rolnik szuka żony
screenshot z fanpage'a "Rolnik szuka żony" na portalu Facebook
Autor Magdalena Więckowska - 28 Września 2020

Skandal w Rolnik szuka żony. TVP w ogniu krytyki za ostatni odcinek

“Rolnik szuka żony” wzbudza dalsze emocje wśród fanów programu. Ostatni odcinek, wyemitowany w niedzielny wieczór, 27 września, zgromadził przed ekranami osoby, które kibicowały rolnikom w ich pierwszych wyborach dotyczących kandydatów i kandydatek mających przeprowadzić się do gospodarzy na wieś. Oczywiście nie zabrakło kontrowersyjnych momentów.

“Rolnik szuka żony” sprawił, że Telewizja Polska znalazła się pod ostrzałem ostrej krytyki ze strony telewidzów. Fani programu nie dowierzają, że TVP zdecydowała się wyemitować pewne fragmenty show, które wzbudzają niesmak.

“Rolnik szuka żony” i niesmaczne momenty

W trzecim odcinku lubianego programu wszyscy rolnicy mieli wytypować od trzech do pięciu osób, które mieli zaprosić do swoich gospodarstw. Przedtem jednak czekały ich wspólne aktywności, mające na celu bliższe poznanie siebie nawzajem. Każdy z rolników dokonał samodzielnego wyboru gier i zabaw z uczestnikami “Rolnik szuka żony”. I tak jak młodsi rolnicy nie wzbudzili negatywnych emocji wśród telewidzów, tak postawa 66-letniego Józefa sprawiła, że fanpage “Rolnik szuka żony” na Facebooku po prostu eksplodował od nieprzychylnych opinii.

Niestosowne zachowanie Józefa

66-letni Józef dał się poznać na początku programu jako romantyk, który ze wzruszeniem opowiada o miłości i potrzebie bliskości z drugą osobą. W drugim odcinku można było zaobserwować subtelne sygnały, jak np. nieoczekiwane chwytanie za dłonie niektórych z jego rozmówczyń, a także “żartobliwe” komentarza na temat za długiej spódnicy jednej z kobiet. Niestety w kolejnym odcinku Józef przeszedł samego siebie. Zaproponowaną przez siebie grę w bule wykorzystał nie tylko do bliższego poznania uczestniczek, ale także do nawiązania niezbyt stosownego kontaktu fizycznego. Co zaskakujące, żadna z uczestniczek nie wyraziła sprzeciwu wobec takiego zachowania. Internauci oskarżają Józefa o dwulicowość i bycie erotomanem. Dwuznaczne komentarze, dziwne żarty i aluzje sprawiły, że hitowy program TVP znalazł się w ogniu krytyki. Doszło do tego, że zdjęcie z wizerunkiem Józefa zniknęło z fanpage’a “Rolnik szuka żony”, ponieważ - zdaniem administratorów - zawierało zbyt dużo wulgaryzmów. Czy TVP powinna ocenzurować zachowanie Józefa? Nie wiemy, w jakim kierunku potoczą się losy tego rolnika, ale tajemnicę tę zdradzi na pewno następny odcinek programu.

Następny artykuł