Rolnicy. Podlasie - pierwszy odcinek
FOKUS TV/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 15 Marca 2021

"Słaby odcinek". Fani "Rolnicy. Podlasie" podsumowali pierwszą odsłonę nowej serii

Stacja FokusTV wyemitowała wczoraj wieczorem pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Rolnicy. Podlasie". Fani pierwszy raz od świątecznego odcinka, który pojawił się pod koniec ubiegłego roku, mieli szanse zobaczyć, co dzieje się w życiu ich ulubionych bohaterów. Jednak, jak się okazuje, widzowie mają dosyć mieszane uczucia po emisji.

Na jednej z facebookowych grup, skupiających fanów programu "Rolnicy. Podlasie" pojawiła się dyskusja na temat pierwszego odcinka trzeciej serii. Wśród komentarzy pojawiły się słowa, z których wynika, że wyemitowany wczoraj odcinek, nie przypadł do gustu wszystkim fanom.

- Nic specjalnego, prawie cały odcinek aukcja w Szepietowie - napisała fanka.

- Ogólnie bez szału odcinek, tylko dla wielbicieli koni - napisał jeden z użytkowników.

Od 16.03 Białoruś zamyka się na polską wieprzowinę. Wszystkiemu winny ASFOd 16.03 Białoruś zamyka się na polską wieprzowinę. Wszystkiemu winny ASFCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Nie lada gratka dla fanów koni

Rzeczywiście odcinek poświęcony był tematyce związanej z końmi, co dla ich fanów było nie lada gratką.

- Może i nie każdemu do gustu trafiło. Ale my miłośnicy koni jesteśmy zadowoleni. Każdy odcinek coś w nosi. Trudno, że się niektórym nie podobało - jakoś to przełkniemy. Nie odbierajcie tego jako kolejne odcinki, poszukaj i wsłuchaj się. To cząstka wiedzy. Ile rolników tyle sposobów i pomysłów, a niby każdy robi to samo - dodała miłośniczka koni.

Oczywiście, w sieci nie brakuje także komentarzy, w których internauci cieszą się, że po przerwie mogą oglądać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Pojawiły się nawet głosy, że serial "dopiero się rozkręca".

Co działo się w pierwszym odcinku "Rolnicy. Podlasie"?

Zgodnie z tym, co napisali internauci, głównym wątkiem pierwszego odcinka "Rolnicy. Podlasie", była prestiżowa wystawa ogierów w Szepietowie koło Wysokiego Mazowieckiego. Szybko okazało się, że głównym bohaterem odcinka jest Jurek z Ciełuszek, który pojawił się na wystawie ze swoimi trzema ogierami.

Oczywiście oprócz przygód Jurka, widzowie mieli szansę "spotkać" Gienka i Andrzeja z Plutycz. Zgodnie z tym, co pojawiało się już w zwiastunie do pierwszego odcinka, Andrzej dziarsko wskoczył na ogiera. Rolnik z Plutycz zastanawiał się nawet nad kupnem, oferując 14 tysięcy za zwierzę. Jednak z ojcem doszli do wniosku, że nie mają gdzie trzymać ogiera.

W Szepietowie pojawił się także Bogdan ze swoją rodziną. Rolnik poświęcił sporo czasu, by porozmawiać o zwierzętach z lekarką weterynarii.

Najmniej czasu antenowego w pierwszym odcinku poświęcono Emilce Korolczuk z Laszek. Młoda rolniczka, która obecnie spodziewa się dziecka, razem z mamą i babcią zajęła się przygotowywaniem ogórków, zgodnie ze starym rodzinnym przepisem.

rolnicy podlasie

Fot. Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook, SE

Następny artykuł