Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Tragedia w gospodarstwie rolnym. Nie żyje 49-latek
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:41

Tragedia w gospodarstwie rolnym. Nie żyje 49-latek

Ochotnicza Straż Pożarna w Łubowie/Facebook
Ochotnicza Straż Pożarna w Łubowie/Facebook

Na terenie jednego z gospodarstw rolnych w Siemianowie w gminie Łubowo (woj. wielkopolskie) doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Jak powiadomiono, na miejscu zmarł 49-letni mężczyzna.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj, 22 lipca bieżącego roku po południu. Jak wynikało ze zgłoszenia, które wpłynęło o godzinie 12:56 do Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubowie, w miejscowości Siemianowo doszło do wypadku, mężczyzna został przyduszony przez przyczepę.

Nie żyje 49-latek

Na miejscu strażacy potwierdzili zgłoszenie o przygnieceniu w miejscowości Siemianowo. Niestety, mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia.

- Osoba przygnieciona przez skrzynię ładunkową do ramy pojazdu, brak parametrów życiowych - przekazali strażacy.

Na miejscu pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego, który potwierdził zgon 49-letniego mężczyzny.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia

Po tragicznym w skutku wypadku funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora będą ustalać dokładne okoliczności zdarzenia.

Podczas akcji na miejscu zdarzenia pojawili się Ochotniczej Straży Pożarnej z Łubowa, Lednogóry i Pobiedzisk, dwie Jednostki Ratownictwa Gaśniczego z Gniezna, Zespół Ratownictwa Medycznego, a także policja i prokurator.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródła: Ochotnicza Straż Pożarna w Łubowie/Facebook, gniezno24.com