Rolnik szuka żony - Marta Manowska
screen "Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 31 Października 2020

Dobitny komentarz Manowskiej. Prowadząca "Rolnik szuka żony" nie pozostawiła żadnych złudzeń

Prowadząca "Rolnik szuka żony" zamieściła kolejną wypowiedź w mediach społecznościowych. Tym razem ostatecznie dała do zrozumienia internautom, co sądzi na temat komentarzy, które w ostatnich dniach pojawiały się pod jej postami.

"Rolnik szuka żony" przyciąga przed ekrany widzów z całego kraju. Dzięki programowi TVP Polacy każdego tygodnia mają możliwość towarzyszyć swoim ulubionym rolnikom i rolniczce w miłosnych zmaganiach. Już jutro Telewizja Polska wyemituje kolejny odcinek, a tymczasem Marta Manowska zamieściła w sieci dobitny komentarz.

Prowadząca "Rolnik szuka żony" zajęła stanowisko

W mediach społecznościowych nie milkną echa decyzji, która w ubiegły czwartek została podjęta przez trybunał konstytucyjny w sprawie aborcji. Sytuacja wywołała nie tylko falę protestów kobiet, ale także morze wypowiedzi gwiazd i przedstawicieli polskiego show-biznesu, którzy popierają Polki. Jak już informowaliśmy, Marta Manowska zdecydowała się zamieścić w mediach społecznościowych swoje stanowisko w sprawie. Jednak okazuje się, że to nie wszystko, co do przekazania ma prowadząca "Rolnik szuka żony".

Dziś na jej profilu na Instagramie pojawił się kolejny wpis, w którym odniosła się do poprzednich wpisów z tego tygodnia.

- Żebyśmy się DOBRZE zrozumieli. Ostatnie dni są dla nas bardzo trudne. Rozumiem tych, którzy protestują na ulicach. Rozumiem tych, którzy protestują w ciszy. Rozumiem tych, którzy nie protestują. Rozumiem tych, którzy nie wiedza jak zachowaliby się w takim momencie życia. Przykazanie nowe daje Wam. Byście się wzajemnie miłowali - zaczęła.

W dalszej wypowiedzi Marta Manowska wyraziła swoje niezrozumienie faktem dzielenia ludzi, odmawiana człowieczeństwa, wrzucania wszystkich do "jednego worka", języka nienawiści, a także tych, którzy nie rozumieją innych. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" zaznaczyła, że wszyscy jesteśmy równi.

- Ani Bóg, ani kościół, ani prawo, ani państwo nie może nas dzielic - podkreśliła.

2. RadioZet: Rząd planuje nowe obostrzenia. W pakiecie godzina policyjna i zamknięcie galerii

3. Józef z “Rolnik szuka żony” wyznał sekret, który może przekreślić przyszły związek. Jego dramat podzielają miliony mężczyzn

Manowska postawiła sprawę jasno

- Wszystkim osobom, które odmówiły mi bycia osobą wierząca, polecam w swojej wierze więcej tolerancji dla innych. I modlitwę, a nie wypisywanie zjadliwych komentarzy. Nie jestem zwolenniczką aborcji. Kompromis, który został osiągnięty, był dobry.
„Nienaruszalny”. Nie odmawiajcie osobom innej wiary, religii, duchowości sumienia. Ono jest zawsze źródłem wyboru. Czy przestrzegamy dziesięciu przykazań, czy inaczej rozumianej przez te osoby duchowości. Dbajcie o siebie - dodała.

Oczywiście pod postem rozpoczęła się kolejna dyskusja, w której prowadząca "Rolnik szuka żony" jednoznacznie wskazała, jakie jest jej stanowisko w sprawie ustawy aborcyjnej.

- Jestem przeciwniczka zmiany tej ustawy i zwolenniczka powrotu do poprzedniej jej postaci - odpowiedziała na komentarz internautki, Marta Manowska.

- Zawsze bronię ludzkiego życia. Ale nie można brnąc w to ślepo. Po to lekarze. Po to medycyna. Wiedza. Nauka. Gdy zagrożone jest życie matki, gdy dziecko skazane jest na nieprawdopodobne cierpienie. Z medycznego punktu widzenia. Prawo musi tego dopuszczać. Co innego decyzja, jaka podejmują rodzice. To już zupełnie inna historia. Nikt nie ma prawa tego zakazać. Ani czegoś nakazać. W tych 3 przypadkach - wyraziła swoje zdanie Manowska w kolejnym komentarzu.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

fot. screen Marta Manowska/Instagram

Źródło: Instagram

Następny artykuł