Wypadek - Boże Narodzenie
OSP KSRG Przygłów/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 25 Grudnia 2020

Samochód zderzył się z dzikiem, po czym uderzył w drzewo. Dramatyczny wypadek w Boże Narodzenie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj pomiędzy miejscowościami Przygłów - Nowa Wieś w województwie łódzkim. Niestety, po zderzeniu samochodu z dzikami i uderzeniu w drzewo, śmierć poniosła 24-latka i kilkumiesięczne niemowlę.

Do dramatycznego wypadku doszło dziś, 25 grudnia w Boże Narodzenie tuż po godzinie 15:00 pomiędzy miejscowościami Przygłów – Nowa Wieś.

Dramatyczny wypadek w Boże Narodzenie

Niestety, podczas zdarzenia na miejscu śmierć poniosła 24-letnia kobieta i kilkumiesięczne niemowlę. Jak przekazano po wypadku, 25-letni mężczyzna, który podróżował samochodem, został przetransportowany do szpitala w Bełchatowie.

- Wypadek pomiędzy Przygłowem a Nową Wsią. Niestety na miejscu zginęła kobieta i małe dziecko. Mężczyzna, który z nimi podróżował w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala - poinformowała OSP KSRG Przygłów za pośrednictwem Facebooka.

Przekazano prawdopodobną przyczynę wypadku

Zgodnie z informacjami, które przekazała OSP KSRG Przygłów, do wypadku doszło po wtargnięciu na jezdnię dzików, które zderzyły się z samochodem osobowym. Po zderzeniu kierujący toyotą corollą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku zderzenia samochód rozerwał się na pół, doprowadzając do śmierci 24-letniej mieszkanka powiatu piotrkowskiego i dziecka.

- Prawdopodobną przyczyną wypadku było wtargnięcie dzikiej zwierzyny pod samochód osobowy, którym podróżowały te osoby. Na miejsce wezwano OSP Przygłów, PSP Piotrków, ZRM oraz Policję - przekazała OSP KSRG Przygłów.

Strażacy, którzy pojawili się na miejscu wypadku, przystąpili do resuscytacji niemowlaka i ewakuacji kobiety, która została zakleszczona we wraku. Niestety, już na miejscu wypadku lekarz stwierdził zgon zarówno kobiety, jak i niemowlęcia.

Pomocy natychmiastudzielono mężczyźnie, który znajdował się poza samochodem. Stan 25-latka określono, jako ciężki.

Dokładne przyczyny wypadku na miejscu zdarzenia ustalała policja pod nadzorem prokuratora.

Źródło: PolsatNews

Następny artykuł