Zwierzęta - kura i kot
Lies Warlop/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 8 Listopada 2020

Kotek bawił się na podwórku, gdy nagle pojawiła się kura. Właściciele wszystko nagrali

Zwierzęta spotkały się na jednym podwórku i wszystko zostało nagrane. Internauci już od lat śmieją się do łez, oglądając zabawne zagranie z udziałem kota i kury.

Zwierzęta potrafią być naprawdę zabawne. Na własne oczy przekonać się mogą o tym wszyscy posiadacze zwierzaków, ale nie tylko. Dzięki nagraniom, takim jak to, wszyscy mogą zalewać się łzami, patrząc na podobne "podwórkowe potyczki".

Zwierzęta nie przypadły sobie do gustu

Na podwórku bawił się mały, biały kot. Już na początku nagrania widać, że rozpiera go energia. Nie trzeba długo czekać na to, jaka będzie reakcja na kurę, która pojawiła się niespodziewanie.

Kot nagle zaczął podskakiwać i zaczepiać kurę, która nie pozostawała mu dłużna, co sprawiało, że kot dosłownie wznosił się w powietrze. Chociaż kot wyrazie przestraszył się kury, nie miał zamiaru się poddawać i cały czas zaczepiał kolegę.

Już po chwili doszło do tego, że kociak zaczął machać łapami w stronę kury, która nie dawała sobie w kaszę dmuchać i opowiadała na zaczepki zwierzaka, ostatecznie wygrywając pojedynek. Sprawiła, że kociak od niej uciekł.

Chociaż nagranie jest już od wielu lat w sieci, ostatnio kolejny raz zyskało wielką popularność. Internauci nie mogą przestać się śmiać, gdy widzą zabawną "bitwę" zwierzaków. Pod nagraniem pełno jest komentarzy, w których zastanawiają się, który zwierzak jest słodszy.

Poniżej zamieszczamy nagranie z zabawnej potyczki zwierzaków, by wszyscy mogli przekonać się na własne oczy, jak zabawne potrafią być zwierzęta.

Następny artykuł