Zakaz handlu - niedziela
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Aneta Wasilewska - 5 Grudnia 2020

Jutro sklepy będą otwarte. Czy popieracie zniesienie zakazu handlu w niedzielę?

Jutro dodatkowa niedziela handlowa, podczas której Polacy będą mogli zrobić świąteczne zakupy. Jest to także szansa dla branży, by odrobić straty. Uważacie, że handel w niedzielę powinien zostać przywrócony w całości?

Zgodnie z ustawą o zakazie handlu sklepy jutro powinny być zamknięte. Jednak w ostatnich tygodniach rząd podjął decyzję, by 6 grudnia bieżącego roku ustanowiona została dodatkową niedziela handlowa.

Jest to jedna z trzech niedziel handlowych, które obowiązują w grudniu. Decyzja dodająca jedną dodatkową niedzielę została podjęta, by branża handlowa została wsparta, a także by klienci mieli więcej czasu na zrobienie świątecznych zakupów. Zakupy w niedzielę zrobimy także 13 i 20 grudnia.

Poznajecie młodego mężczyznę ze zdjęcia? Jeden z najbardziej cenionych rolnikówPoznajecie młodego mężczyznę ze zdjęcia? Jeden z najbardziej cenionych rolnikówCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

W związku ze zmianami, które weszły w życie, uważacie, że w Polsce powinien zostać zniesiony zakaz handlu w niedzielę?

Zakaz handlu w niedzielę - tak czy nie ?

Już od dłuższego czasu w Polsce dyskutuje się na temat tego, czy w niedzielę powinien obowiązywać zakaz handlu. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Jedno nagranie wystarczyło, by posypały się pytania o ciążę. Marta z Jedno nagranie wystarczyło, by posypały się pytania o ciążę. Marta z "Rolnik szuka żony" natychmiast odpowiedziałaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł