Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wypadek

Wypadek

Nieszczęśliwe zdarzenie, w którym ktoś ucierpiał.

kombajn zbożowy
20.07.2024 11:18 Mazowsze. 17-latek porażony przez prąd, naprawiał kombajn

Zdarzenie to miało miejsce w piątek w jednej z miejscowości na terenie gminy Drobin, w powiecie Płockim na Mazowszu. Policja z Komendy Miejskiej w Płocku poinformowała, iż 17-letni chłopak podczas naprawy kombajnu zbożowego został porażony prądem. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.  

słoma
18.07.2024 19:36 Tragiczny wypadek w powiecie gryfickim: Mężczyzna zginął w prasie do słomy

Pięćdziesięcioletni mężczyzna stracił życie podczas prac w gospodarstwie rolnym w powiecie gryfickim. Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 15:00 w miejscowości Łęczna (gmina Płoty).

radiowóz policyjny
17.07.2024 15:43 Tragedia na Mazowszu. Nie żyje 2-latek, potrąciła go ciężarówka przewożąca paszę dla zwierząt

Niewyobrażalny dramat dosięgnął rodziców dwuletniego dziecka z okolic Ostrołęki na Mazowszu, który w środę 17 lipca znalazł się pod kołami auta ciężarowego, który przywiózł do gospodarstwa paszę dla zwierząt. Dziecko zmarło na miejscu. Kierowca był trzeźwy. Sprawą zajęła się prokuratura.  

wypadek rolniczy
17.07.2024 14:46 Dramatyczny wypadek pod Kętrzynem. Rolnik przygnieciony przez ciągnik

W jednym z gospodarstw pod Kętrzynem, w województwie warmińsko-mazurskim, doszło w poniedziałek do wypadku, w którym poważnie ucierpiał rolnik. Mężczyzna pojechał na pole, gdzie w czasie pracy doszło do wywrócenia maszyny rolniczej, a ta uwięziła pod sobą kierowcę ciągnika. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. 

wypadek rolniczy
10.07.2024 13:23 Dramatyczny wypadek podczas naprawy kombajnu. Nie żyje 55-letni mężczyzna

We wtorek około godziny 11:00 dyżurny zamojskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Skierbieszów w woj. lubelskim. 55-letni mężczyzna wraz z dwoma innymi pomocnikami, przygotowywali kombajn do sezonu i przeprowadzali naprawę. W pewnym momencie po włączeniu maszyny, doszło do nieszczęśliwego wypadku.  

wypadek rolniczy
10.07.2024 12:12 Kombajn wpadł do rzeki. Nadzwyczajna akcja strażaków w woj. opolskim

We wtorek po południu do dyżurnego Straży Pożarnej w Opolu wpłynęło zgłoszenie o kombajnie, który wpadł do rzeki Stobrawa. Część zawieszenia znajdowała się na moście, a kombajnista był wewnątrz kabiny pojazdu. W akcji ratunkowej udział wzięło osiemnaście zastępów strażaków.  

śmigłowiec LPR
09.07.2024 09:45 Dramatyczne chwile w woj. lubuskim. Rolnik stracił rękę podczas prac polowych

W poniedziałek miał miejsce koszmarny wypadek na polu w miejscowości Głęboczek w województwie lubuskim. Rolnik obsługujący prasę do słomy stracił kończynę w wyniku wciągnięcia przez maszynę rolniczą. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala razem z oderwaną kończyną. 

wypadek rolniczy
07.07.2024 11:00 Tragedia w polskiej wsi. Zmarł rolnik przygnieciony przez ciągnik

Dramatyczne wydarzenie miało miejsce wczoraj przed wieczorem w miejscowości Obory, w gminie Kwidzyn. Wskutek nieszczęśliwego wypadku życie stracił 67-letni rolnik. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Policjanci ustalają okoliczności tej tragedii. 

helikopter LPR
06.07.2024 13:46 Zderzenie motocyklisty z ciągnikiem rolniczym. Jedna osoba zginęła na miejscu

Do tragicznego zdarzenia doszło 4 lipca w miejscowości Szczepanów na Dolnym Śląsku. Na drodze krajowej nr 35 nieopodal Świdnicy, zderzyli się kierowca motocykla z ciągnikiem rolniczym. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR, który w wyniku śmierci jednego z dwóch kierowów zawrócono do bazy.  

wypadek drogowy
02.07.2024 13:53 Zderzenie ciągnika z TIR-em na Mazowszu. Winny kolizji trafił do szpitala

W piątek po południu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim, otrzymali zgłoszenie o niebezpiecznym zdarzeniu drogowym. Po dojechaniu mundurowych do miejscowości Długołęka Wielka, okazało się, że zderzyły się tam dwa pojazdy: ciągnik rolniczy oraz samochód ciężarowy. Jeden z kierowców został przetransportowany do szpitala. 

wypadek rolniczy
25.06.2024 10:03 Trzy wypadki rolnicze w ciągu tygodnia. Dwóch traktorzystów poważnie rannych

W ubiegłym tygodniu doszło do trzech różnych zdarzeń z udziałem ciągników rolniczych. Dwie kolizje drogowe i przygnieciony przez traktor rolnik, to dramatyczny bilans tylko trzech dni poprzedniego tygodnia czerwca.  Poważnie rannych zostało dwóch kierowców maszyn rolniczych, których przetransportowano do szpitali.  

wypadek drogowy
17.06.2024 20:22 Tragedia na polu kukurydzy. Nie żyje 4-letnie dziecko, matka w ciężkim stanie

W sobotę przed południem doszło do tragicznego zdarzenia w gminie Brudzeń Duży, w powiecie płockim. Młoda kobieta podróżowała razem ze swoim 4-letnim dzieckiem. Z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad autem, uderzyła w słup, a następnie dachowała na polu kukurydzy. Niestety, dziecko nie przeżyło wypadku.

ciągnik wywócony
16.06.2024 09:37 Tragiczny wypadek w Zagorzynie. Nie żyje mężczyzna przygnieciony ciągnikiem

W czwartek po południu doszło do fatalnego w skutkach wypadku, w miejscowości Zagorzyn w woj. małopolskim. Ofiarą został około 50-letni mężczyzna, który wraz z drugim podróżowali ciągnikiem. Na stromej drodze maszyna rolnicza wywróciła się, przygniatając tym samym jednego z mężczyzn. Godzinna reanimacja nie przyniosła pożądanego rezultatu, lekarz stwierdził zgon. Sprawę bada prokuratura. 

ciągnik w stawie
15.06.2024 12:20 Rolnik wjechał ciągnikiem z przyczepami do stawu. W akcji dwa zastępy straży pożarnej

Rolnik z województwa lubuskiego przeżył w środę chwilę grozy, kiedy jechał ciągnikiem z zaczepionymi do niego dwoma przyczepami przewożącymi baloty siana. Nietypowa akcja straży pożarnej, polegała na wyciągnięciu maszyny rolniczej ze zbiornika wodnego, do którego rolnik wjechał z zestawem. Na całe szczęście rolnik nie ucierpiał, natomiast ciągnik porządnie się zamoczył. 

załadunek drewna
13.06.2024 15:14 Nieszczęśliwy wypadek w lesie. W akcji śmigłowiec LPR

Dramatyczne chwile przeżył młody pracownik, kiedy podczas załadunku drewna na przyczepę ciężarową, prawdopodobnie został uderzony przez konar. 28-latek z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. Do zdarzenia doszło we wtorek 11 czerwca tuż przed południem, w lesie w Brzozowicy Dużej (woj. lubelskie). 

radiowóz policyjny
12.06.2024 16:01 40-latek wypadł z ciągnika wprost pod koła. W ciężkim stanie trafił do szpitala

W poniedziałek 10 czerwca wydarzył się dramatyczny wypadek, do którego doszło w miejscowości Kępki (woj. pomorskie). Przejeżdżający drogą świadek zauważył leżącego obok ciągnika rolniczego mężczyznę i zaalarmował policję. Okazało się, że 40-latek wypadł z ciągnika, a ten po nim przejechał. Poszkodowanemu udzielono pomocy, a następnie przetransportowano do szpitala. Jego stan uznano jako zagrażający życiu. 

pole ziemniaczane
11.06.2024 20:24 Zdewastował autem pole z ziemniakami i uderzył w dom. Brawurowa jazda 20-latka w Majdanku

Niecodzienna kraksa miała miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia w Majdanku na Lubelszczyźnie. Policja otrzymała zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który jadąc autem nagle stracił panowanie nad kierownicą. 20-latek pędził tak szybko, że najpierw wjechał w pole obsadzone ziemniakami, następnie "pokonał" ogrodzenie i zatrzymał się na budynku mieszkalnym. Kierowcę czekają spore kłopoty. 

wypadek rolniczy
10.06.2024 13:04 Tragiczny finał prac w polu. Nie żyje rolnik przygnieciony ciągnikiem

W miniony piątek doszło do dramatycznego zdarzenia w miejscowości Janiszów w powiecie Opolskim. Podczas prac polowych 65-letni mężczyzna, poruszający się ciągnikiem z podpiętym do niego opryskiwaczem, w niewyjaśnionych okolicznościach znalazł się pod maszyna rolniczą. Rolnik nie przeżył wypadku. Sprawę bada prokuratura.

obora z krowami
08.06.2024 11:14 Wypadek przy dojeniu krów. Pracownik przygnieciony przez zwierzę

Wydaje się, że codzienna czynność, jaką jest dojenie krów nie powinno stanowić niebezpieczeństwa. Okazuje się jednak, że to nie prawda. Według serwisu "Gazeta Pomorska" jeden z pracowników w woj. kujawsko-pomorskim został poważnie poturbowany przez spłoszoną krowę, która dosłownie wbiła go w barierki. Niestety, takich zdarzeń jest coraz więcej, większość kończy się tragedią.

wypadek rolniczy
29.05.2024 11:48 68- latek stracił panowanie nad ciągnikiem. Na ratunek było za późno

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 27 maja na drodze blisko Południowej Obwodnicy Zielonej Góry. 68- letni mężczyzna jadący szutrową drogą, nagle stracił panowanie nad ciągnikiem rolniczym, po czym zjechał do przydrożnego rowu. Traktorzysta znalazł się pod maszyną. Niestety, nie udało się go uratować.

wypadek rolniczy
27.05.2024 20:51 Tragiczny wypadek z udziałem traktora. Nie żyje 44-letni mężczyzna

Do tragicznego wypadku doszło w środę po południu. 44-letni mężczyzna poruszający się ciągnikiem rolniczym zjechał z drogi do rowu i wypadł z maszyny wprost pod tylne koło. Do zdarzenia doszło w miejscowości Bonarówka na Podkarpaciu. Służby ratunkowe nie potrafiły pomóc poszkodowany, ten zmarł na miejscu.

wypadek drogowy
23.05.2024 10:54 Poważny wypadek w Wielkopolsce. Ciągnik rolniczy zderzył się z busem

Groźne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 20 maja w miejscowości Wilczogóra w województwie wielkopolskim. Doszło tam do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem dostawczym, który usiłował wyprzedzić traktor. Kierowca ciągnika nagle skręcił w lewo i uderzył w busa, a ten wywrócił się na bok. 

wypadek drogowy
22.05.2024 19:39 Lubelskie. Ciągnik zderzył się z osobówką. Traktorzysta trafił do szpitala

W miejscowości Michałów w woj. lubelskim doszło we wtorek po południu do groźnego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego i auta osobowego. Zderzenie obu pojazdów spowodowało wywrócenie maszyny i oderwanie tylnego koła. Rannego traktorzystę przetransportowano do szpitala.

płomień świecy
18.05.2024 16:04 Nieszczęśliwy finał prac w polu. Nie żyje rolnik z Mazowsza przygnieciony ciągnikiem

Dramatyczna wiadomość dotarła do służb ratunkowych w czwartek po południu. 75-letni mężczyzna pracując w polu, z nieznanej przyczyny wjechał maszyną rolniczą wprost do zbiornika wodnego. Rolnik wypadł z ciągnika, a ten przygniótł seniora. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

wypadek rolniczy
18.05.2024 11:09 Chwile grozy. Stanął ciągnikiem na torach. Cudem uniknął najgorszego

W piątek rano w miejscowości Czarnowiec na Mazowszu doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Kierujący ciągnikiem marki Lamborghini z podczepioną prasą belującą, wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy. Według świadków zdarzenia nadjeżdżający pociąg użył sygnałów dźwiękowych, aby traktorzysta wycofał się z torów. 

płomień świecy
16.05.2024 10:59 Ciągnik przygniótł 74-latka. Mężczyzna nie żyje

W środę 15 maja doszło do dramatycznego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Po południu poruszający się wąwozem w lesie koło Starego Żmigrodu na Podlasiu traktorzysta z niewiadomego powodu znalazł się pod maszyną rolniczą, która go przygniotła. 74-latek poniósł śmierć na miejscu. 

wypadek rolniczy
15.05.2024 13:39 Wypadek w powiecie bocheńskim. Maszyna wciągnęła rękę kobiety

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 13 maja przed godziną 15:00. Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku w udziałem kobiety w miejscowości Brzezowa. Na miejscu okazało się, że podczas obsługi siewnika ręka 37-letniej kobiety została wciągnięta przez maszynę rolniczą. Poszkodowaną zabrano do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

wypadek rolniczy
15.05.2024 13:38 Niebezpieczny wypadek na Mazurach. Mężczyznę przygniótł ciągnik

Do zdarzenia doszło we wtorek 14 maja w miejscowości Giże na Mazurach. Policja otrzymała zgłoszenie o poważnym wypadku podczas prac polowych. Jadący po polu 61-latek z nieznanych przyczyn znalazł się pod przewróconym ciągnikiem. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Stan określany jest jako bardzo poważny