Spółdzielnia mleczarska - kalendarz
Pixinio CC0 Domena publiczna
Autor Aneta Wasilewska - 3 Grudnia 2020

Krowa w welonie, niedźwiedź z pączkiem, hełm powstańczy na butelce mleka. Spółdzielnia mleczarska z nowym kalendarzem

Inwencja twórcza nie zna granic. Udowodnił to autor kalendarza na 2021 rok, który został przygotowany dla Spółdzielni Mleczarskiej Kamos z Kamiennej Góry na Dolnym Śląsku. Niektóre z pomysłów autora skrajnie podzieliły internautów. Jak jest waszym zdaniem? Pomysł wypada korzystnie, czy raczej jest niestosowny?

Na grafikach wykorzystanych w kalendarzu zobaczyć można między innymi krowę w welonie, niedźwiedzia zajadającego się pączkami oraz jeża z lizakiem. Takie pomysły zostały wykorzystane podczas tworzenia kalendarza dla Spółdzielni Mleczarskiej Kamos z Kamiennej Góry na Dolnym Śląsku. Jeden z pomysłów wywołał wiele komentarzy wśród internautów. Chodzi o grafikę, gdzie na butelce mleka znajduje się hełm powstańca.

Kalendarz Spółdzielni Mleczarskiej szybko stał się hitem w sieci

Kalendarz bardzo szybko stał się popularny wśród internautów, którzy zaczęli komentować propozycje Spółdzielni Mleczarskiej.

- Wspaniały komentarz społeczny na temat postępującego kiczu w obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Gratuluje autorowi! - napisał jeden z internautów.

- Gdzie wy łby trzymacie...??? Co to jest...??? (...)... Ktoś w tej waszej spółdzielni myśli??? - dodał drugi.

-Kotek powinien mieć karabin!! A w uszku znaczek wiadomego związku zawodowego. I komplecik świąt gotowy. - zaznaczył internauta.

Kombajn na polu zaczął się zapadać. Rolnik pobladł, gdy odkrył przyczynęKombajn na polu zaczął się zapadać. Rolnik pobladł, gdy odkrył przyczynęCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Krótką wiadomość na temat szybkiego rozgłosu kalendarza zabrał także prezes Spółki Mleczarskiej Kamos.

- Dzięki, dzięki, dzięki! Wspaniali internauci, to co uczyniliście, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad 750 tysięcy aktywności naszego posta. Świat jest piękny poprzez różnorodność ocen, wypowiedzi i interpretacji.Za każdy Wasz głos z serca dziękuję. Prezes Zarządu Jerzy Lelito - pojawiła się wiadomość na Facebooku Spółdzielni Mleczarskiej Kamos.

Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego ws kalendarza

Głos w sprawie ilustracji zabrał także Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski.

- Ta grafika jest bardzo niestosowna i bardzo brzydka - przekazał w rozmowie z Gazetą Stołeczną.

Spółdzielnia mleczarska

Od 30.11 nowy nabór wniosków o dotacje. Nawet 500 tys. pomocy finansowejOd 30.11 nowy nabór wniosków o dotacje. Nawet 500 tys. pomocy finansowejCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł