Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Pieczarki

Pieczarki

Pieczarki - grzyby.

pieczarkowa królowa
11.06.2024 09:06 "Królowa pieczarek" została matką chrzestną. Do kościoła poszła w mini

"Królowa pieczarek" ponownie wprawia swoich fanów w zdumienie. Kamila Boś z programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się w mediach społecznościowych, że została matką... chrzestną! Rolniczka uwielbia bawić się stylizacjami, które podkreślają jej szczupłą sylwetkę. Na chrzciny postanowiła założyć krótką sukienkę we wzorze, który jest niewątpliwie uwielbiany przez kobiety. Zobaczcie sami.

rolnik szuka żony
16.05.2024 22:07 Strój Kamili z "Rolnik szuka żony" to hit na sezon komunijny. Musisz go mieć

Kamila Boś była uczestniczką 8 edycji programu “Rolnik szuka żony”. Królowa pieczarek słynie nie tylko z urody, ale także z wyczucia stylu i bezbłędnych stylizacji. 

grzyby
19.03.2022 02:42 Wiemy, w jakich regionach jest najwięcej grzybów. "Rusza lawina"

Choć najwcześniejsze grzyby w polskich lasach pojawiają się nawet w czerwcu, a ostatnie - w listopadzie, to czasem, w którym grzybobranie przeżywa największy rozkwit, jest przełom lata i jesieni. Według prognoz na portalu grzyby.pl w najbliższym czasie ruszy lawina grzybów w wielu lokalizacjach w całym kraju. Szczególne powody do radości mogą mieć mieszkańcy południowej części nizinnej Polski i Dolnego Śląska. Prognozy na grzybobranie. Lawina grzybów Na portalu grzyby.pl możemy śledzić profesjonalną i regularnie przygotowywaną prognozę dotyczącą występowania leśnych darów w różnych częściach Polski. Synoptyk grzybowy Marek Snowarski relacjonuje, iż relatywnie niskie temperatury w połączeniu z obfitymi opadami atmosferycznymi doprowadziły do prawdziwego wysypu grzybów w wielu województwach. Warto jednak zaznaczyć, że w polskich lasach na początku września najłatwiej spotkać prawdziwki i podgrzybki. Grzybowy specjalista Marek Snowarski stwierdza, że na najlepsze grzybowe zbiory mogą obecnie liczyć mieszkańcy obszaru od okolic Zielonej Góry, poprzez Legnicę, aż po rejony Łodzi. Podobna sytuacja ma miejsce w województwie dolnośląskim.