Zwierzęta - dziki
screen Lublin122/ nagranie przesłane przez czytelnika
Autor Aneta Wasilewska - 29 Października 2020

Spacerowicze musieli uciekać, drogę zaszły im dziki. Zwierzęta pojawiły się pod blokami

Zwierzęta zaskoczyły mieszkańców osiedla, gdy po zmroku pojawiły się pod oknami. Dziki coraz bliżej podchodzą do miejsc, w których żyją ludzie. Widzieliście je pod swoimi domami?

Zwierzęta coraz bliżej pochodzą do ludzi. Dziki na osiedlach mieszkaniowych nie są już takim zaskoczeniem, jak było to przed laty. Ostatnio zwierzęta pojawiły się w Lublinie na osiedlu Botanik, o czym poinformował lokalne media jeden z mieszkańców.

Magda znowu zmieniła zdanie. Widzowie Magda znowu zmieniła zdanie. Widzowie "Rolnik szuka żony" mają dośćCzytaj dalej

Dziki na osiedlu. Zwierzęta przestraszyły spacerowiczów

W Lublinie pod blokami pojawiły się dwa dorosłe dziki i kilkanaście warchlaków. Zwierzęta zjawiły się tam w środę późnym popołudniem. Dziki wprawiły mieszkańców w przerażenie. Jak przekazał mieszkaniec jednego z bloków, na drodze pokaźnego stadka pojawili się spacerowicze, który natychmiast zakończyli swój spacer, gdy zobaczyli, że największy dzik zaczął szarżować w ich kierunku.

Jak widać było na nagraniu zamieszczonym na protalu Lublin112, pod blokami pojawiło się liczne stado, składające się z dwóch dorosłych dzików i kilkunastu warchlaków. Zwierzęta najprawdopodobniej pojawiły się na osiedlu, by znaleźć pożywienie. Co więcej, mieszkańcu pobliskich bloków zauważyli, że stadko musiało już wcześniej pojawić się w okolicy. Zwierzęta widywane były na pobliskich polanach, a po zebraniu płodów rolnych, dziki zapuszczają się coraz dalej w poszukiwaniu jedzenia.

Zwierzęta na działkach i pod blokami - coraz częstszy problem

Zgodnie z wiadomościami, które pojawiły się w lokalnych mediach, dziki coraz częściej pojawiają się na terenie miasta. Mieszkańcy Lublina z przerażeniem patrzą na to, co dzieje się w rejonie ogródków działkowych przy ul. Bluszczowej. Zwierzęta w tym miejscu wyrządzają coraz większe szkody. Działkowcy muszą mierzyć się z wielkimi stratami i przekopanymi alejkami, a także w miejscach, gdzie uprawiane są warzywa.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Śmierć przyszła nagle, nic nie można było zrobić. Koszmarna wiadomość, Szczena z "Chłopaków do wzięcia" był zdruzgotany

2. Banki szykują się na kolejne dokręcenie śruby. Utrudnienia w dostępie do pieniędzy czekają wiele osób

3. Kary uderzą zapominalskich kierowców. Zaczynają się od 170 złotych, wystarczy zapomnieć o jednym

W końcu dobra wiadomość. Zasady zostały zmienione, jeszcze więcej osób skorzysta z dodatkowych pieniędzyW końcu dobra wiadomość. Zasady zostały zmienione, jeszcze więcej osób skorzysta z dodatkowych pieniędzyCzytaj dalej

Lublin i okolice nie są jedynymi miejscem w Polsce, gdzie dziki coraz bliżej podchodzą do miejsc, gdzie mieszkają ludzie. Widzieliście je pod swoimi mieszkaniami?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta przez 15 lat jadła tylko i wyłącznie frytki. Kiedy się zbadała, potwierdziło się najgorsze
  2. Twój kot się nudzi? Niezawodne sposoby na rozerwanie mruczka
  3. “Hołota mu głos dała i hołota mu głos odbierze”. Przejmujące słowa rolnika na proteście
  4. Już od czwartku Polacy mogą dostać dodatkowe pieniądze. Wiemy, kto skorzysta z zastrzyku gotówki
  5. Mieszkasz w domu? Nowa opłata ma wynieść nawet 1350 złotych, nie będzie dało się jej uniknąć
  6. Wspaniały czyn 19-letniej strażaczki. Mało osób zdecydowałoby się na taki gest
  7. Kobieta zatrzymała się przy autostradzie. Nie mogła postąpić inaczej, na drodze było zwierzę w potrzebie

    Źródło: Lublin112

Następny artykuł