RolnikInfo.pl
Emilka rolnicy podlasie

YouTube.com / Ranczo Laszki

Apel fanki ws. Emilki z "Rolnicy. Podlasie". "Czas zakończyć dyskusję"

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Na jednej z grup zrzeszających fanów serialu "Rolnicy. Podlasie" na portalu Facebook, fanka Emilii Korolczuk zwróciła się z ważnym apelem do innych internautów, poruszonych wieściami o ciąży i związku rolniczki z Laszek. Na portalu społecznościowym padła prośba o uszanowanie prywatności Emilki oraz jej życiowych wyborów.

Nie trzeba podkreślać, jak wielkie poruszenie wywołała w sieci wiadomość o ciąży jednej z najpopularniejszych bohaterek serialu Rolnicy. Podlasie. Pokłosiem tej radosnej informacji były także nieformalne dochodzenia przeprowadzane przez internautów, którzy za wszelką cenę chcieli poznać tożsamość partnera Emilki.

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" pod czujnym okiem internautów

Popularność ma swoje blaski i cienie, a Emilka Korolczuk stara się pozytywnie wykorzystać swoje pięć minut - prowadzi interesujący kanał na portalu YouTube, dzieli się również wiadomościami ze swojego gospodarstwa na portalu Facebook.

Rolniczka zdaje sobie sprawę, że jej życie prywatne ciekawi wiele osób, toteż niedawno zdecydowała się na upublicznienie informacji o tym, że wkrótce spodziewa się dziecka. Internauci starali się dociec, kim jest partner lubianej rolniczki.

Mimo to Emilka powiedziała, że jej partner woli pozostać anonimowy i nie zamierza podawać dodatkowych informacji na jego temat. Bez względu na to, wielu fanów próbowało na własną rękę przeprowadzać własne śledztwa w sieci. Niestety, niekiedy takie dociekania mogły naruszać prywatność rolniczki. 

Dyskusja na ten temat wywiązała się na popularnej grupie fanów serialu Rolnicy. Podlasie na portalu Facebook. Jedna z fanek wystosowała dramatyczny apel do wszystkich, którzy chcą za wszelką cenę dowiedzieć się więcej o prywatnym życiu Emilii Korolczuk z Laszek.

Fani, nie dręczyciele

Kobieta napisała: 

Może lepiej czas zakończyć dyskusje na temat, kto jest Tatą dziecka Pani Emilki? Uważam, że to wychodzi poza granice dobrego wychowania, czyli tego, by nie być nadmiernie wścibskim. Nie uważacie? Dajmy już z tym spokój ... i uszanujmy czyjąś prywatność. To grupa Fanów a nie dręczycieli. Uważam, że tym powinniśmy się wyróżniać na tle innych, podobnych grup. Być może nie przysporzy nam to rzeszy nowych grupowiczów, ale może lepiej postawić na jakość, nie na ilość. [pis. oryg.]

Post skomentowało wiele osób - większość z nich broniła prawa do prywatności, mówiąc: 

Każdy niech się sobą zajmie.A my jako fani wspierajmy naszych ulubieńców [pis. oryg.]

Dokładnie, to jest jej prywatna sprawa i ludzie uszanujcie to. [pis. oryg.]

Pojawiły się również nieliczne głosy stojące w kontrze: 

Emilia sama rozdmuchała temat ciąży w mediach, to niech się nie dziwi że jej fani z setkami gratulacji i ciekawskimi pytaniami podgrzewają temat i niestety to jeszcze potrwa [pis. oryg.]

Warto pamiętać, że popularność potrafi być dużym ciężarem i wyzwaniem. Każdy z nas ma prawo do prywatności - również ulubieńcy programu Rolnicy. Podlasie.

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Zapraszamy na naszą rozmowę z Michałem Kołodziejczakiem, liderem Agrounii.

Podobne artykuły

gienek i andrzej

Wieś

Gienek i Andrzej wrócili. Mają nowe plany, przekazali ważne ogłoszenie

Czytaj więcej >
droga

Wieś

Bez uprzedzenia zaorał drogę do domu sąsiadki. Ucierpią inni rolnicy?

Czytaj więcej >
zboże

Wieś

Recydywista miał okraść rolnika. Skrył się w zbożu

Czytaj więcej >
piwnica

Wieś

Rolnik naprawiał rurę w piwnicy. Doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Andrzej

Wieś

Tylko u nas: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" wyznał ile kobiet oczarował [WIDEO]

Czytaj więcej >
śmigłowiec LPR Gienek i Andrzej

Wieś

Śmigłowiec LPR u Gienka i Andrzeja. Nagłe zasłabnięcie sąsiada

Czytaj więcej >