Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Andrzej zostawił siano i pojechał do dentysty. "Zęby robię dla jednej osoby"
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 17.06.2022 02:02

Andrzej zostawił siano i pojechał do dentysty. "Zęby robię dla jednej osoby"

andrzej
YouTube.com / Gienek i Andrzej

Andrzej Onopiuk, znany szerszej publiczności dzięki udziałowi w kultowym serialu Rolnicy. Podlasie, coraz częściej występuje w filmach na swoim własnym kanale na portalu YouTube.com. W ostatnim odcinku syn Gienka udał się do Białegostoku, gdzie kontynuował proces leczenia stomatologicznego, dzięki któremu uzyska wkrótce piękny uśmiech.

Podczas wizyty u dentysty Andrzej z pewnością zadziwił niejednego fana, mówiąc tajemniczo:

- Te zęby robię dla jednej osoby.

Andrzej Onopiuk zostawił siano i pojechał do dentysty

Na podstawie filmu, który pojawił się na kanale Gienka i Andrzeja na portalu YouTube.com, wiemy, że młodszy z Onopiuków kontynuuje swoją przygodę z gruntownym leczeniem zębów.

Jak się okazało, w ostatnim czasie rolnik udał się autobusem do Białegostoku, gdzie trafił w ręce profesjonalnego personelu, który kompleksowo zajął się jego uzębieniem.

Podczas krótkiej rozmowy z dentystką, chwilę przed przekroczeniem progu gabinetu, Andrzej zaskoczył swoim wyznaniem, wskazując na powód, jaki skłonił go do znoszenia cierpień na fotelu stomatologa:

- Te zęby robię dla jednej osoby.

Co więcej, Andrzej wyznał, że pozostawił nieuprzątnięte siano w gospodarstwie, by móc na czas stawić się w gabinecie dentystycznym.

Rolnik z Plutycz wyraził również niepewność, czy finalny efekt rzeczywiście będzie dobry, lecz pomimo targających nim emocji z ufnością powierzył się w ręce specjalistów.

Entuzjazm fanów

Rolnicy z Podlasia zapowiedzieli na swoim profilu na portalu Facebook, iż w najbliższy czwartek pojawi się kolejny odcinek, w którym fani będą mogli obserwować kolejne kroki Andrzeja na drodze do uzyskania perfekcyjnego uśmiechu.

Nie trzeba dodawać, że obserwatorzy losów Onopiuków z pewnością oczekują momentu, w którym Andrzej uchyli rąbka tajemnicy na temat osoby, która zmotywowała go do zmian w swoim wyglądzie.

Niektórzy z fanów wskazali, że relacja filmowa z wizyty Andrzeja u dentysty pomoże przełamać lęk innym osobom, które obawiają się leczenia stomatologicznego.

Niezależnie od tego, jakie są motywacje Andrzeja do dbałości o zęby, efekt końcowy z pewnością będzie spektakularny.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: YouTube.com / Gienek i Andrzej