Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zaapelowali do fanów. "Mały odruch serca ma wielkie znaczenie"
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:37

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zaapelowali do fanów. "Mały odruch serca ma wielkie znaczenie"

Rolnicy Podlasie - apel o pomoc
Gienek i Andrzej/Facebook

Mieszkańcy Plutycz chętnie za pośrednictwem mediów społecznościowych zwracają się do swoich fanów o pomoc, nie tylko dla siebie, ale i innych. Wielokrotnie już udostępniali zbiórki dla najbardziej potrzebujących. Tym razem uczestnicy programu "Rolnicy. Podlasie" proszą o "mały odruch serca" dla Michaliny i Oliviera. 

- Michalina i Olivier to Kochane Dzieci Pana Tomka, który codzienne niestrudzenie pracuje zabierając paczki dla Was z naszymi gadżetami.. Dla Dzieci Twój mały odruch serca ma wielkie znaczenie - napisali do swoich fanów Gienek i Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie". 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo:

[EMBED-3]

Apel o pomoc dla Michaliny i Oliviera 

Gienek i Andrzej zamieścili apel rodziców Michaliny i Oliviera, którzy proszą o przekazanie 1% podatku dla rodzeństwa. 

- Michalina i Olivier to bliźnięta, które urodziły się z bardzo rzadką wadą genetyczną Phelan-McDermid. Rodzeństwo ma opóźniony rozwój psychoruchowy, nie mówią. Wymagają specjalistycznej opieki, rehabilitacji oraz edukacji. Dzieci mają wspólne subkonto, na którym gromadzone są środki dla obojga - można przeczytać w apelu o pomoc. 

Aby przekazać 1% dla rodzeństwa, w formularzu PIT należy wpisać numer: KRS 0000037904. Natomiast w rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%”: 37165 Mośkowiak Michalina

- Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp. Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę” - można przeczytać na stronie Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". 

Liczy się każda pomoc 

Wszystkie osoby, które chcą pomóc rodzeństwu, mogą to zrobić także, przesyłając pieniądze na konto Michaliny i Oliviera. 

Wpłaty dla rodzeństwa można kierować na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"ul Łomiańska 5, 01-685 Warszawa Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994Tytułem: 37165 Mośkowiak Michalina - darowina na pomoc i ochronę zdrowia

Co więcej, rodzeństwu można pomóc, wpłacając pieniądze online za pośrednictwem strony www.dzieciom.pl/podopieczni/37165.

fot. Gienek i Andrzej/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo: