Serial - Ranczo
"Ranczo"
Autor Aneta Wasilewska - 1 Listopada 2020

Wiecie, z jakiego serialu pochodzi kadr?

Ten serial przez wiele lat pojawiał się w telewizji TVP, przyciągając przed ekrany telewizorów ogromną widownię. Fani tej produkcji z pewnością w mig rozpoznają, z jakiego serialu pochodzi ten kadr.

Serial, z którego pochodzi ten kadr, to oczywiście "Ranczo". Chyba niewiele osób miało problem z podaniem prawidłowej odpowiedzi na to pytanie. Panowie siedzący na ławce są nie do zapomnienia tak jak cała produkcja.

Nowy zakaz niebawem wejdzie w życie. WIR apeluje o zmianę decyzji, konsekwencje uderzą w rolnikówNowy zakaz niebawem wejdzie w życie. WIR apeluje o zmianę decyzji, konsekwencje uderzą w rolnikówCzytaj dalej

Serial "Ranczo" - widzowie do dziś wspominają jeden z zabawniejszych seriali TVP

"Ranczo" jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych seriali, które zostały wyprodukowane w ostatnich latach w Polsce. Serial został wyreżyserowany przez Wojciecha Adamczyka. Widzowie mieli szansę zobaczyć pierwszy odcinek już 5 marca 2006 roku. Emisja serialu "Ranczo" trwała do 24 maja 2009 roku, po czym od 6 marca 2011 do 27 listopada 2016 roku, ku wielkiej uciesze widzów, serial powrócił na nowo.

Serial zdobył na tyle wysoką oglądalność, że został nawet wyemitowany na kanale TVP Polonia z angielskimi napisami. Do dziś w wielu stacjach należących do Telewizji Polskiej można trafić na powtórki całych serii.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Z ostatniej chwili: Józef z "Rolnik szuka żony" się określił. Widok nie pozostawia wątpliwości
2. Pochowali kota w ogrodzie, chwilę później zobaczyli go w domu. Odkopali grób i nic nie zrozumieli, dopiero weterynarz zdradził im prawdę
3. Nikt się nie spodziewał, że Marta Manowska robi podobne rzeczy. Nieznane fakty z jej życia prywatnego

Zacznie się 2.11. Jest jeden warunek, by tysiące osób dostały pieniądzeZacznie się 2.11. Jest jeden warunek, by tysiące osób dostały pieniądzeCzytaj dalej

Serial "Ranczo" miał powrócić

Widzowie serialu "Ranczo" już w 2007 roku mieli szansę obejrzeć pierwszy pełnometrażowy film na podstawie losów bohaterów. "Ranczo Wilkowyje" odniosło w Polsce ogromny sukces, później telewizja kilkukrotnie wyemitowała film, by widzowie raz jeszcze mogli przeżyć zabawne perypetie ulubionych bohaterów.

Jeszcze na początku bieżącego roku pojawiła się ważna wiadomość na temat nakręcenia kolejnego filmu w nawiązaniu do serialu "Ranczo". Film "Ranczo Zemsta wiedźm" niestety, nie zostanie jednak wyprodukowany. Śmierć Pawła Królikowskiego, który miał zagrać jedną z głównych postaci, przyczyniła się do smutnej dla wszystkich fanów serialu wiadomości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu
  2. Pochowali kota w ogrodzie, chwilę później zobaczyli go w domu. Odkopali grób i nic nie zrozumieli, dopiero weterynarz zdradził im prawdę
  3. Wściekły Pudzian w niecenzuralnych słowach o całej sytuacji. Nie do wiary, że stał się ofiarą
  4. Dobitny komentarz Manowskiej. Prowadząca "Rolnik szuka żony" nie pozostawiła żadnych złudzeń
  5. Zakopują majtki na polu i czekają na efekt. Rezultaty wprawiają w osłupienie
  6. Katarzyna Dowbor pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Komentarz dziennikarki nie pozostawia złudzeń
  7. Złodzieje nic nie ukradną ze sklepu. Właściciel zamontował specjalny monitoring

Następny artykuł