RolnikInfo.pl
Rolnicy. Podlasie - pierwszy odcinek

FOKUS TV/YouTube

"Słaby odcinek". Fani "Rolnicy. Podlasie" podsumowali pierwszą odsłonę nowej serii

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Stacja FokusTV wyemitowała wczoraj wieczorem pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Rolnicy. Podlasie". Fani pierwszy raz od świątecznego odcinka, który pojawił się pod koniec ubiegłego roku, mieli szanse zobaczyć, co dzieje się w życiu ich ulubionych bohaterów. Jednak, jak się okazuje, widzowie mają dosyć mieszane uczucia po emisji.

Na jednej z facebookowych grup, skupiających fanów programu "Rolnicy. Podlasie" pojawiła się dyskusja na temat pierwszego odcinka trzeciej serii. Wśród komentarzy pojawiły się słowa, z których wynika, że wyemitowany wczoraj odcinek, nie przypadł do gustu wszystkim fanom. 

- Nic specjalnego, prawie cały odcinek aukcja w Szepietowie - napisała fanka.

- Ogólnie bez szału odcinek, tylko dla wielbicieli koni - napisał jeden z użytkowników.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

[EMBED-3]

Nie lada gratka dla fanów koni 

Rzeczywiście odcinek poświęcony był tematyce związanej z końmi, co dla ich fanów było nie lada gratką. 

- Może i nie każdemu do gustu trafiło. Ale my miłośnicy koni jesteśmy zadowoleni. Każdy odcinek coś w nosi. Trudno, że się niektórym nie podobało - jakoś to przełkniemy. Nie odbierajcie tego jako kolejne odcinki, poszukaj i wsłuchaj się. To cząstka wiedzy. Ile rolników tyle sposobów i pomysłów, a niby każdy robi to samo - dodała miłośniczka koni.

Oczywiście, w sieci nie brakuje także komentarzy, w których internauci cieszą się, że po przerwie mogą oglądać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Pojawiły się nawet głosy, że serial "dopiero się rozkręca". 

Co działo się w pierwszym odcinku "Rolnicy. Podlasie"?

Zgodnie z tym, co napisali internauci, głównym wątkiem pierwszego odcinka "Rolnicy. Podlasie", była prestiżowa wystawa ogierów w Szepietowie koło Wysokiego Mazowieckiego. Szybko okazało się, że głównym bohaterem odcinka jest Jurek z Ciełuszek, który pojawił się na wystawie ze swoimi trzema ogierami. 

Oczywiście oprócz przygód Jurka, widzowie mieli szansę "spotkać" Gienka i Andrzeja z Plutycz. Zgodnie z tym, co pojawiało się już w zwiastunie do pierwszego odcinka, Andrzej dziarsko wskoczył na ogiera. Rolnik z Plutycz zastanawiał się nawet nad kupnem, oferując 14 tysięcy za zwierzę. Jednak z ojcem doszli do wniosku, że nie mają gdzie trzymać ogiera. 

W Szepietowie pojawił się także Bogdan ze swoją rodziną. Rolnik poświęcił sporo czasu, by porozmawiać o zwierzętach z lekarką weterynarii. 

Najmniej czasu antenowego w pierwszym odcinku poświęcono Emilce Korolczuk z Laszek. Młoda rolniczka, która obecnie spodziewa się dziecka, razem z mamą i babcią zajęła się przygotowywaniem ogórków, zgodnie ze starym rodzinnym przepisem. 

Fot. Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook, SE

Aneta WasilewskaAutor

Absolwentka filologii ukraińskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

Gienek i Andrzej - AGROunia

Dramatyczne sceny w Plutyczach, Gienek zabrany przez policję. AGROunia obiecuje pomoc

Czytaj więcej >

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
belarka

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki

Czytaj więcej >
ranczo laszki emilia

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka

Czytaj więcej >