traktor
Jan Bielecki / EastNews
Autor Magdalena Więckowska - 20 Listopada 2020

Skrywał w traktorze niebywałą rzecz. Wydało się, gdy nerwowo zareagował na widok policjantów

Traktorzysta, który jadąc ulicą spostrzegł patrol policji, ściągnął uwagę funkcjonariuszy swoim podejrzanym zachowaniem. Na widok mundurowych z Wydziału Prewencji i Wydziału Patrolowego mężczyzna stał się nerwowy i zaczął chować coś do kieszeni. Po zatrzymaniu okazało się, że traktorzysta miał przy sobie marihuanę.

Traktor marki John Deere został poddany skrupulatnej kontroli. Nie uciekł od niej także jego właściciel. Mężczyzna przyznał policjantom, że marihuana należy do niego.

Pod osłoną nocy podłożył ogień pod trzy stodoły. Nie ma wątpliwości, w okolicy grasuje podpalaczPod osłoną nocy podłożył ogień pod trzy stodoły. Nie ma wątpliwości, w okolicy grasuje podpalaczCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał
  2. Auchan wpadł na pomysł jak sprzedawać nawet w niedzielę. Sieć już ruszyła z nowym rozwiązaniem
  3. Wielkie łzy Magdy w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony". Porażające emocje

Traktor i kierowca z marihuaną

Traktorzysta pochodził z Trzebnicy znajdującej się nieopodal Wrocławia. Do zatrzymania doszło, ponieważ 35-letni mężczyzna zaczął nerwowo zachowywać się na widok patrolu policji. Mundurowi dostrzegli, że rolnik zaczął w popłochu chować coś do kieszeni. Policjanci mieli już swoje podejrzenia. Intuicja ich nie zawiodła.

Przeprowadzona kontrola wykazała, że kierujący traktorem John Deere miał w kieszeni kilkanaście porcji marihuany. Były one spakowane w foliowe zawiniątko. Mężczyzna potwierdził, że narkotyki należą do niego. Do zatrzymania mężczyzny doszło na wrocławskim Kleczkowie.

Dziwne manewry

Jak podają policyjne źródła, mężczyzna zauważył funkcjonariuszy i nagle zaczął upychać niewielkie zawiniątko w kieszeni.

Policjanci spostrzegli manewry 35-latka i zdecydowali się na zatrzymanie traktora do rutynowej kontroli.

Wielkie łzy Magdy w kolejnym odcinku Wielkie łzy Magdy w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony". Porażające emocjeCzytaj dalej

Dalsze szczegóły zdarzenia

Okazało się, że kierujący traktorem posiadał przy sobie kilkanaście niewielkich porcji marihuany.

Zażywanie tego produktu, produkcja i sprzedaż są w Polsce nielegalne, chyba że mówimy o marihuanie do celów medycznych. Jak się okazało, mężczyzna nie był przewlekle chory i nie mógł wylegitymować się odpowiednim dokumentem potwierdzającym konieczność zażywania tego wyrobu. Okazuje się więc, że mężczyzna zdawał sobie sprawę, że nakrycie go z marihuaną może sprowadzić na niego spore kłopoty prawne.

Traktorzysta przyznał policjantom, że nielegalny produkt należy do niego.

Swoim zachowaniem złamał przepisy dotyczące ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję, a traktor - oddany pod tymczasową opiekę innej osobie. W najbliższe przyszłości czeka go także proces sądowy. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wnioski można składać już od 30 listopada. W końcu pojawiła się wiadomość ARiMR, na którą wszyscy czekaliWnioski można składać już od 30 listopada. W końcu pojawiła się wiadomość ARiMR, na którą wszyscy czekaliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Najlepszy przepis na ciasto bez pieczenia z mascaropne. Nawet dziecko zrobi z łatwością i błyskawicznie
  2. Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo
  3. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu
  4. Na polach zostanie kapusta. Niestety, wielu odmian w ogóle nie opłaca się zbierać
  5. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
  6. Po 10 dniach rozłąki piesek wreszcie usłyszał głos właściciela. Wtedy się zaczęło, nikt nie był w stanie go powstrzymać
  7. Niesamowity występ Kamila Stocha w Wiśle. Był najlepszy, aż opadły nam szczęki, pękamy z dumy

Następny artykuł