Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Okaliniec: mężczyzna zmarł podczas pracy w sadzie
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:41

Okaliniec: mężczyzna zmarł podczas pracy w sadzie

wypadek w sadzie
wikimedia commons, autor: lowdown (ZDJĘCIE POGLĄDOWE)

Do tragicznego wypadku doszło w Okalińcu w województwie wielkopolskim. Głównym poszkodowanym został 21-letni pracownik sadu, który zmarł pomimo bardzo sprawnej akcji ratowniczej. Teraz sprawą zajęła się prokuratura.

Policja potwierdziła, że mężczyzna to pracownik sadu pochodzący z Szamocina. 21-latek miał przez przypadek zahaczyć o druty wysokiego napięcia, co poskutkowało porażeniem prądem.

- Wezwano pomoc, na miejsce przyleciał śmigłowiec ratowniczy. Niestety mimo reanimacji nie udało się go uratować - przekazał w rozmowie z portalem o2.pl rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Teraz sprawą śmierci mężczyzny zajmie się prokuratura. Jak podają lokalne media, ciało pracownika sadu ma zostać poddane sekcji zwłok. Okazuje się, że w sprawie może pojawić się całkiem nowy wątek.

- Będziemy chcieli ustalić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci - zaznaczył Robert Pinkowski, prokurator rejonowy z Chodzieży. Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: o2.pl

Tagi: Wypadek