Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Józef z "Rolnik szuka żony" dalej poluje na miłość. Pokazał najnowsze zdjęcie
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:38

Józef z "Rolnik szuka żony" dalej poluje na miłość. Pokazał najnowsze zdjęcie

rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony

Józef z "Rolnik szuka żony" wraz z zakończeniem nagrań do programu nie zniknął z mediów społecznościowych - wręcz przeciwnie, dzięki swojej popularności na Facebooku pokazuje, że nadal szuka kobiety, którą będzie mógł obdarzyć miłością.

Bohater "Rolnik szuka żony" poluje na miłość na nartach

W programie Józef nie ukrywał, że lubi aktywny tryb życia - nieobca jest mu jazda na rowerze, długie spacery czy inne formy sportu. Tym razem na jednej z grup poświęconych programowi "Rolnik szuka żony" najstarszy uczestnik siódmej edycji na Facebooku podzielił się z fanami zdjęciem, na którym jeździ na nartach

Sceneria uchwycona na fotografii jest niezwykle urokliwa - w centrum natomiast znajduje się szczęśliwy Józef. Mężczyzna opatrzył post opisem Wyjechałem na spotkanie !!! [pis. oryg.] Nieco niejasne stwierdzenie zaintrygowało szczególnie żeńską część fanów.

Józef rozmawiał w komentarzach pod postem z kilkoma osobami na temat tego, gdzie zmierza i z kim ma się spotkać, lecz finalnie okazało się, że podpis pod zdjęciem był tylko żartem. Mimo to nie daje się ukryć, że uczestnik "Rolnik szuka żony" cały czas intensywnie poszukuje miłości. 

Komentarze od fanów

Na pytania od osób, które próbowały się dowiedzieć, z kim ma się spotkać Józef, rolnik odpowiadał: 

Pani na nartach obiecala do mnie przyjechać [pis. oryg.]

Innym razem na to samo pytanie odpowiedział, że jeszcze nie wie, z kim się spotka. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów: 

Ale zazdroszczę Panu, chyba w końcu też muszę ruszyć się na jakieś narty [pis. oryg.]

PIĘKNIE P JÓZEFIE [pis. oryg.]

Super kondycja już w odcinku dała się zauważyć [pis. oryg.]

Choć obecnie Józef z "Rolnik szuka żony" nadal jest stanu wolnego, to być może jego intensywne poszukiwania i otwartość serca sprawią, że w 2021 roku pozna kobietę swoich marzeń. 

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook / Rolnik szuka żony fani programu

Tagi: Rolnicy