Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wieś > Samochód wpadł do zbiornika wodnego. Nie żyje 34-latka
Aneta Wasilewska
Aneta Wasilewska 19.03.2022 02:40

Samochód wpadł do zbiornika wodnego. Nie żyje 34-latka

pxfuel
pxfuel

Dziś nad ranem samochód osobowy wpadł do zbiornika wodnego we wsi Roszków pod Raciborzem (woj. śląskie). Niestety, podczas zdarzenia zginęła 34-latka.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do straży pożarnej dziś, 11 lipca około godziny 4:00 rano. Jak się okazało we wsi Roszków w gminie Krzyżanowice w województwie śląskim, samochód stoczył się do zbiornika wodnego powstałego po dawnym wyrobisku żwiru.

W samochodzie podróżowały dwie osoby

Jak powiadomiono, podczas zdarzenia w samochodzie osobowym marki Renault Thalia podróżowały dwie osoby. O własnych siłach tonący samochód opuścił mężczyzna. Niestety, wewnątrz została 34-letnia kobieta.

Bryg. Roland Kotula z raciborskiej straży pożarnej przekazał, że samochód, w którym znajdowała się kobieta, osiadł na głębokości około pięciu metrów.

Nie żyje 34-latka

34-latka została wyciągnięta z samochodu przez nurków, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia. Niestety, lekarz stwierdził jej zgon.

Po wypadku na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze policji, pięć zastępów straży pożarnej oraz specjalistyczna grupa ratownictwa wodno-nurkowego z Bytomia. Obecnie pod nadzorem prokuratora trwa ustalanie okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

Zgodnie z informacjami, które przekazało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach, udało się już wyciągnąć samochód na brzeg.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Lublin122, RadioZet