Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Smutna wiadomość od bohaterki "Rolnik szuka żony". Nikt nie spodziewał się rozstania
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 18.06.2022 02:02

Smutna wiadomość od bohaterki "Rolnik szuka żony". Nikt nie spodziewał się rozstania

rolnik szuka żony
YouTube.com / Rolnik Szuka Żony

Hitowa produkcja TVP - Rolnik szuka żony - cieszy się niesłabnącą popularnością milionów widzów w Polsce. Wielu bohaterów reality show, pomimo upływu lat, nadal dzieli się sekretami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Anna Michalska, popularna rolniczka z drugiego sezonu produkcji, zdradziła, że rozstała się ze swoim partnerem.

Niestety, w uratowaniu uczucia nie pomogła wspólna pasja, jaką jest rolnictwo, ani też przynoszone co kilka dni świeże kwiaty. Rolniczka bez ogródek wyznała:

- Nie mam czasu na amory.

Anna z drugiej edycji Rolnik szuka żony jest znowu singielką

Program Rolnik szuka żony pokazuje, że życie pisze różne scenariusze, a miłość potrafi pojawiać się w najmniej oczekiwanych momentach.

Anna Michalska, popularna rolniczka, która wystąpiła w drugiej edycji Rolnik szuka żony, dała się poznać telewidzom jako kobieta, która doskonale wie, czego oczekuje od swojego przyszłego partnera. Z tego względu wiele osób nazywało ją wybredną.

Anna nie wyobrażała sobie, by jej przyszły partner nie kochał wsi. Musiał być również pracowity i zaradny, a także chętny do pracy w polu.

Wszystko wskazywało na to, że rolniczka poznała miłość swojego życia po uczestnictwie programie. Okazał się być nim młodszy od niej mężczyzna, który - jak mówiła sama Anna - wszelkimi możliwymi sposobami zabiegał o jej względy.

Miłość nie trwała jednak długo - Anna podzieliła się w mediach społecznościowych informacją, że znowu jest singielką. Powodem ma być fakt, że od wiosny do jesieni jest zajęta pracą w polu i nie ma czasu na amory.

Samotność, która doskwiera zimą

Warto przypomnieć, że 42-letnia rolniczka ma również nastoletniego syna, Mikołaja. Jak deklaruje, obecnie nie ma w jej życiu miejsca na kolejnego mężczyznę i bez żalu mówi, że chce - przynajmniej na jakiś czas - pozostać singielką.

Na temat kulis rozstania z byłym partnerem rolniczka nie zabiera publicznie głosu.

Anna dzieliła się z mediami stanem swoich uczuć, mówiąc, że samotność nie dokucza jej wtedy, kiedy ma dużo pracy w gospodarstwie - czyli od wiosny do jesieni.

Problem pojawia się zimą, kiedy chciałaby poczuć czyjąś bliskość. Od razu jednak dodała, że na szczęście wolne chwile wypełnia jej kolejna miłość, jaką jest motoryzacja.

Co ciekawe, Anna zapowiedziała, że na miłość będzie miała czas na emeryturze i być może zgłosi się do programu Sanatorium miłości.

Annę Michalską można zobaczyć m.in. we fragmencie czołówki z drugiej edycji Rolnik szuka żony, która dostępna jest na oficjalnym kanale produkcji TVP na portalu YouTube.com:

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: pomponik.pl