Rolnik szuka żony - odcinek
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 29 Listopada 2020

Nagły zwrot akcji ws Magdy z "Rolnik szuka żony". Pełna emocji wyznała wszystko przed kamerami

Widzowie, jak w każdą niedzielę mogli śledzić zmagania uczestników programu "Rolnik szuka żony". W tym tygodniu także nie zabrakło emocji na ekranie. Rolnicy pojawili się w domach swoich wybranek, a uczestnicy bez kandydatów zdecydowali się na ponowne przejrzenie listów i kontakt z nowymi osobami. Największym zaskoczeniem była sytuacja, która miała miejsce w życiu Magdy. Uczestniczka wszystko zdradziła przed kamerami.

Najnowszy odcinek programu "Rolnik szuka żony" już za nami. Jak co tydzień widzowie mogli śledzić losy swoich ulubionych rolników i rolniczki. Także i w tym tygodniu nie obyło się bez zaskoczeń. Co wydarzyło się w życiu uczestników hitu TVP? Po ostatnim dramatycznym odcinku Telewizja Polska nie rezygnuje z dostarczania niesamowitych emocji swoim widzom.

Rewizyty rolników w "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska stwierdziła, że rewizyty to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu rolników. Dzięki ponownym spotkaniom mogą pogłębić swoje więzi. Rolnicy, którzy dokonali wyboru, to Paweł i Maciej. W tym odcinku widzowie mogli zobaczyć, jak Paweł wybrał się do Marty, a Maciej do Ilony. Okazuje się, że pomimo rozłąki Paweł cały czas miał kontakt z Martą.

- Wiem, że to w dwie strony działa. (...) dlatego jestem szczęśliwy i uśmiechnięty. Mata jest bardzo szczera, konkretna i dobra. Nie potrafi udawać, jak to się mówi "ma serce na dłoni" - wyznał Paweł.

Marta także nie mogła doczekać się, kiedy Paweł stanie w jej drzwiach. Widzowie "Rolnik szuka żony" mogli zobaczyć ich ponowne spotkanie. Widać, że para bardzo się ucieszyła na swój widok. Paweł wręczył Marcie bukiet kwiatów. Rolnik miał szansę poznać tatę Marty.

Ilona z drugiej strony zdradziła, że relacja z Maciejem rozwija się bardzo powoli. Ma wrażenie, że rolnik nie darzy jej silnym uczuciem. Rodzice Ilony dopytywali o zamiary rolnika, który stwierdził, że jest pewny swoich uczuć. Maciej zapewnił ją, że w każdej chwili Ilona jest miło widziana u niego w gospodarstwie.

Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani "Rolnik szuka żony" są zachwyceniCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nagły zwrot akcji. Magda z "Rolnik szuka żony" próbuje jeszcze raz

Jako że w ostatnim odcinku Magda podjęła decyzję o tym, że wszyscy jej kandydaci wrócą do domów, pojawiło się pytanie, czy Magda ma jeszcze szansę na miłość.

Magda wyznała, że ktoś się pojawił w jej życiu. Co więcej, zdradziła, że to "ten jeden, jedyny".

- Motylki się wydarzyły w brzuszku - wyznała Magda.

Uczestniczka zdradziła, że skontaktowała się z Kubą. Widzowie mogli dowiedzieć się, że para już się ze sobą widziała. Dodatkowo Magda jest przekonana, że właśnie ten rolnik, jest dla niej. Najprawdopodobniej opuści swoje rodzinne strony, by przeprowadzić się do rolnika. Kuba nawet pojawił się już u Magdy w gospodarstwie, poznał jej rodziców. Rodzice są przekonani, że Magda trafiła idealnie.

Magda wyznała, że cały czas tęskni za Kubą. Para zdecydowała się już na randkę przed kamerami "Rolnik szuka żony".

Załamanie u Dawida i Józefa

Rodzice nieustannie pocieszają Dawida. Rolnik przed kamerami wyznał, że nie może patrzeć na puste łóżka w mieszkaniu. Widać było po nim, że bardzo przeżywa, że nie udało mu się odnaleźć miłość.

- Przerosło mnie to wszystko - wyznał.

Mama Dawida wyznała, że nie wie, dlaczego Martyna postąpiła w podobny sposób, opuszczając jej syna. Dawid w rozmowie z Martą Manowską wyznał wszystko, co wydarzyło się z uczestniczkami. W jego oczach pojawiły się łzy. Dodał, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Widzi natomiast, gdzie popełnił błąd i ma nadzieję, że to pomoże mu w następnych relacjach.

Takie same smutne chwile przeżywał Józef. Rolnik wspominał wszystkie panie: Grażynę, Ewę i Apolonię.

Dobra wiadomość dla rodziców. O dodatkowe pieniądze można ubiegać się do 24 grudniaDobra wiadomość dla rodziców. O dodatkowe pieniądze można ubiegać się do 24 grudniaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł