

Magda z "Rolnik szuka żony" nie odnajdzie miłości w programie?

Magda jest jedyną rolniczką, która pojawiła się w nowej odsłonie programu "Rolnik szuka żony". Widzowie już na początku przeczuwali, że w życiu bohaterki mogą pojawić się problemy. Uczestniczka nie ukrywała, że zależy jej na znalezieniu prawdziwej miłości, która zakończy się na ślubnym kobiercu. Kobieta, która już raz się rozwiodła, nie wzbudziła sympatii, gdy widzowie dowiedzieli się, kto został zaproszony do jej gospodarstwa. Dla przykładu Magda wybrała kandydata, który o wsi nie ma zielonego pojęcia.

Jak informowaliśmy niedawno, Magda wyjawiła, jak poczuła się, gdy kandydaci pojawili się w jej gospodarstwie. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" w gorzkich słowach opowiedziała, jak została potraktowana przez trzech mężczyzn, którzy mieli spędzić z nią więcej czasu, by nawiązała się między nimi relacja. Chociaż wydaje się, że w siódmym sezonie "Rolnik szuka żony" Magdzie nie uda się znaleźć miłości, to po jego zakończeniu los może się odwrócić. Pojawiły się doniesienia, że jeden z poprzednich uczestników hitu TVP, jest nią wyraźnie zainteresowany.

Pojawił się inny kandydat?

W sieci pojawiły się doniesienia, że jeden z uczestników piątek edycji "Rolnik szuka żony" jest zainteresowany rolniczką. Niedawno, Łukasz Sędrowski zdradził w sieci, że ogląda na bieżąco poczynania uczestników hitu TVP. Rolnik podzielił się z fanami zdjęcia z telewizora, na których pokazywano Magdę. Przy tych zdjęciach zamieszczone zostały serduszka, a kandydatów opisał słowem "statyści".

Wydawać się może, że dał tym do zrozumienia, że jeśli żaden z kandydatów nie przypadnie do gustu rolniczce, może być pewna, że rolnik ma ochotę się z nią zapoznać. Możliwe, że już niedługo będziemy mogli się dowiedzieć, czy para się ze sobą pozna. Może dopiero po programie "Rolnik szuka żony" Magda będzie miała większe szanse na znalezienie miłości.

Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarnaNa miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarnaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał
  2. Wiadomo już, co dalej z godzinami dla seniorów. Odpowiedź MRiPS w wielu wzbudzi oburzenie
  3. Wielkie łzy Magdy w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony". Porażające emocje

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" mogą doskonale pamiętać Łukasza z piątej edycji. Rolnik związał się z Pauliną Rykałą, która pojawiła się u niego w gospodarstwie. Ich związek zakończył się kłopotliwym rozstaniem. Łukasz związał się także z Agatą Rusak, a o ich związku głośno było przez wiele miesięcy. W końcu w czerwcu bieżącego roku para szykowała się do wesela. Teraz jednak się okazuje, że rolnik nie zmienił stanu cywilnego.

Rolnik szuka żony

Fot. Instagram/sedrowskilukasz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W jaki sposób mrozić pierogi na święta? Szef kuchni zdradził 3 niezawodne metody
  2. Koń zorientował się, że kot wskoczył mu na grzbiet. Jego reakcja jest fenomenalna, nie będziesz mógł powstrzymać śmiechu
  3. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu
  4. Na polach zostanie kapusta. Niestety, wielu odmian w ogóle nie opłaca się zbierać
  5. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
  6. Wpuścili kotkę do środka. Po kilku sekundach zorientowali się, jaki błąd popełnili
  7. Z ostatniej chwili. Reprezentant Polski kończy karierę. Był wielką legendą, dziękujemy za wszystko

Następny artykuł