Wianek bożonarodzeniowy - ozdoby
dekorady/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 3 Grudnia 2020

Najpiękniejsze ozdoby na święta. Wianki bożonarodzeniowe łatwo zrobić własnoręcznie

Wianki bożonarodzeniowe coraz częściej pojawiają się na drzwiach w okresie świąt. Ozdabiacie nimi swoje domy?

Jedną z dekoracji, którą można zastosować na święta, są wianki bożonarodzeniowe. Dzięki nim już na pierwszy rzut oka widać, że wielkimi krokami zbliżamy się do świąt. Wraz z rozpoczęciem adwentu, Polacy decydują się na ozdabianie nimi swoich domów.

Wianki bożonarodzeniowe - piękna ozdoba w świątecznym okresie

Wianki bożonarodzeniowe powiesić można nie tylko na drzwiach. Sprawdzą się w oknach, na ścianach, czy w pobliżu kominka. Wiele osób korzysta z nich, jako ze stroików na stół.

W okresie przedświątecznym znaleźć je można w niemalże wszystkich sklepach. Dostępnych jest wiele rodzai do wyborów, a wśród nich: wiklinowe, słomiane, czy nawet z samych bombek.

Oczywiście mając dostęp do gałązek świerku i ozdób świątecznych, wianek bożonarodzeniowy można bez problemu wykonać własnoręcznie. Dla dzieci może być to fantastyczna zabawa, dzięki której powstanie piękne dzieło. Tworząc wianki własnoręcznie, można wykorzystać szyszki, ozdoby z papieru i wszystko, co mamy pod ręką.

Kombajn na polu zaczął się zapadać. Rolnik pobladł, gdy odkrył przyczynęKombajn na polu zaczął się zapadać. Rolnik pobladł, gdy odkrył przyczynęCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Na platformie YouTube pełno jest inspiracji, które można wykorzystać przy tworzeniu wianków. Na kanale dekorady odnaleźć można całe nagrania instruktażowe, na których widać, jak krok po kroku stworzyć najpiękniejsze ozdoby.

Tworzycie własne wianki bożonarodzeniowe?

Od 30.11 nowy nabór wniosków o dotacje. Nawet 500 tys. pomocy finansowejOd 30.11 nowy nabór wniosków o dotacje. Nawet 500 tys. pomocy finansowejCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł