Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Brat i partner zabrali Emilkę na Lubelszczyznę. Do Laszek trafił nowy zwierzak
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.06.2022 02:02

Brat i partner zabrali Emilkę na Lubelszczyznę. Do Laszek trafił nowy zwierzak

emilka ranczo laszki
YouTube.com / Ranczo Laszki

Emilia Korolczuk, znana dzięki udziałowi w kultowym programie Rolnicy. Podlasie, z chęcią dokumentuje swoje codzienne życie m.in. na kanale na portalu YouTube.com. W ostatnich dniach Emilka zamieściła film, w którym udokumentowała nietypową sytuację: jej brat i partner bez słowa wyjaśnienia zabrali ją w podróż na Lubelszczyznę.

- Nie wiem, o co chodzi, mamy ze sobą przyczepkę, więc coś tam mogę podejrzewać, że chodzi o jakiegoś zwierzaka - powiedziała z uśmiechem rolniczka.

W istocie okazało się, że Krzysztof i Karol postanowili sprezentować Emilce małą cieliczkę.

Podróż na Lubelszczyznę

Pod koniec ubiegłego tygodnia Emilia Korolczuk zamieściła na swoim kanale na portalu YouTube.com bardzo ciekawy i radosny film - choć na samym początku nie wiadomo było, dlaczego brat Krzysztof i partner Karol zabierają rolniczkę na Lubelszczyznę, to wkrótce okazało się, że za wszystkim stoi mała cieliczka.

- Nie wiem, dokąd jadę, nie wiem, po co jadę. Chłopaki robią mi prezent z okazji bez okazji - zdradziła rolniczka na samym początku filmu.

Kobieta zaznaczyła jednakże, iż domyśla się, iż powodem ich podróży może być kolejny zwierzak, który zostanie zabrany do Laszek.

Emilka miała rację - z Podlasia podróżnicy trafili na Roztocze, do gospodarstwa rolnego z krowami rasy jersey.

Odbiór charakternej cieliczki

Gdy tylko Krzysztof, Karol i Emilia zajechali do gospodarstwa, rolniczka dowiedziała się, że w oborze czeka na nią śliczna, mała cieliczka.

Po ujrzeniu małego zwierzaka, Emilka nie kryła zachwytu i bez chwili wahania podeszła do malucha, by się z nim przywitać.

Gospodarze wkrótce pokazali rolnikom z Podlasia inne swoje krowy na pastwisku, udzielając przy tym odpowiednich informacji na temat rasy jersey.

Emilka dodała, że nowa cieliczka z Lubelszczyzny będzie miała w Laszkach koleżankę - młodą niebieską krowę litewską.

Na facebookowym profilu Emilii Korolczuk pojawił się już krótki film ukazujący radośnie biegającą cieliczkę w gospodarstwie w Laszkach. Zwierzak otrzymał imię Florka.

- Florka, cieliczka wyścigowa, która lubi mierzyć kałuże - napisała dumna właścicielka.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: YouTube.com / Ranczo Laszki; Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk