Wypadek - policja
KPP Sierpc
Autor Aneta Wasilewska - 6 Listopada 2020

Po wypadku zablokował całą drogę. Niebywałe, co robił w oczekiwaniu na policję

Informacje na temat tego wypadku nie mieszczą się w głowie. Niebezpieczeństwo, na które naraził innych uczestników ruchu młody mężczyzna, to zaledwie przykry początek.

Wypadek miał miejsce przedwczoraj w Jeżewie w województwie mazowieckim. 24-letni mężczyzna, kierując ciągnikiem rolniczym, wjechał w słup linii telekomunikacyjnej. Na szczęście, podczas zdarzenia nie doszło do tragedii.

Modernizacje przeszły najśmielsze oczekiwania. Legendarny ciągnik w zupełnie nowej odsłonieModernizacje przeszły najśmielsze oczekiwania. Legendarny ciągnik w zupełnie nowej odsłonieCzytaj dalej

Wypadek w mazowieckim: policja natychmiast przybyła na miejsce zdarzenia

- Zdarzenia miało miejsce przedwczoraj w Jeżewie. W wyniku uderzenia słup linii telekomunikacyjnej pochylił się, a przewody wisiały nisko nad jezdnią trasy K10, uniemożliwiając przejazd innym samochodom. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, ciągnik nadal był uruchomiony, pracował w nim napęd, a koła kręciły się - można dowiedzieć się na stronie policji, która opisała zdarzenie, jakie miało miejsce w ostatnich dniach.

Tuż po zgłoszeniu wypadku, na miejscu pojawili się policjanci, którzy zastali sprawcę zdarzenia siedzącego w kabinie ciągnika. Jak się okazało, 24-latek jest mieszkańcem powiatu sierpeckiego, który w oczekiwaniu na funkcjonariuszy, popijał piwo w kabinie ciągnika.

Po wypadku mężczyzna został zatrzymany

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali nietrzeźwego kierowcę ciągnika. Przy okazji wyszło na jaw, że 24-latek był poszukiwany. Co więcej, mężczyzna ma wydany przez sąd zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
2. Emerytura z limitami, są konkretne liczby. Przekroczysz jedną z nich i mogą nawet zabrać pieniądze
3. Wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Niespodziewanie na drogę wylało się mięso dla zwierząt

Po wypadku zablokował całą drogę. Niebywałe, co robił w oczekiwaniu na policjęPo wypadku zablokował całą drogę. Niebywałe, co robił w oczekiwaniu na policjęCzytaj dalej

Mężczyzna podczas zatrzymania utrudniał pracę funkcjonariuszom, zachowując się agresywnie. Dodatkowo nie chciał zdradzić swojej tożsamości.

- Mężczyzna został zatrzymany. Zachowywał się agresywnie w stosunku do interweniujących policjantów, których znieważył, a po osadzeniu w radiowozie uszkodził jego wewnętrzne elementy. Mężczyzna nie chciał powiedzieć, jak się nazywa i poddać się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Po ustaleniu tożsamości kierującego okazało się, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia wszystkich pojazdów mechanicznych oraz jest poszukiwany. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, skąd trafi do zakładu karnego - dodali funkcjonariusze.

Jak można dowiedzieć się ze strony policji, mężczyzna tera odpowie przed sądem za swoje zachowanie. Mowa o znieważeniu i naruszeniu nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, którzy podjęli interwencję, a także za uszkodzenie mienia i kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości pomimo posiadanego zakazu kierowania.

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: KPP Sierpc

Następny artykuł