rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 30 Listopada 2020

Marta Manowska nie odwiedziła jednego uczestnika "Rolnik szuka żony". Kara czy potężna wpadka?

W “Rolnik szuka żony” sytuacja uczestników coraz bardziej się rozjaśnia - widzowie nie mają wątpliwości, kto ma szansę na stworzenie udanego związku, a kto będzie musiał poszukiwać miłości dalej poza programem. Baczni obserwatorzy mogli spostrzec w ostatnim odcinku, że Marta Manowska odwiedziła wszystkich uczestników show poza Józefem.

“Rolnik szuka żony” zaliczył wielką wpadkę czy było to celowe działanie produkcji? Takie domysły snują internauci w mediach społecznościowych, lecz odpowiedzi ze strony telewizji brak.

Od 1 grudnia weszły w życie zmiany dla emerytów i rencistów. Wiadomości dla ubezpieczonych w KRUSOd 1 grudnia weszły w życie zmiany dla emerytów i rencistów. Wiadomości dla ubezpieczonych w KRUSCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

“Rolnik szuka żony” i Józef

Józef jest najstarszym uczestnikiem siódmej edycji programu “Rolnik szuka żony” i nieomal od samego początku wzbudzał u widzów skrajne emocje.

Wszyscy, którzy śledzą odcinki regularnie, z pewnością pamiętają wymyśloną przez Józefa grę w bule z kandydatkami. Nie brakowało wtedy dziwnych zachowań ze strony rolnika, a także niestosownego przekraczania granicy dystansu.

Józef nie ukrywał, że lubi dotknąć kobietę - i nie ma znaczenia, o jakiej części ciała mowa. Niestety, mężczyzna zdawał się nie baczyć na to, że uczestniczki mogą poczuć się niezręcznie. Zachowanie to wywołało lawinę negatywnych komentarzy na temat Józefa, który w sieci uzyskał nawet przydomek “jurny”.

Kombajn na polu zaczął się zapadać. Rolnik pobladł, gdy odkrył przyczynęKombajn na polu zaczął się zapadać. Rolnik pobladł, gdy odkrył przyczynęCzytaj dalej

Słowa Apolonii

W ostatnim odcinku mogliśmy oglądać Józefa lepiącego w nostalgii pierogi z jagodami. Przed kamerą wyznał, w jakim stanie są jego uczucia. Nie ukrywał, że czuł się zostawiony, choć trzeciej kandydatce - Ewie - podziękował sam, twierdząc, że “aż tak się nie zakochał”.

Co ciekawe, Marta Manowska odwiedziła innych uczestników programu “Rolnik szuka żony”, lecz próżno było jej szukać przed kamerą w rozmowie z Józefem.

Internauci zaczęli zastanawiać się, co mogło być powodem takiej decyzji. Jedna część osób stwierdziła, że była to przykra wpadka, która mogła w niekorzystny sposób wyalienować rolnika spoza grupy reszty uczestników. Druga część internautów utrzymuje, że niepojawienie się Marty Manowskiej u Józefa był swego rodzaju “karą” za niestosowne zachowanie wobec kobiet.

Niektórzy twierdzili, że uczestniczki nie miały nic przeciwko “szybkim rękom” Józefa - jednakże podczas randki z Apolonią Józef usłyszał reprymendę na temat swojego zachowania.

Chodziło dokładnie o moment, w którym Apolonia czytała mapę, leżąc na łóżku, a Józef bez pytania położył się obok niej i objął ręką. Jak widać, zawsze trzeba pytać o zgodę na dotyk - nawet jeśli jesteśmy przekonani, że nasze “zaloty” powinny być odebrane pozytywnie.

Facebook

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł