RolnikInfo.pl
Gospodarstwo - chłopiec

(zdjęcie poglądowe) Stiopa/Wikipedia/CC BY-SA 4.0

11-latek został ranny w gospodarstwie. Na miejscu śmigłowiec LPR

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

W Woli Wadowskiej (woj. podkarpackie) około 1000-litrowa beczka z wodą w momencie podczepiania do ciągnika rolniczego spadła na nogi 11-letniego chłopca. Po rannego chłopca przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W miniony czwartek 27 maja bieżącego roku tuż po godzinie 17 do dyżurnego mieleckiej policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Woli Wadowskiej. Jak wynikało ze zgłoszenia, około 1000 litrowa beczka na wodę miała spaść na nogi 11-letniego chłopca.

Akcja ratunkowa 

Na miejsce zdarzenia skierowani zostali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim oraz ratownicy medyczni, którzy udzielili 11-latkowi pierwszej pomocy. Po rannego chłopca w drodze był także śmigłowiec lotniczego pogotowania ratunkowego. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

Jak wynika z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy policji z KMP w Mielcu, 11-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie. Na szczęście chłopiec nie odniósł poważnych obrażeń

Jak doszło do wypadku? 

Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy policji wynika, że podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia, zdołano ustalić, że ojciec 11-latka wykonywał prace w gospodarstwie. Mężczyzna chciał przyczepić do ciągnika beczkę z wodą i wtedy doszło do wypadku. Beczka osunęła się i spadła na nogi chłopca, który bawił się niedaleko. 

Podczas interwencji służb rodzice zostali poddani badaniu na trzeźwość. Jak się okazało, zarówno matka, jak i ojciec byli trzeźwi. 

- Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała oględziny miejsca zdarzenia i dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał pozwoli wyjaśnić okoliczności zdarzenia - powiadomili funkcjonariusze policji. 

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli c**hcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl**

Źródło: Policja

Podobne artykuły

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

Oszustwo "na cebulę". Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia

Czytaj więcej >
Zbiórka dla pogorzelców z Nowej Białej/Zrzutka.pl

Wiadomości

Wieś stanęła w płomieniach. Pomoc dla pogorzelców z Nowej Białej

Czytaj więcej >
premier

Wiadomości

Premier o rolnictwie podczas konferencji w Balicach: "Jest oczkiem w głowie"

Czytaj więcej >
sylwia spurek

Wiadomości

Europosłanka nie chce, by zwierzęta postrzegano jako jedzenie. Internauci odpowiedzieli

Czytaj więcej >
bijatyka

Wiadomości

Bijatyka byłego radnego PiS i handlarza na targu [WIDEO]

Czytaj więcej >
pogoda

Wiadomości

Pogodowy kataklizm na południu kraju. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >