rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 25 Listopada 2020

Józef z “Rolnik szuka żony” żali się internautom. W kandydatkach odrzuciła go porażająca rzecz

W “Rolnik szuka żony” mogliśmy oglądać wybory uczestników i uczestniczki. Ich decyzje wśród niektórych fanów wzbudziły wiele emocji, inni głośno przewidywali, jak zakończy się ten etap programu. Józef został jednym z rolników, który pozostał bez towarzystwa. Obecnie Józef pożalił się w komentarzach w mediach społecznościowych na kandydatki, które okazały się być dla niego… za stare.

Program "Rolnik szuka żony" wymaga od rolników, by w tzw. "odcinku zerowym" określili swoje oczekiwania względem kandydatek i kandydatów.

Gienek i Andrzej z Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" mają powody do radości. Fani fantastycznie odpowiedzieli na apelCzytaj dalej

“Rolnik szuka żony” i za stare kandydatki

Józef, najstarszy uczestnik programu Telewizji Polskiej od samego początku emisji “Rolnik szuka żony” pozostaje aktywny w mediach społecznościowych.

Mimo to, dotrzymuje obietnicy danej telewizji i nie zdradził, jak rozwinie się jego wątek w programie. Z ostatniego odcinka wiemy, że to nie on, a Apolonia i Grażyna podziękowały mu za dalszą znajomość.

W gospodarstwie Józefa pozostała Ewa, Józef jednak stwierdził, że nie poczuł do niej nic więcej i w ten sposób rolnik pozostał bez kobiety.

66-letni rolnik skomentował w gorzkich słowach swoją sytuację w jednej z popularnych grup na portalu społecznościowym. Jak się okazuje, kobiety, które wysłały do niego listy, miały jedną porażającą wadę: były za stare.

Niewyobrażalny wypadek: dachująca cysterna z mlekiem. Finał zaskoczył wszystkichNiewyobrażalny wypadek: dachująca cysterna z mlekiem. Finał zaskoczył wszystkichCzytaj dalej

Wymiana zdań w komentarzach

Józef w jednym z komentarzy napisał, że w tzw. odcinku “zerowym” mówił, że ma nadzieję na znalezienie miłości. Potem jednak dodał porażający komentarz:

- 90% listów Pań to Panie 60+, a i były 70+ i nadzieje prysły - napisał, opatrując swoje słowa ikonami płaczących emotikonek.

Kobiety w komentarzach nie pozostały mu dłużne:

- Czyli za stare się panu trafiły. Z całym szacunkiem, ale Pan też przestał być młodzieniaszkiem. A jeśli chodzi o miłość to kobiety po 60 już nie można pokochać? - zapytała jedna z fanek.

Warto przypomnieć, że Józef ma obecnie 66 lat. Trafnym komentarzem na temat sytuacji podzieliła się jedna z jego kandydatek - Grażyna:

- Pani Ewa miała tylko 54 lata, też za stara? - zapytała nieco ironicznie.

Józef nie pozostawił jej słów bez odzewu i odpisał bez cienia zażenowania:

- Witaj Grażynko!!! Sama mi mówiłaś, jak nie ma tego “coś”, to i piątego dnia nie będzie!!! Pozdrawiam - napisał.

Czy to oznacza, że Józef liczył na listy od pań w wieku około 30-40 lat? Jego komentarz nie pozostawia wątpliwości: od wielu autorek listów odrzucił go wiek pań. Wiele kobiet w komentarzach poczuło się urażonych takimi słowami rolnika.

rolnik szuka żony

rolnik szuka żony

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł