rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
Autor Magdalena Więckowska - 27 Października 2020

Nabór do kolejnej edycji "Rolnik szuka żony" trwa. Internauci mają ważny apel

“Rolnik szuka żony” jest programem telewizyjnym, który w błyskawicznym czasie zjednał sobie sympatię wielu milionów widzów. Za nami już sześć edycji hitowego programu TVP, obecnie fani mogą obserwować losy pięciu uczestników siódmej edycji show: Magdaleny, Dawida, Macieja, Pawła i Józefa. Trudno określić, jak zakończy się ich przygoda z “Rolnik szuka żony” i czy rzeczywiście znajdą swoją drugą połówkę. Mimo to Telewizja Polska nie próżnuje i ogłasza nabór kandydatów do kolejnej edycji.

“Rolnik szuka żony” wzbudza skrajne emocje - i nic dziwnego, bo nikt przed kamerami nie gra. Wszystkie wydarzenia są spontaniczne, emocje na twarzach uczestników są prawdziwe. Być może to dlatego tak wielka liczba ludzi w Polsce i poza jej granicami pokochała program, w którym rolnicy szukają miłości swojego życia.

Dotkliwe słowa ministra rolnictwa o strajku. Ma inną wersję wydarzeńDotkliwe słowa ministra rolnictwa o strajku. Ma inną wersję wydarzeńCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Dotkliwe słowa ministra rolnictwa o strajku. Ma inną wersję wydarzeń
2. Ważą się losy totalnego lockdownu w Polsce. Najbliższe godziny będą kluczowe
3. “Rolnik szuka żony”: przełom u Magdy, uczestnik wyznał prawdę

“Rolnik szuka żony” i apel internautów

Od pewnego czasu czujnym oczom internautów z pewnością nie umknęły pojawiające się krytyczne komentarza dotyczące formuły programu. I nie chodzi tutaj o szczegóły, ale o granicę wiekową, która - zdaniem niektórych osób - powinna być wprowadzona w kolejnej edycji programu.

Osoby komentujące rozmaite sytuacje z show na portalach społecznościowych twierdzą, że najstarsi rolnicy już od kilku edycji mocno ich rozczarowują swoim niestosownym zachowaniem. Komentatorzy utrzymują, że nie jest to typ postawy, który powinien być promowany i pokazywany w publicznej, ogólnodostępnej telewizji.

Apel internautów jest dość wyraźny na wielu platformach: chcą oni więcej wyważenia w zachowaniu uczestników i mniej dwuznacznych sytuacji, które powodują niesmak. Oto niektóre z wypowiedzi internautów pojawiających się na portalach społecznościowych:

Starszym rolnikom powinni podziękować... a może wybrać zamiast starszego pana starszą rolniczkę? Naprawdę tych erotomanów gawędziarzy ciężko się ogląda. Czasy się zmieniły - promowanie takich postaw w tv powinno być zakazane…”

“Nie powinni brać tych 60+, bo to żałosne na to patrzeć.... Mają to sanatorium miłości i tam ich miejsce. Końskie zaloty Józefa są żałosne”.

Niektórzy internauci przywołują również postać z poprzedniej edycji programu “Rolnik szuka żony” - Jana. Również ten rolnik przyczynił się do nieciekawego wizerunku osób starszych występujących w telewizyjnym show.

Skandaliczna kradzież ciągników wartych majątek. Nagroda za pomoc w znalezieniu złodziejaSkandaliczna kradzież ciągników wartych majątek. Nagroda za pomoc w znalezieniu złodziejaCzytaj dalej

Nabór do kolejnej edycji

W drugiej połowie października na fanpage’u “Rolnik szuka żony TVP” na Facebooku można znaleźć ogłoszenie zachęcające do wypełniania formularzy zgłoszeniowych do ósmej edycji programu. Formuła nie uległa zmianie: Telewizja Polska zaprasza wszystkich rolników i rolniczki stanu wolnego, którzy otwarci są na nową miłość. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest on-line: trzeba odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących stanu cywilnego, dzieci, a także wieku. Co ciekawe - istnieje również możliwość dołączenia dodatkowego wideo.

List rolnika Wojtka: po 30 latach sąsiad kazał mu nagle zamurować okna. Powód porażaList rolnika Wojtka: po 30 latach sąsiad kazał mu nagle zamurować okna. Powód porażaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Woda po gotowanych ziemniakach jest niezwykle drogocenna. Przenigdy jej nie wylewaj
   2. Kotek urodził się ze zdeformowanym pyszczkiem. Jest niepowtarzalny, pokochano go bez względu na wygląd
   3. Naukowcy ostrzegają: możliwe zagrożenie dla ludzi i świń. Jedna rzecz może uratować życie
   4. Niepokojące dane dla milionów Polaków. Chodzi o finansową przyszłość kraju
   5. Za 68 dni ogromne zmiany dla tysięcy rolników. Powód do radości czy smutku?
   6. Krzysztof Krawczyk nie może narzekać na emeryturę. Wyznał, że swoją sytuację zawdzięcza mamie i żonie
   7. Mocne słowa weterynarz w sprawie strajku kobiet. "W dzisiejszej Polsce chyba lepiej być s***, niż kobietą"

Następny artykuł