RolnikInfo.pl
Rolnicy Podlasie - apel o pomoc

Gienek i Andrzej/Facebook

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zaapelowali do fanów. "Mały odruch serca ma wielkie znaczenie"

13 Marca 2021

Autor tekstu:

Aneta Wasilewska

Udostępnij:

Widzowie "Rolnicy. Podlasie" swoich ulubionych bohaterów będą mogli zobaczyć w premierowym odcinku trzeciego sezonu już jutro o 20:00. Jednak jeszcze przed emisją nowej serii, rolnicy z Plutycz zwrócili się do swoich fanów o pomoc. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Gienek i Andrzej proszą o "mały odruch serca" dla rodzeństwa, Michaliny i Oliviera.

Mieszkańcy Plutycz chętnie za pośrednictwem mediów społecznościowych zwracają się do swoich fanów o pomoc, nie tylko dla siebie, ale i innych. Wielokrotnie już udostępniali zbiórki dla najbardziej potrzebujących. Tym razem uczestnicy programu "Rolnicy. Podlasie" proszą o "mały odruch serca" dla Michaliny i Oliviera. 

- Michalina i Olivier to Kochane Dzieci Pana Tomka, który codzienne niestrudzenie pracuje zabierając paczki dla Was z naszymi gadżetami.. Dla Dzieci Twój mały odruch serca ma wielkie znaczenie - napisali do swoich fanów Gienek i Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie". 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

[EMBED-3]

Apel o pomoc dla Michaliny i Oliviera 

Gienek i Andrzej zamieścili apel rodziców Michaliny i Oliviera, którzy proszą o przekazanie 1% podatku dla rodzeństwa. 

- Michalina i Olivier to bliźnięta, które urodziły się z bardzo rzadką wadą genetyczną Phelan-McDermid. Rodzeństwo ma opóźniony rozwój psychoruchowy, nie mówią. Wymagają specjalistycznej opieki, rehabilitacji oraz edukacji. Dzieci mają wspólne subkonto, na którym gromadzone są środki dla obojga - można przeczytać w apelu o pomoc. 

Aby przekazać 1% dla rodzeństwa, w formularzu PIT należy wpisać numer: KRS 0000037904. Natomiast w rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%”: 37165 Mośkowiak Michalina

- Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp. Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę” - można przeczytać na stronie Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". 

Liczy się każda pomoc 

Wszystkie osoby, które chcą pomóc rodzeństwu, mogą to zrobić także, przesyłając pieniądze na konto Michaliny i Oliviera. 

Wpłaty dla rodzeństwa można kierować na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"ul Łomiańska 5, 01-685 Warszawa Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994Tytułem: 37165 Mośkowiak Michalina - darowina na pomoc i ochronę zdrowia

Co więcej, rodzeństwu można pomóc, wpłacając pieniądze online za pośrednictwem strony www.dzieciom.pl/podopieczni/37165.

fot. Gienek i Andrzej/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Podobne artykuły

gienek i andrzej

Wieś

Gienek i Andrzej wrócili. Mają nowe plany, przekazali ważne ogłoszenie

Czytaj więcej >
droga

Wieś

Bez uprzedzenia zaorał drogę do domu sąsiadki. Ucierpią inni rolnicy?

Czytaj więcej >
zboże

Wieś

Recydywista miał okraść rolnika. Skrył się w zbożu

Czytaj więcej >
piwnica

Wieś

Rolnik naprawiał rurę w piwnicy. Doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Andrzej

Wieś

Tylko u nas: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" wyznał ile kobiet oczarował [WIDEO]

Czytaj więcej >
śmigłowiec LPR Gienek i Andrzej

Wieś

Śmigłowiec LPR u Gienka i Andrzeja. Nagłe zasłabnięcie sąsiada

Czytaj więcej >