"Rolnik szuka żony" - widzowie
screen "Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 29 Października 2020

Magda znowu zmieniła zdanie. Widzowie "Rolnik szuka żony" mają dość

Widzowie programu"Rolnik szuka żony" od początku nie mogli zrozumieć motywacji młodej rolniczki. Tym razem czara goryczy się przelała, nie zostawiają na rolniczce suchej nitki. Wszystko przez to, co będzie się działo w gospodarstwie Magdaleny.

"Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany już w niedzielę w telewizji TVP. Tymczasem widzowie mogli zobaczyć, co będzie działo się w kolejnym odcinku. Na Facebooku pojawiła się krótka zapowiedź kolejnego odcinka, a po nim widzowie nie mogli uwierzyć. Okazało się, że Magda kolejny raz zmieniła swoje zdanie. Nikt nie może już zrozumieć, czym kieruje się rolniczka.

Pilny apel ministra rolnictwa. Pilny apel ministra rolnictwa. "Szybkie i zdecydowane działanie ma kluczowe znaczenie"Czytaj dalej

Magda z "Rolnik szuka żony" wywołuje niemałe zamieszanie

Bez wątpienia Magda z programu "Rolnik szuka żony" przyciąga najwięcej uwagi wszystkich widzów. Wszystko zaczęło się już w pierwszych odcinkach, gdy rolniczka zapowiedziała, że w programie znajdzie miłość życia, z którą stanie na ślubnym kobiercu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wybór kandydatów, na który zdecydowała się Magda. Widzowie nie mieli wątpliwości, że rolniczka wybrała niekorzystnie dla siebie.

Już w późniejszych odcinkach "Rolnik szuka żony" Magda zrozumiała swój błąd, o czym wyznała przed kamerami. Chociaż żaden z kandydatów nie wydał się zainteresowany rolniczką, to w zwiastunie do kolejnego odcinka widać, że sytuacja się zmieniła.

- Nie czuje, żeby to było takie szczere i z serca - słychać wypowiedź Magdy, a w tle widać, jak jeden z uczestników próbuje się do niej zbliżyć i ją pocałować.

Na krótkiej zapowiedzi widać, że Magda uśmiecha się od ucha do ucha, gdy uczestnik spędza z nią czas i próbuje czegoś więcej. Fani programu nie mogą zrozumieć, dlaczego nagle rolniczka zmienia zdanie i przed kamerami mówi, że jego zachowanie nie jest szczere.

Komentarze nie pozostawiają wątpliwości, widzowie mają dość niezdecydowania rolniczki

Pod nagraniem z zapowiedzią kolejnego odcinka programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się wiele komentarzy dotyczących sytuacji związanych z Magdaleną. Jak zauważono, niewiele osób rozumiało rolniczkę już od samego początku programu, gdy trzeba było zaprosić trzech kandydatów do swojego domu. Później Magda żaliła się, że żaden z kandydatów nie bierze ją na poważnie, a teraz jest niezadowolona z tego, że jeden z uczestników odważył się na więcej.

- Pani rolniczka najpierw narzekała, że brak zainteresowania jej osobą, że nie wykazują chęci kontaktu, płakała, jaka to biedna, że nie jest duszą towarzystwa (i dlatego pozbyła się, jak to powiedziała duszy towarzystwa), wymyśliła stonkobranie, po czym znowu płacz, że zbierali robale, a jej nie nadskakiwali. Teraz oburzona, że całusa Pan chciał skraść w oborze... Gdzie tu sens, gdzie logika? - napisała jedna z internautek.

- Wieje nuda, rolniczka nie wybrała żadnego, już wiadomo, sama sobie winna wybrała do programów lowelasow, A potem płacze - dodała druga.

- Wybrała facetów, którzy chcą przez ten program zareklamować siebie. A że facetów, którym nie w głowie praca na roli, to widać od razu. Ma dziewczyna widocznie duże mniemanie o sobie i wybrała z górnej półki ... - zaznaczyła kolejna osoba.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Śmierć przyszła nagle, nic nie można było zrobić. Koszmarna wiadomość, Szczena z "Chłopaków do wzięcia" był zdruzgotany

2. Już nie dwa tygodnie, jest nowa data zniesienia obostrzeń. Premier powiedział, niewielu zwróciło uwagę

3. Kary uderzą zapominalskich kierowców. Zaczynają się od 170 złotych, wystarczy zapomnieć o jednym

W końcu dobra wiadomość. Zasady zostały zmienione, jeszcze więcej osób skorzysta z dodatkowych pieniędzyW końcu dobra wiadomość. Zasady zostały zmienione, jeszcze więcej osób skorzysta z dodatkowych pieniędzyCzytaj dalej

Do następnego odcinka zostało już niewiele czasu. Fani programu "Rolnik szuka żony" z pewnością zasiądą przed telewizorami, by dowiedzieć się, jak dalej potoczyły się losy ulubionych bohaterów, a także Magdy i jej kandydatów. Warto pamiętać, że nie wszystko pokazane zostało w zwiastunie, możliwe, że sytuacja rolniczki będzie wyglądać trochę inaczej.

Rolnik szuka żony

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niezwykle, nieznane zastosowanie ogórków. Niebywałe, jaki domowy problem rozwiązują
  2. Chcą uśpić 14-letniego lwa. Powód bardzo przykry, łzy ciekną z oczu
  3. “Hołota mu głos dała i hołota mu głos odbierze”. Przejmujące słowa rolnika na proteście
  4. Już od czwartku Polacy mogą dostać dodatkowe pieniądze. Wiemy, kto skorzysta z zastrzyku gotówki
  5. Mieszkasz w domu? Nowa opłata ma wynieść nawet 1350 złotych, nie będzie dało się jej uniknąć
  6. Tysiące Polaków nie zadbają w tym roku o groby bliskich. Na szczęście jest wyjście z trudnej sytuacji
  7. Halloween już jutro. Corgi dobrze wie, co robi się z dynią

Następny artykuł