Rolnik szuka żony - Magda i Kuba
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 28 Grudnia 2020

"Sztuczność bije po oczach". Fani "Rolnik szuka żony" podsumowali jedną z par

Fani programu "Rolnik szuka żony" wczoraj mieli okazję zobaczyć specjalny, świąteczny odcinek hitu TVP1. Po transmisji w mediach społecznościowych widzowie podzielili się swoim zdaniem na temat jednej z pary, która na ekranie nie sprawiała wrażenia"prawdziwej".

Fani programu "Rolnik szuka żony" mieli wczoraj ostatnią w tym sezonie okazję spotkać się z ulubionymi uczestnikami nie tylko siódmej, ale i wcześniejszych edycji. Z okazji świąt, Marta Manowska razem z ekipą pojawiła się między innymi u Magdy i Pawła z siódmej edycji "Rolnik szuka żony", jednak to nie spotkanie z nimi wywołało najwięcej emocji.

Świąteczne spotkanie z Magdą i Kubą

Uczestnictwo Magdy w ostatnim sezonie budziło wiele skrajnych emocji. Na początku widzowie nie mogli pogodzić się z tym, na jakich kandydatów zdecydowała się uczestniczka, po czym Magda na własnej skórze przekonała się, że jej pierwszy wybór nie należał do udanych. Zupełnie inaczej było, gdy Magda na nowo przejrzała listy od potencjalnych kandydatów. Tam czekał na nią wiadomość od Kuby.

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" Marta Manowska odwiedziła Magdę i Kubę, którzy na już na pierwszy rzut oka wyglądają na szczęśliwych. Para nie miała problemów, by przed kamerą szczerze opowiadać o swoich uczuciach.

- Dla mnie największe szczęście to bycie razem- zaznaczyła Magda, mówiąc, że jej marzenie właśnie się spełnia.

Polska zaciągnęła 700 mln euro kredytu. Wszystko na jeden wielki celPolska zaciągnęła 700 mln euro kredytu. Wszystko na jeden wielki celCzytaj dalej

"Sztuczność strasznie bije po oczach"

Fani programu, którzy po odcinku przekazywali swoje zdanie na temat ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" mieli wiele opinii po emisji. Wśród nich najczęściej pojawiło się przekonanie, że związek Magdy i Kuby, nie do końca sprawia wrażenie "prawdziwego".

-Sztuczność strasznie bije po oczach - napisał jeden z internautów na Facebooku.

- dokładnie - zgodziła się z powyższą wypowiedzią internautka.

- Jak można o ukochanej kobiecie - „no ona jest ciekawa”.... zero głębszych emocji, zaangażowania z jego strony/ nie wiem/ nie czuje tego czegoś u nich.... - dodała kolejna osoba.

- Z jego strony wydaje mi się to sztuczne, a ona zbyt na siłę szuka jej miłości, i zawsze jak widzę, to ona gada i gada - podkreśla internautka.

- Uważam, że to ona starą się na siłę być szczęśliwą. On bardzo sztuczny - zaznaczyła kolejna osoba.

Możliwe, że w przyszłorocznym, świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" Marta Manowska ponownie odwiedzi Martę i Kubę, dzięki czemu widzowie będą mieli pewność, że uczucie między uczestnikami było prawdziwe.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

fot. Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook

Następny artykuł