Wideoteka dorosłego człowieka - prowadzący
kard z programu "Wideoteka dorosłego człowieka"
Autor Aneta Wasilewska - 2 Listopada 2020

Wspólnie prowadzili "Wideotekę dorosłego człowieka". Pamiętacie, jak się nazywali?

"Wideoteka dorosłego człowieka" była jednym z pierwszych programów telewizyjnych, w którym można było posłuchać muzyki i posłuchać wywiadów z gwiazdami. Pamiętacie, jak nazywali się prowadzący?

"Wideoteka dorosłego człowieka" od roku 2001 do 2011 emitowana była w telewizji TVP2. Pamiętacie, jak nazywali się legendarni prowadzący?

Jeden z najważniejszych programów muzycznych w Polsce - "Wideoteka dorosłego człowieka"

Program "Wideoteka dorosłego człowieka" prowadzony był przez niezapomnianych prowadzących - Marię Szabłowską i Krzysztofa Szewczyka. Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że zarówno Maria Szabłowska, jak i Krzysztof Szewczyk to jedni z najbardziej znanych dziennikarzy radiowych i telewizyjnych w kraju, którzy rozpoczęli swoją przygodę w Polskim Radiu w audycji Studia „Rytm”.

"Wideotekę dorosłego człowieka" wciąż można zobaczyć w sieci

Przez lata w programie "Wideoteka dorosłego człowieka" przez lata pojawiły się niezliczone ilości polskich gwiazd. Widzowie mogli zobaczyć wywiady między innymi z: Krzysztofem Krawczykiem, Jerzym Połoskim, Ireną Jarocką, Ireną Santor czy Moniką Borys.

To, co wyróżniało "Wideotekę dorosłego człowieka" od innych polskich programów muzycznych, to możliwość zobaczenia archiwalnych teledysków zespołów i wykonawców nie tylko z Polski, ale i za granicy.

Archiwalne odcinki "Wideoteki dorosłego człowieka" wciąż można zobaczyć w sieci na platformie VOD. Widzowie, którzy przed laty oglądali odcinki o swoich ulubionych gwiazdach, z pewnością będą mieli fantastyczny powrót do wspomnień.

Następny artykuł