Zaginął - Stefan K.
Policja
Autor Aneta Wasilewska - 21 Października 2020

Zaginął Stefan, rodzina błaga o pomoc. 63-latek jest chory i nie ma przy sobie leków

Zaginął Stefan K. Policja rozpoczęła pilne poszukiwania mężczyzny. 63-latek jest chory i nie ma przy sobie leków.

Zaginął 63-letni Stefan K., mieszkaniec gminy Ciechanów. Mężczyzna jest pilnie poszukiwany przez policję i zrozpaczoną rodziną. Zgodnie z informacjami, jakie pojawiły się na stronie Powiatowej Komendy w Ciechanowie, z mężczyzną od wczoraj nie ma żadnego kontaktu.

Zaginął 63-letni Stefan K.

Stefan K. ostatni raz miał kontakt z rodziną wczoraj około godziny 7:15. Niestety, od tego czasu słuch o nim zaginął. Zgodnie z wiadomościami, jakie zamieściła na oficjalnej stronie policja, Stefan K. najprawdopodobniej mógł być ubrany w granatową bluzę dresową, pikowaną kamizelkę puchową, ciemne spodnie oraz sportowe buty z granatowymi wstawkami.

- Zaginiony ma 175 cm wzrostu, sylwetka szczupła, włosy krótkie, siwe, oczy szaro -niebieskie - podano rysopis mężczyzny.

Zaginiony Stefan K. ma zaniki pamięci, lekko kuleje i cierpi na afazję. 63-latek codziennie powinien zażywać leki. Funkcjonariusze z komendy w Ciechanowie proszą wszystkich, którzy mają informacje na temat pobytu mężczyzny o pilny kontakt pod numerami telefonów: 47 703 12 00 lub 112, bądź z najbliższą jednostką Policji.

Bliscy błagają o pomoc

- Proszę o udostępnianie!!! Wyszedł z domu między godziną 8 a 9. Mógł przemieszczać się w stronę Mławy. Bardzo prosimy osoby, które mają monitoring o sprawdzenie. Osoba po udarze, nie mogla mówić, na lekach - przekazała bliska osoba zaginionego.

W poszukiwaniach schorowanego 63-latka liczy się każda chwila.

Następny artykuł