Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie - program produkowany przez telewizję FOKUS TV.

Rolnicy. Podlasie
25.05.2024 16:47 "Rolnicy. Podlasie". Szampan i złote konfetti w Plutyczach. Andrzej świętuje

Zakończyło się ogromne przedsięwzięcie na podwórku Andrzeja i Gienka Onopiuków w Plutyczach. Po ich wiecznie zabłoconym podwórku nie ma ani śladu. Modernizacja obejścia znanych rolników była filmowana, a widzowie mogli podziwiać prace na kanale Focus TV oraz na kanale Gienek i Andrzej Plutycze na YouTube. Kolejny zwiastun "Rolnicy. Podlasie" ukazuje uroczyste świętowanie zakończenia prac. Szampan lał się strumieniami, a wstęgę na bramie przeciął sam Andrzej.

Justyna, Łukasz
18.05.2024 14:59 Rolnicy.Podlasie. Wielkie zmiany u Justyny i Łukasza. Widzowie będą zachwyceni

Justyna i Łukasz Maciorowscy ogłosili w mediach społecznościowych, że zamierzają stworzyć labirynt z kukurydzy. Nowa atrakcja turystyczna ma powstać na Podlasiu, a dokładnie na polu znanych z programu Rolnicy.Podlasie bohaterów. Ruszyły już pierwsze prace, a sam labirynt ma być gotowy już na początku wakacji. 

Andrzej Onopiuk
11.05.2024 15:39 Andrzej Onopiuk zrywa parkiet. Internauci grzmią. "Wszystko psuje"

W Plutyczach przyszedł czas na wywożenie obornika. Choć nie jest to ulubiona czynność Andrzeja, to jednak mimo ciężkiej pracy, trzeba ją wykonać. Andrzej z pomocą kolegi podczepia pod ciągnik rozrzutnik i podpina wałek. I tu zaczynają się prawdziwe atrakcje. Włączony wałek rozrzutnika sprawia, że z maszyny wyrzucane są na podwórko resztki.

Andrzej Onopiuk
08.05.2024 16:58 Tak wygląda dom Andrzeja z Plutycz. Dorobił się drogiego sprzętu

Tego rolnika chyba nie musimy przedstawiać, jego nazwisko jest znane dzięki udziałowi w programie "Rolnicy. Podlasie". Andrzej Onopiuk, bo o nim mowa, to 41-letni rolnik z malowniczej miejscowości Plutycze, położonej na Podlasiu. Życie tego rolnika przez ostatni rok zmieniło się diametralnie, od remontu w domu, po ułożenie na podwórku kostki brukowej. Mało kto jednak wie, jakie zmiany nastąpiły w mieszkaniu Onopiuków. 

Andrzej Onopiuk
01.05.2024 19:00 "Rolnicy. Podlasie" Andrzej zaskoczył wszystkich. Do Plutycz jedzie nowy sprzęt rolniczy

Andrzej Onopiuk ponownie wprawia w zdumienie swoich widzów. Rolnik znany przede wszystkim z programu "Rolnicy.Podlasie" przeniósł się do świata Internetu i tam, na swoim kanale na YouTube kontynuuje swoje dokonania w rolnictwie. Gospodarstwo Andrzeja i Gienka przechodzi ostatnio niesamowitą przemianę, od pozbycia się słynnego błota do inwestowania w sprzęty rolnicze. Co tym razem zakupił Andrzej z Plutycz? 

Andrzej Onopiuk
27.04.2024 20:43 Andrzej z Plutycz zasiał zboże. Internauci oburzeni: "to spartolona robota"

Bohater "Rolnicy. Podlasie" Andrzej Onopiuk, postanowił wraz z bratem zabrać się za wiosenne obsiewanie pola. W tym celu wypożyczył ciągnik wraz z siewnikiem, aby praca poszła sprawnie i szybko. Na przyczepie znajdowało się zboże do zasiewu, które wzbudziło mieszane uczucia internautów. Komentarze pod filmikiem sugerowały, iż zboże mogło być nieoczyszczone. Fala krytyki spadła na rolnika z Plutycz.

None
21.04.2024 09:41 Bohaterów "Rolnicy. Podlasie" spotkało nieszczęście. Ubezpieczenie tego nie pokryje

Justynę i Łukasza Maciorowskich poznaliśmy w popularnym programie "Rolnicy. Podlasie". Małżeństwo prowadzi duże gospodarstwo we wsi Ciemnoszyje, które stale się rozwija. Niedawno jednak znanych rolników spotkała tragedia. W ich nowoczesnym gospodarstwie doszło do pożaru, w którym spalił się doszczętnie ciągnik. Rolniczka poinformowała o tym w mediach społecznościowych, a fani już myślą, jak wspomóc swoich ulubieńców. 

skazany rolnik
20.04.2024 19:57 Bohater "Rolnicy.Podlasie" skazany za kradzież. Kamil T. usłyszał wyrok

Kłopoty uczestniczka popularnego programu "Rolnicy.Podlasie" zaczęły się w kwietniu 2022 roku, kiedy to Kamil T został przyłapany na kradzieży balotów z sianokiszonką.  Mimo, że 38- latek przyznał się do winy i chciał dobrowolnie poddać się karze, to za sprawą poszkodowanego, sprawa trafiła do sądu. W czwartek, 18 kwietnia mężczyzna usłyszał prawomocny wyrok.

Andrzej i Gienek Onopiuk
11.04.2024 14:09 Wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Gospodarstwo jest nie do poznania

Upragniony i długo wyczekiwany moment w historii słynnych bohaterów programu "Rolnicy.Podlasie" właśnie nastąpił. Z podwórka Gienka i Andrzeja zniknęło całe błoto. Pracami nad udoskonalaniem obejścia rodziny Onopiuk zajął się ciężki sprzęt, a chwilami z rewolucji na podwórku podzielił się z widzami na kanale YouTube Jarek - brat Andrzeja.  

Andrzej Onopiuk
15.03.2024 14:14 Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, jak mija pobyt w sanatorium

Andrzej z popularnego programu Focus TV "Rolnicy. Podlasie" to niezwykle barwna i radosna postać. Jeden z najmocniej rozpoznawalnych rolników w kraju, oprócz pokazywania uroków podlaskich wsi w telewizji, przeniósł się również w świat internetu, gdzie na YouTube prowadzi emocjonujący kanał. Andrzej, póki co wypoczywa i nabiera sił w sanatorium, dlatego nie pojawia się w nowych odcinkach show. Jego rodzina często do niego dzwoni i dzięki temu widzowie dowiadują się nowych rzeczy. Co ostatnio wzbudziło zainteresowanie telewidzów?

Andrzej Onopiuk
08.03.2024 08:39 Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" w ogniu krytyki. Internauci nie wytrzymali

Andrzej Onopiuk zyskał swą sławę dzięki programowi "Rolnicy. Podlasie". Rolnik ten uprawia około 50 ha ziemi, a efekty swojej pracy nie raz pokazywał na swoim kanale na YouTube. W ostatnim filmiku komentujący nie zostawili na Andrzeju suchej nitki. Zwożenie siana o tej porze roku podniosło internautom ciśnienie.  

Andrzej Onopiuk
04.03.2024 17:04 "Rolnicy. Podlasie". Fani martwią się o zdrowie Andrzeja z Plutycz

Andrzej Onopiuk to jeden z najbardziej popularnych uczestników programu "Rolnicy. Podlasie". Rolnik, który przejął po ojcu 50 ha gospodarstwa oraz sporą liczbę zwierząt, teraz samodzielnie trzyma pieczę nad dalszym rozwojem swojej darowizny. Ostatnio gospodarstwem zajmował się brat Jarek, który wyjawił, że Andrzej jest w sanatorium na wypoczynku, ale czy na pewno? Fani martwią się tym, że może grozić Andrzejowi poważny zabieg.

Bogdan Kubala
15.02.2024 15:30 "Rolnicy.Podlasie". Bogdan Kubala youtuberem. Konkurecja dla Andrzeja i Gienka?

Program "Rolnicy. Podlasie", dzięki któremu co niedzielę widzowie tak chętnie zasiadają przed telewizorem, dał ogromny rozgłos jego bohaterom. Największą popularnością dotychczas cieszyli się Gienek i Andrzej z Plutycz, ale w ostatnich miesiącach dużą uwagę przykuwa Bogdan z Borowskich Ciborów, który niespodziewanie stał się gwiazdą internetu. 

Andrzej z Plutycz
03.02.2024 22:46 "Rolnicy.Podlasie". Andrzej z Plutycz wyjawił swoje plany. Fani są zaskoczeni

Jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów programu “Rolnicy. Podlasie” pochwalił się swoimi najbliższymi planami podczas wizyty w salonie barberskim. Fani rolnika są mocno zaskoczeni.  

Rolnicy Podlasie
31.01.2024 20:28 "Rolnicy. Podlasie". Awantura Gienka z Andrzejem z Plutycz. Padły mocne słowa

W ostatnim odcinku kultowego serialu o rolnikach, doszło do potyczki słownej między Andrzejem i Gienkiem. Mężczyźni mieli za zadanie sprowadzić konie z oddalonego o 5 km pastwiska do obory. Niestety, konie oszalały na puncie marchwi, co spowodowało napięcie między rolnikami. 

Andrzej z Plutycz
30.01.2024 21:15 Gienek i Andrzej z Plutycz wspierają WOŚP. Zaskakujące, co wystawili na aukcję

Gienek i Andrzej z Plutycz znani z programu “Rolnicy. Podlasie” prowadzą na platformie YouTube swoje konto, które cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. Właśnie z nim  wiąże się nie lada gratka dla fanów.

Gienek z Plutycz
29.01.2024 20:18 "Rolnicy. Podlasie". Marna emerytura Gienka z Plutycz. Za tyle ciężko jest przeżyć

Gienek Onopiuk to jeden z głównych bohaterów kultowego już programu "Rolnicy.Podlasie" emitowanego w Focus TV. Mężczyzna w swoim życiu przepracował 42 lata na gospodarstwie, jednak wysokość jego miesięcznej emerytury nie pozwala mu na godne życie. 

WOŚP licytacje
28.01.2024 14:36 Zaskakujące licytacje podczas finału WOŚP. Do akcji włączył się Michał Kołodziejczak, Monika i Tomek z "Rolnicy. Podlasie"

28 stycznia 2024 roku to dzień 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz zbiórek do puszek możemy wylicytować nietypowe przedmioty czy spotkania podczas licytacji Allegro. 

Andrzej z Plutycz
25.01.2024 22:10 "Rolnicy. Podlasie". Sąsiad Andrzeja z Plutycz przerwał milczenie, jest wściekły

Plutycze to wieś z województwa podlaskiego, która stała się sławna dzięki programowi "Rolnicy. Podlasie". To właśnie w tym programie biorą udział Andrzej i Gienek. Spokojna jak dotąd wioska stała się dziś miejscem odwiedzin turystów, którzy przyjeżdżają siać chaos wśród mieszkańców.  

Andrzej z Plutycz
23.01.2024 21:14 "Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma partnerkę. Zaskoczył wszystkich fanów

Widzowie programu “Rolnicy. Podlasie” z zapartym tchem śledzą przygody tytułowych bohaterów. Andrzej i Gienek z Plutycz są jednymi z ulubieńców widzów programu.

Rolnicy Podlasie
22.01.2024 10:11 Rolnicy. Podlasie. Ogromne kłopoty Andrzeja z Plutycz. Wielu ma ten sam problem

Bohaterowie programu emitowanego w stacji Fokus TV "Rolnicy.Podlasie", Gieniek i Andrzej Onopiuk pokazują swoje życie na wsi. Widzowie z zapałem śledzą losy dwóch rolników z Plutycz. Sprawdziliśmy, co działo się w ostatnim odcinku programu.

Bogdan Kubala
20.06.2022 02:02 "Durni wyjechali do miasta". Bogdan bez litości porównuje rolników i miastowych

Bogdan dodał, że namawia również swoje dzieci do tego, by nie zostawały na wsi, lecz w przyszłości przeniosły się do miasta, gdzie będą mogły mieć lepsze życie. "Durnie wyjechali do miasta"- Oni uważają, że rolnicy to są ostatnie durnie - powiedział z mocą Bogdan, komentując zachowanie producentów telewizji Fokus, którym nie podobała się prawdomówność rolnika. Z relacji wiemy, że od pewnego czasu serial Rolnicy. Podlasie nie dokumentuje już codzienności Bogdana Kubali z powodu jego bezpośredniego sposobu wypowiedzi. - A durnie - kontynuował rolnik - to wyjechali do miasta dawno. A czemu durnie wyjechali do miasta? Bo tam jest łatwiej o kawałek chleba - podsumował. - On zachodzi do miasta, popracuje osiem godzin, jemu się należy - ironizował rolnik. - Bo pójdę osiem godzin, to se dostanie 2400-2500. A na roli, to trzeba o tu - powiedział Bogdan, wskazując na swoje dłonie. Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo: [EMBED-15]

rolnicy podlasie
20.06.2022 02:02 "Pana postać nic nie wnosi". Odpowiedź Macieja z "Rolnicy. Podlasie" zrównała hejtera z ziemią

W serialu Rolnicy. Podlasie widzowie mogą poznać wielu gospodarzy, którzy zapraszając kamery telewizyjne do swoich domostw, ukazują swoją codzienną pracę i trudy zawodu rolnika. Niestety, wiąże się to również z przykrymi, a nawet obraźliwymi komentarzami ze strony widzów. Hejtu nie uniknął również Maciej Sidorowicz - jeden z internautów stwierdził bowiem, że ciekawsze od jego postaci są flaki z olejem. Na odpowiedź Macieja nie trzeba było długo czekać - rolnik w mocnych i kulturalnych słowach wskazał, że trudno oceniać drugiego człowieka bez możliwości poznania go osobiście. Okrutna krytyka wobec rolnikaChoć serial Rolnicy. Podlasie bez cienia wątpliwości zyskał miano kultowej produkcji o tematyce rolniczej, to sympatyczni gospodarze często padają ofiarami internetowego hejtu. Ostatnimi czasy najwięcej negatywnych komentarzy skupiło się na Gienku i Andrzeju w związku otrzymaniem belarki finansowanej z datków od darczyńców. Jak się jednak okazuje, bolesne słowa kierowane są również wobec innych rolników biorących udział w popularnym serialu. Na jednej z grup społecznościowych zrzeszających fanów serialu Rolnicy. Podlasie, jeden z internautów skrytykował filmowanych gospodarzy, którzy - według jego osobistej definicji - wcale nie są rolnikami. Kolejny komentator uderzył natomiast nieoczekiwanie w Macieja z Kundzicz: >Bolesny komentarz internauty nie pozostał bez odpowiedzi rolnika.

gienek i andrzej
20.06.2022 02:02 Andrzej pokazał zwiezione kostki siana. "Belarka już się popsuła?"

W ostatnim czasie o Gienku i Andrzeju znanych z serialu Rolnicy. Podlasie było głośno za sprawą nowej belarki, którą otrzymali od członków Agrounii. Choć zakup maszyny został sfinansowany z datków, to wiele osób nadal nie może pogodzić się z faktem, że Onopiukowie dostali tak kosztowny prezent. W ostatnim czasie Andrzej pokazał fotografię zwożonych przez siebie kostek siana. Niektórym internautom nie przeszkodziło to w uszczypliwym skomentowaniu zdjęcia: - Belarka już się popsuła, że kostki robisz? Niekończący się hejt przez belarkęNowa belarka znajduje się już w Plutyczach - do gospodarstwa Andrzeja i Gienka Onopiuków dostarczyli je członkowie Agrounii ze swoim liderem Michałem Kołodziejczakiem. Podlascy rolnicy nie kryli zaskoczenia i radości z powodu nowej maszyny - po długim czasie marzenie Andrzeja wreszcie się spełniło. Poza słowami wsparcia i gratulacjami tego samego dnia w sieci pojawiło się wiele gorzkich komentarzy, w których internauci krytykowali fakt, że Onopiukowie otrzymali nową prasę belującą. W pierwszym wpisie po ostatniej wizycie Agrounii w Plutyczach na facebookowym profilu bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie opublikowano fotografię ukazującą kostki siana zwożone przez Andrzeja do gospodarstwa. Internauci zaczęli dopytywać, czy rolnicy rzeczywiście używają nowej maszyny - niestety, również i w tym przypadku wiele komentarzy wyrażało pogardę i niechęć wobec Gienka i Andrzeja. Gorzkie słowa w sieciWśród niemiłych słów, jakie padły na profilu Gienka i Andrzeja, mogliśmy przeczytać m.in.: >Padły również zaskakujące słowa:>Jeden z komentatorów - być może żartobliwie - wysnuł podejrzenie, że przyjazd belarki był wydarzeniem tylko na potrzeby mediów:>Wśród internautów pojawiły się głosy, że kostki siana przedstawione na fotografii zostały wykonane jeszcze przed przyjazdem nowej prasy belującej. Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfoArtykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:Pracownika na polu trafił piorun. Do ambulansu wieźli go na przyczepiePomagają za darmo, sąsiadka nasyła policję. Potworna zawiść na wsiZłapani na gorącym uczynku. Wywozili ciągnik rolniczy na lawecieJeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Facebook / Gienek i Andrzej

andrzej onopiuk
20.06.2022 02:02 Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" i nowy film. Fani skrytykowali traktor

Gienek i Andrzej coraz prężniej rozwijają swój kanał na portalu YouTube.com - w ostatnim czasie opublikowali profesjonalnie przygotowany film, w którym młodszy z Onopiuków prezentuje codzienną pracę za pomocą zgrabiarki zamontowanej do swojego Ursusa. Fanów oburzył jednak jeden szczegół: stan ciągnika Andrzeja. Na rolnika wylała się fala krytyki, w której internauci nie szczędzili mu gorzkich słów. Andrzej pracuje na polu ze zgrabiarkąZapowiedź nowego filmu na kanale bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie pojawiła się najpierw na facebookowym profilu Gienka i Andrzeja. Wideo, którego premiera odbyła się we wtorek 10 sierpnia 2021 roku, prezentuje wycinek rolniczej codzienności młodszego z Onopiuków - zgrabiania siana z pola. Na początku filmu możemy obserwować Andrzeja wsiadającego na swojego Ursusa: - Dziesiąta godzina, trzeba jechać i robić te wałki - wyjaśnia. W dalszej części rolnik udaje się na pole, gdzie montuje do traktora zgrabiarkę. W tle gra wesoła muzyka, a Andrzej filmowany jest z wielu ujęć. Praca na polu przebiega sprawnie i bez zakłóceń - można by powiedzieć, że po publikacji tak ładnie przygotowanego filmu internauci rozpłyną się w zachwytach nad produkcją i opracowaniem wideo. Nic bardziej mylnego - na Andrzeja po raz kolejny wylała się fala krytyki.

belarka
19.06.2022 02:02 "Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki

Belarka, która pojawiła się w Plutyczach w gospodarstwie Gienka i Andrzeja Onopiuków, wzbudziła ogrom emocji wśród internautów i fanów serialu Rolnicy. Podlasie. W sieci pojawiały się setki słów wsparcia, jak i przykre komentarze, wśród których niektórzy internauci drwili, że prasa belująca została zepsuta już po kilku dniach. W komentarzach pod najnowszym postem słynnych rolników z Podlasia padły zarzuty o to, że Gienek i Andrzej nie opublikowali jeszcze podziękowania dla darczyńców i działaczy Agrounii. Pod jedną z tego typu opinii rolnicy zabrali głos, pisząc: - Spokojnie niedługo zobaczycie film [pis. oryg. - przyp. red.] Nie podziękowali za belarkę?Belarka - słowo to w związku z Gienkiem i Andrzejem z Plutycz zostało w ostatnich dniach wymienione przez wszystkie przypadki we wszystkich możliwych kontekstach. Rolnicy z Podlasia doskonale poznali smak popularności i jego krzywego odbicia, jakim jest internetowy hejt. W sobotę 3 lipca 2021 roku na profilu Gienka i Andrzeja Onopiuków pojawił się post, w którym gospodarze zaprosili swoich fanów do obejrzenia sianokosów na reaktywowanym kanale na portalu YouTube.com. Choć mogłoby się wydawać, że internetowa dyskusja w komentarzach dotyczyć będzie najnowszego filmu, to w centrum zainteresowań internautów pojawiła się - nie będzie to zaskoczeniem - słynna belarka, kupiona i przywieziona do Plutycz przez działaczy Agrounii.>Wśród internautów powstało niemałe zamieszanie, czy Gienek i Andrzej publicznie podziękowali za ofiarowaną maszynę, czy też nie. Niestety, również w tego typu dociekaniach nie zabrakło przykrych słów.

ranczo laszki emilia
19.06.2022 02:02 Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka

Emilia Korolczuk, znana z kultowego serialu Rolnicy. Podlasie, na swoim profilu na Facebooku podzieliła się ostatnio informacją o tym, że wyruszyła w podróż w Bieszczady. I choć wiele osób było przekonanych, że rolniczka zmierza na wakacyjny wypoczynek, to prawda okazała się być zgoła inna - Emilka pojechała na drugi koniec Polski po nowego zwierzaka. Jak poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, nową mieszkanką Laszek stała się cieliczka Florka rasy jersey. Emilka wyruszyła na południe Polski po FlorkęEmilka od zawsze znana była ze swojej niezrównanej miłości do zwierząt. Nie raz wyruszała w trasę, by przywieźć do Laszek zwierzęta - czasem te wymarzone, a czasami te, które potrzebowały pilnej pomocy. Tym razem rolniczka spłatała fanom figla i opublikowała post, który przez wiele osób został odebrany jako zapowiedź wakacyjnego wypoczynku w Bieszczadach. Dopiero wraz z kolejnym wpisem w mediach społecznościowych Emilia wyznała prawdę na temat prawdziwego celu swojej podróży. Jak się bowiem okazało, wyruszyła w podróż na drugi koniec Polski po nowe zwierzę, jakim okazała się cieliczka rasy jersey. Zwierzak otrzymał urocze imię - Florka. >

Rolnicy. Podlasie - Gienek i Andrzej
19.06.2022 02:02 "Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej podczas codziennej pracy

Jak przekazali Gienek z Andrzejem do ich codziennych obowiązków należy między innymi karmienie zwierząt, które można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w mediach społecznościowych. Rolnicy powiadomili także, że czekają obecnie na lepszą pogodę, by móc wyprowadzić zwierzęta na pastwiska. - Czekamy na lepszą pogodę, by wyprowadzić krowy i konie na pastwiska - dodali rolnicy. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo: Pod nowym postem Gienka i Andrzeja pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci zachwycali się pięknymi zwierzętami rolników. Uwaga internautów została zwrócona także na to, jak ciężką pracę wykonują Gienek i Andrzej. Pod zdjęciami można przeczytać wiele ciepłych słów i życzeń dla młodszego rolnika i jego ojca. Jednak nie tylko.