rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 2 Lutego 2021

Józef z "Rolnik szuka żony" dalej poluje na miłość. Pokazał najnowsze zdjęcie

Józef znany z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" nie znalazł miłości przed kamerami, jednakże wcale go to nie zraża. 66-letni rolnik kontynuuje poszukiwania damy swojego serca. Ostatnio na jednej z grup fanów programu zamieścił swoje zdjęcie na nartach, pisząc, iż "wyjeżdża na spotkanie".

Józef z "Rolnik szuka żony" wraz z zakończeniem nagrań do programu nie zniknął z mediów społecznościowych - wręcz przeciwnie, dzięki swojej popularności na Facebooku pokazuje, że nadal szuka kobiety, którą będzie mógł obdarzyć miłością.

Bohater "Rolnik szuka żony" poluje na miłość na nartach

W programie Józef nie ukrywał, że lubi aktywny tryb życia - nieobca jest mu jazda na rowerze, długie spacery czy inne formy sportu. Tym razem na jednej z grup poświęconych programowi "Rolnik szuka żony" najstarszy uczestnik siódmej edycji na Facebooku podzielił się z fanami zdjęciem, na którym jeździ na nartach.

Sceneria uchwycona na fotografii jest niezwykle urokliwa - w centrum natomiast znajduje się szczęśliwy Józef. Mężczyzna opatrzył post opisem Wyjechałem na spotkanie !!! [pis. oryg.] Nieco niejasne stwierdzenie zaintrygowało szczególnie żeńską część fanów.

Józef rozmawiał w komentarzach pod postem z kilkoma osobami na temat tego, gdzie zmierza i z kim ma się spotkać, lecz finalnie okazało się, że podpis pod zdjęciem był tylko żartem. Mimo to nie daje się ukryć, że uczestnik "Rolnik szuka żony" cały czas intensywnie poszukuje miłości.

Sąsiedzi zgłosili, że rolnik źle traktuje psy. Właściciel nie żałuje trzymania ich na mrozieSąsiedzi zgłosili, że rolnik źle traktuje psy. Właściciel nie żałuje trzymania ich na mrozieCzytaj dalej

Komentarze od fanów

Na pytania od osób, które próbowały się dowiedzieć, z kim ma się spotkać Józef, rolnik odpowiadał:

Pani na nartach obiecala do mnie przyjechać [pis. oryg.]

Innym razem na to samo pytanie odpowiedział, że jeszcze nie wie, z kim się spotka. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów:

Ale zazdroszczę Panu, chyba w końcu też muszę ruszyć się na jakieś narty [pis. oryg.]

PIĘKNIE P JÓZEFIE [pis. oryg.]

Super kondycja już w odcinku dała się zauważyć [pis. oryg.]

Choć obecnie Józef z "Rolnik szuka żony" nadal jest stanu wolnego, to być może jego intensywne poszukiwania i otwartość serca sprawią, że w 2021 roku pozna kobietę swoich marzeń.

rolnik szuka żony

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook / Rolnik szuka żony fani programu

Następny artykuł