RolnikInfo.pl
rolnik szuka żony

YouTube.com / Rolnik Szuka Żony

Smutna wiadomość od bohaterki "Rolnik szuka żony". Nikt nie spodziewał się rozstania

11 Lipca 2021

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Hitowa produkcja TVP - Rolnik szuka żony - cieszy się niesłabnącą popularnością milionów widzów w Polsce. Wielu bohaterów reality show, pomimo upływu lat, nadal dzieli się sekretami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Anna Michalska, popularna rolniczka z drugiego sezonu produkcji, zdradziła, że rozstała się ze swoim partnerem.

Niestety, w uratowaniu uczucia nie pomogła wspólna pasja, jaką jest rolnictwo, ani też przynoszone co kilka dni świeże kwiaty. Rolniczka bez ogródek wyznała:

- Nie mam czasu na amory.

Anna z drugiej edycji Rolnik szuka żony jest znowu singielką

Program Rolnik szuka żony pokazuje, że życie pisze różne scenariusze, a miłość potrafi pojawiać się w najmniej oczekiwanych momentach.

Anna Michalska, popularna rolniczka, która wystąpiła w drugiej edycji Rolnik szuka żony, dała się poznać telewidzom jako kobieta, która doskonale wie, czego oczekuje od swojego przyszłego partnera. Z tego względu wiele osób nazywało ją wybredną.

Anna nie wyobrażała sobie, by jej przyszły partner nie kochał wsi. Musiał być również pracowity i zaradny, a także chętny do pracy w polu.

OSP Pacyna/Facebook

W kilka minut stracili 25 lat pracy. Ogień strawił maszyny rolnicze, chlewnię i cały zapas pasz

CZYTAJ DALEJ

Wszystko wskazywało na to, że rolniczka poznała miłość swojego życia po uczestnictwie programie. Okazał się być nim młodszy od niej mężczyzna, który - jak mówiła sama Anna - wszelkimi możliwymi sposobami zabiegał o jej względy.

Miłość nie trwała jednak długo - Anna podzieliła się w mediach społecznościowych informacją, że znowu jest singielką. Powodem ma być fakt, że od wiosny do jesieni jest zajęta pracą w polu i nie ma czasu na amory.

Samotność, która doskwiera zimą

Warto przypomnieć, że 42-letnia rolniczka ma również nastoletniego syna, Mikołaja. Jak deklaruje, obecnie nie ma w jej życiu miejsca na kolejnego mężczyznę i bez żalu mówi, że chce - przynajmniej na jakiś czas - pozostać singielką.

Na temat kulis rozstania z byłym partnerem rolniczka nie zabiera publicznie głosu.

Anna dzieliła się z mediami stanem swoich uczuć, mówiąc, że samotność nie dokucza jej wtedy, kiedy ma dużo pracy w gospodarstwie - czyli od wiosny do jesieni.

Problem pojawia się zimą, kiedy chciałaby poczuć czyjąś bliskość. Od razu jednak dodała, że na szczęście wolne chwile wypełnia jej kolejna miłość, jaką jest motoryzacja.

Co ciekawe, Anna zapowiedziała, że na miłość będzie miała czas na emeryturze i być może zgłosi się do programu Sanatorium miłości.

Annę Michalską można zobaczyć m.in. we fragmencie czołówki z drugiej edycji Rolnik szuka żony, która dostępna jest na oficjalnym kanale produkcji TVP na portalu YouTube.com:

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

  • Wjechał w pole kukurydzy, rozebrał i myślał, że nikt go nie znajdzie. Grozi mu do 5 lat więzienia

  • Tragedia na wsi. Nie żyje 34-latka

  • "Historyczny moment w Plutyczach". Pierwsza bela już u Gienka i Andrzeja

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@rolnikinfo.pl

Źródło: pomponik.pl

Magdalena Więckowska

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

obornik odpady

Wieś

Wlewał toksyczne odpady do obornika. Mężczyzna został zatrzymany przez policję

Czytaj więcej >
myśliwy

Wieś

Myśliwy spadł z ambony w lesie. Rozpaczliwie wołał o pomoc

Czytaj więcej >
wypadek grzybobranie

Wieś

Tragedia na grzybobraniu. 70-latek nie wrócił już do domu

Czytaj więcej >
straż leśna

Wieś

Dolnośląskie: Straż Leśna złapała kłusownika na gorącym uczynku

Czytaj więcej >
pożar pustków żuławski

Wieś

Potężny pożar stodoły. Śmierć poniosły trzy osoby

Czytaj więcej >
chlewnia

Wieś

Warmińsko-mazurskie: dwóch mężczyzn kradło złom z nieczynnej chlewni

Czytaj więcej >