Wypadek - ciągnik
Policja Sochaczew
Autor Aneta Wasilewska - 6 Grudnia 2020

Dramatyczny wypadek z udziałem ciągnika. Rolnik i jego 14-letni syn ciężko ranni

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w Lubiejewie pod Sochaczewem. Ciężarówką zderzyła się ciągnikiem. W maszynie rolniczej podróżowali ojciec z 14-letnim synem. Mężczyźni zostali ranni. Obrażenia były na tyle poważne, że na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR.

Do groźnego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i ciągnika rolniczego doszło wczoraj, 5 grudnia w miejscowości Władysławów w gminie Sochaczew w województwie mazowieckim.

Ogromne zaskoczenie w Ogromne zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Magda i Kuba wyznali wszystko przed kameramiCzytaj dalej

Groźny wypadek pod Sochaczewem

Około godziny 15.00 do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Władysławów w gminie Sochaczew. Jak się okazało, doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z ciągnikiem rolniczym.

- Kierujący ciągnikiem siodłowym marki DAF uderzył w tył ciągnika rolniczego, którym jechali 40-letni mieszkaniec gminy Sochaczew wraz z 14-letnim synem - przekazała Agnieszka Dzik z KPP Sochaczew.

W wyniku zderzenia ciągnik rolniczy przewrócił się na bok.

Niestety, jak przekazała Agnieszka Dzik, w wyniku wypadku obaj mężczyźni podróżujący ciągnikiem zostali poszkodowani.

- Obaj mężczyźni zostali poszkodowani - dodała Dzik.

Na miejscu pojawiła się karetka i śmigłowiec LPR

- W wyniku wypadku 40-latek został przewieziony karetką do szpitala w Sochaczewie, a jego syna śmigłowiec LPR przetransportował do szpitala w Warszawie - dodała.

Internauci miażdżą Macieja z Internauci miażdżą Macieja z "Rolnik szuka żony". Ogromna krytyka po odcinkuCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Po wypadku droga, na której doszło do zderzenia TIR-a z ciągnikiem, przez kilka godzin była zablokowana. Na miejscu długo pracowały jeszcze służby. Jak przekazała Agnieszka Dzik z KPP Sochaczew, funkcjonariusze pracują nad ustaleniem, jak doszło do wypadku.

- Droga była zablokowana przez kilka godzin. Funkcjonariusze ustalają przyczyny wypadku - zaznaczyła Agnieszka Dzik z KPP Sochaczew.

Wypadek

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: e-Sochaczew

Następny artykuł