Wypadek - mięso
Ochotnicza Straż Pożarna w Buku/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 2 Listopada 2020

Wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Niespodziewanie na drogę wylało się mięso dla zwierząt

Wypadek z udziałem cysterny przewożącej mięso dla zwierząt miał miejsce dzisiaj rano.

Nietypowy wypadek miał miejsce dziś rano na autostradzie A2 w województwie wielkopolskim. Nagle na drodze pojawiło się mięso dla zwierząt.

Modernizacje przeszły najśmielsze oczekiwania. Legendarny ciągnik w zupełnie nowej odsłonieModernizacje przeszły najśmielsze oczekiwania. Legendarny ciągnik w zupełnie nowej odsłonieCzytaj dalej

Wypadek ciężarówki

Z informacji, które pojawiły się w mediach, wynika, że ciężarówka wpadła na bariery, a cysterna, która była do niej przyczepiona, przewróciła się na bok. Po przewróceniu się cysterny, cała zawartość wylała się na ulicę. W cysternie znajdowała się mięsna papka.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 7 rano na autostradzie A2 w Wielkopolsce. Na wysokości wsi Wilkowo w powiecie szamotulskim. Wypadek spowodował, że cały ruch w stronę Świecka został zablokowany.

Zgodnie z pierwszymi ustaleniami policji, do wypadku doszło na skutek zasłabnięcia kierowcy.

- Według wstępnych ustaleń policji kierowca pojazdu ciężarowego zasłabł za kierownicą, przez co ciągnik siodłowy wraz z cysterną uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia była jednak tak duża, że cysterna wypięła się z ciągnika siodłowego i przeleciała przez bariery na przeciwległy pas ruchu. I w tym miejscu zatrzymała się na boku. W cysternie znajdowały się 24 tony zmielonego mięsa dla norek - przekazał portal Agroprofil.

Cysterna wypełniona była mięsną pulpą

W środku cysterny znajdowała się mięsna pulpa, która przeznaczona była na karmę dla zwierząt. Zawartość cysterny w znacznej części wylała się na asfalt, co można było zobaczyć na zdjęciach, którymi podzieliła się Ochotnicza Straż Pożarna w Buku za pośrednictwem Facebooka.

- 02.11.2020, godz: 7:46 - Wypadek drogowy, autostrada A2 - 135km, kier. Świecko - przekazali dokładne dane o wypadku funkcjonariusze z Ochotniczej Straży Pożarnej w Buku.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na portalu Gazeta Wielkopolska, jeszcze kilka godzin po zdarzeniu, usuwane były skutki wypadku. W akcji brały udział cztery zastępy straży pożarnej. Droga szybko została przywrócona do jazdy.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
2. Spadł z roweru i odnalazł skarb. Nikt nie spodziewał się takiego znaleziska
3. Wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Niespodziewanie na drogę wylało się mięso dla zwierząt

Po wypadku zablokował całą drogę. Niebywałe, co robił w oczekiwaniu na policjęPo wypadku zablokował całą drogę. Niebywałe, co robił w oczekiwaniu na policjęCzytaj dalej

Wypadek wyglądał groźnie, ale na szczęście na skutek kolizji nikt nie ucierpiał.

wypadek

wypadek

fot. Facebook/ Ochotnicza Straż Pożarna w Buku

ZOBACZ TAKŻE:

Źrodło: Facebook/Ochotnicza Straż Pożana w Buku, Agrprofil

Następny artykuł