Rolnik szuka żony - Maciej
"Rolnik szuka żony" TVP
Autor Aneta Wasilewska - 26 Października 2020

Jest afera. Maciej z "Rolnik szuka żony" oszukał wszystkich, internauci nie zostawili na nim suchej nitki

To, co się działo w ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" przejdzie chyba do historii. Widzowie dostali cały wachlarz emocji, a jeszcze do wielu godzin po emisji w sieci pełno jest komentarzy na temat tego, jak zakończył się wczorajszy odcinek. Jedno jest pewne, zachowanie Macieja zwróciło uwagę fanów i to w najgorszy z możliwych sposobów.

"Rolnik szuka żony" pojawił się już z siódmym sezonem. Widzowie Telewizji Polskiej na bieżąco mogą śledzić losy swoich ulubionych uczestników, którzy zrobią wszystko, by znaleźć prawdziwą miłość. Niestety, ostatnie dążenia do miłości, które zaprezentował Maciej, nie przypadły widzom do gustu. W sieci roi się od słów, w których widzowie nie zostawiają na nim suchej nitki.

Maciej z programu "Rolnik szuka żony" oszukał wszystkich widzów

We wczorajszym odcinku działo się tyle, że widzowie przez całą emisję mogli siedzieć z otwartą buzią. W końcu wyjaśniło się to, co tak bardzo interesowało wszystkich, czyli co stanie się z Magdą. Już wcześniej wspominaliśmy o przełomowym zdarzeniu, które chyba rozwiało wszelkie wątpliwości codo decyzji młodej rolniczki. Tak samo gorąco było w gospodarstwie Dawida, gdzie polały się łzy. Co ciekawe, właśnie u młodego rolnika jedna z uczestniczek zdecydowała się na odważny krok.

Tymczasem w gospodarstwie Macieja prawda wyszła na jaw. Wielu widzów uważało go za największego faworyta całego programu "Rolnik szuka żony". Przypomnijmy, rolnik nie dość, że kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym to nade wszystko kocha naukę, a jego największym marzeniem jest założenie szczęśliwej rodziny.

Internautki były w nim "zakochane". Do wczorajszego odcinka programu "Rolnik szuka żony" pojawiało się wiele komentarzy od kobiet, które miały go za chodzący ideał. Niestety, czar, jaki rzucił na kobiety, szybko prysnął. Maciej udowodnił, że pierwsze wrażenie było tak naprawdę iluzją. Pierwsze wrażenie, jakie zrobił na widzach, okazało się mylne. Nic dziwnego, że widzowie poczuli się oszukani.

Ideał z "Rolnik szuka żony" pokazał swoje prawdziwe oblicze

Już w momencie, gdy uczestniczki pojawiły się u Macieja w gospodarstwie, zderzenie z rzeczywistością widoczne było gołym okiem. Rolnik natychmiast wydał się niezwykle zdystansowany i zachowawczy, a przecież miał być kimś zupełnie innym. Niestety, to nie wszystko, jak widać po zachowaniu w stosunku do uczestniczek, Macieja nie obchodzą flirty i zbliżenia z uczestniczkami, które zaprosił do siebie. W "Rolnik szuka żony" nie widać, że jest zainteresowany bardziej swoją ciężką pracą oraz uprawą czereśni.

W sieci pojawiły się komentarze widzów, którzy w końcu zrozumieli, że Maciej tak naprawdę jest pracoholikiem, któremu raczej nie są w głowie romanse. Wystarczyło spojrzeć na to, co działo się, gdy rolnik przygotował zadania dla swoich kandydatek. Chyba każdemu w głowie zostały sceny z wczorajszego odcinka, w który rolnik razem z dziewczynami odganiał szpaki przy pomocy trąbek. Jazda skuterem i zbieranie czereśni niekoniecznie przypadła do gustu uczestniczkom "Rolnika". Ani Ewelina, ani Ilona, ani tym bardziej Monika, nie były zachwycone propozycją Macieja.

- Nie ma on ciekawszych zajęć czy tylko szpaki czereśnie itp itp. nie będę zdziwiona jak dziewczyny spakują walizki jak wydra w długą toooo - napisała jedna z komentujących zdarzenie na FB.

- Nudno tam. Widać nie w porę dziewczyny przyjechały, bo on zagania do pracy, a one inną rolę żony sobie wyobraziły. Ciekawe czy będzie miał czas je na randki pozabierać w przerwie między pracą... - dodał drugi komentujący.

- A doktorek to ma w głowie tylko czereśnie, zaprosił sobie darmową siłę roboczą i chce, żeby dziewczyny robiły za strachy na wróble - napisała kolejna osoba.

Młody rolnik nie przekonał do siebie ani kandydatek, ani widzów. Widzowie "Rolnik szuka żony" zastanawiają się teraz, czy udział w programie zakończy się dla Macieja z pomyślnością. Niestety, wszystko wskazuje na to, że będzie tak, jak zakładano na początku.

Rolnik szuka żony

Niecodzienny widok na autostradzie. Kierowca natychmiast został zatrzymany przez policjęNiecodzienny widok na autostradzie. Kierowca natychmiast został zatrzymany przez policjęCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł