Zwierzęta - nagranie
Gone Viral/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 23 Października 2020

Kurczak bawi się z psem w berka. Chyba nic zabawniejszego dzisiaj nie zobaczycie

Zwierzęta towarzyszą nam wszędzie. Pełno ich zarówno na wsi, jak i w mieście. Jednak z takiego widoku mogą się cieszyć jedynie mieszkańcy wsi. Nagranie, które pojawiło się w sieci, bawi do łez.

Zwierzęta, które przebywają ze sobą na jednym gospodarstwie, często mogą mieć ze sobą kontakt. Przekonał się o tym pewnie kurczak, który nagle został zaproszony do zabawy w berka przez żwawego psiaka. Nagranie z ich gonitwy jest chyba najśmieszniejszym, co dziś zobaczycie w sieci.

Zwierzęta zabawnie biegają dookoła palet

Na nagraniu doskonale widać, jak to pies, jako pierwszy zaczepia kurczaka. Nie trzeba długo czekać, by przekonać się, że kurczak w pewnym momencie sam zacznie biegać za psiakiem. Ich gonitwa dookoła palet już od pierwszych chwil wywołuje uśmiech na twarzy. Patrząc na ich dobrą zabawę, nie można się nie roześmiać.

Zabawa zwierząt dostarcza im wiele dobrego. Jest to piękny widok, który można zaobserwować, gdy zwierzęta dogadują się ze sobą. Chociaż częściej słyszy się o agresji psiaków, skierowaną w stronię ptaków, to nagranie udowadnia, że mogą mieć ze sobą fantastyczne relacje, które nie przynoszą strat dla całego gospodarstwa.

Krótkie nagranie z pościgu kurczaka i psa stało się prawdziwym hitem w sieci. Internauci nie mogą przestać się zaśmiewać, gdy patrzą na zwierzęta na podwórku. Pod nagraniem znalazło się wiele komentarzy, w których internauci zastanawiają się, czy zwierzaki do dziś tak się ze sobą dobrze dogadują. Z pewnością takie nagrana rozjaśniają nawet najpochmurniejszy dzień, czyli zupełnie tak, jak zwierzęta.

Następny artykuł