Zenek Martyniuk
YouTube.com
Autor Magdalena Więckowska - 8 Listopada 2020

Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje

Zenek Martyniuk na przestrzeni ostatnich lat stał się jedną z najlepiej rozpoznawalnych osób w Polsce. Jest gwiazdorem muzyki disco polo, przez niektórych nazywanych królem tego gatunku. Prywatnie jest bardzo ciepłym, spokojnym człowiekiem, który wysoko ceni sobie ciepło rodzinnego domu. Nie każdy wie, że Zenek Martyniuk pochodzi z niewielkiej wsi na Podlasiu - tam również ma swoją najbliższą rodzinę. Na jaw wychodzą fakty ukazujące prawdę o mamie Zenka Martyniuka - pani Teresie Martyniuk.

Zenek Martyniuk bardzo dba o swoją mamę i choć nie zawsze może ją odwiedzać z racji obowiązków zawodowych, to jego rodzicielka zawsze mówi, że jej syn zawsze o niej pamięta.

Zenek Martyniuk i jego pracowita mama

Pani Teresa Martyniuk ma obecnie 71 lat i choć jest na emeryturze, to wigoru mogłaby pozazdrościć jej niejedna osoba.

Niestety, w 2020 roku przeszła zawał serca. Zenek Martyniuk na bieżąco informował dziennikarzy o stanie zdrowia swojej mamy i na szczęście cała sytuacja kryzysowa została zażegnana.

Pani Teresa zamieszkuje dom we wsi Gredele, w którym urodził się gwiazdor muzyki disco polo. Pomimo tego, że pani Teresa mogłaby już od jakiegoś czasu cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem na emeryturze, to nie zamierza próżnować - od 1983 roku prowadzi punkt skupu mleka.

Widać, że jest zaangażowana w prowadzoną działalność, która daje jej wiele satysfakcji. Pani Teresa ma 71 lat, a energią i siłą mogłaby obdzielić kilka osób.

Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka

Wiele na temat szczegółów życia pani Teresy Martyniuk telewidzowie dowiedzieli się podczas benefisu Zenka Martyniuka emitowanego w telewizji publicznej. Podczas materiału kobieta odniosła się do swojego stylu życia i pracy, mówiąc:

- Codziennie zapisuję, ile kto litrów mi dostarcza i pobieram próbki - stwierdziła pani Teresa. - Bardzo lubię moją pracę. Przez tyle lat przyzwyczaiłam się - dodała.

Mama Zenka Martyniuka wykonuje swoją pracę z poświęceniem i entuzjazmem i zdecydowanie nie wygląda na osobę, która w jakikolwiek sposób skarżyłaby się na rzeczywistość. Co może wydawać się zaskakujące dla wielu osób, powiedziała:

- Ja w punkcie skupu pracuję około czterdziestu lat i nigdy nie byłam na żadnym zwolnieniu.

Pani Teresa Martyniuk bez wątpienia pozostaje postacią, która może być przykładem dla wielu osób - nie tylko dla rolników. Cała redakcja życzy pani Teresie dalszej satysfakcji z wykonywanej pracy, która jest jednocześnie jej pasją.

Następny artykuł