rolnik szuka żony
screen z vod.tvp.pl ("Rolnik szuka żony")
Autor Magdalena Więckowska - 25 Października 2020

Zaskoczenie i łzy w “Rolnik szuka żony”. Wybranka Dawida zdecydowała się na radykalny krok

“Rolnik szuka żony” przynosi wiele emocji. Łzy polały się w gospodarstwie Dawida, który jest najmłodszym uczestnikiem siódmej edycji show Telewizji Polskiej. Na rozmowę poprosiła go z samego rana Agnieszka. Okazuje się, że miała do przekazania bardzo smutną wiadomość.

"Rolnik szuka żony" jest programem, który ma pomóc samotnym rolnikom w znalezieniu ich drugiej połówki. Być zakochanym i kochanym przez drugą osobę jest wspaniałym uczuciem, lecz droga do tego etapu potrafi być niezwykle bolesna. Każdy z uczestników show przeżywa trudne chwile - w przypadku rolników i rolniczki są to dylematy, która osoba powinna zostać w ich gospodarstwie, natomiast ze strony zaproszonych gości tli się nadzieja na rozwój dalszej znajomości. Scenariusze życia bywają nieprzewidywalne, a pierwotni faworyci lub faworytki potrafią boleśnie rozczarować. Sytuacja, która miała miejsce podczas najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony" była wyjątkowo trudna i zaskakująca dla najmłodszego uczestnika edycji - rolnika Dawida.

"Rolnik szuka żony" i nieprzyjemny koniec

Między Dawidem a Agnieszką wywiązała się rozmowa na temat jej najnowszej decyzji. Dziewczyna powiedziała, że chce zrezygnować z udziału w programie. Powiedziała Dawidowi:

- Liczyłam że jesteś bardziej dojrzałym facetem. Chcę, żebyś uszanował tę decyzję.

Dawid odparł, wyraźnie zaskoczony:

- Rozumiem i szanuję twoją decyzję, chociaż chciałem o ciebie zawalczyć - rolnik nie ukrywał łez. - Szkoda, bardzo fajna z ciebie dziewczyna.

- Nie masz do mnie więcej pytań? - zapytała Agnieszka z nutą żalu w głosie.

- Nie, chcę uszanować twoją decyzję - odpowiedział rolnik. Dawid nie ukrywał, że zabolało go to, że został oceniony w tak szybki i jednocześnie negatywny sposób przez dziewczynę, która była jego faworytką. Rolnik nie mógł zrozumieć gwałtownej decyzji dziewczyny. Kiedy Agnieszka poszła spakować się na górę, rolnik przyszedł do kuchni, gdzie przy stole siedziała Martyna. Zrozpaczony i we łzach podzielił się smutną nowiną z dziewczyną. Martyna próbowała go pocieszać, lecz bezskutecznie. Z relacji Agnieszki wiadomo, że na jej decyzji zaważyła sytuacja z nocną rozmową, jaką Dawid przeprowadził z Martyną, a także sytuacji, która nastąpiła dzień po. Stwierdziła, że nie czuje nic do rolnika i "nie chce zabierać miejsca innym dziewczynom".

Rezultaty decyzji Agnieszki

Decyzja Agnieszki z pewnością okazała się bolesna dla młodego rolnika. W jego gospodarstwie pozostała Magdalena i Martyna. Pożegnanie Agnieszki z pozostałymi uczestniczkami było bardzo smutne, dziewczyny również nie mogły powstrzymać się od łez. Bliższe stosunki między dziewczętami nawiązały się między Magdaleną a Agnieszką. Pierwsza z nich prosiła towarzyszkę, by "nie zostawiała jej sama z Martyną". Jak widać całą trójka nie do końca przypadła sobie do gustu, o czym niektóre z zaproszonych do rolnika dziewczyn otwarcie wspominały przed kamerami. Sama Agnieszka, przy ostatnim spotkaniu z mamą Dawida, we łzach podziękowała za opiekę i miło spędzony czas. Mama Dawida nie kryła głębokiego zaskoczenia takim obrotem spraw i trudno było jej skomentować zaistniałą sytuację.

Następny artykuł