Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Rolnik Szuka Żony

Rolnik Szuka Żony

Rolnik szuka żony – polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1.

Ania i Grzegorz Bardowscy
15.04.2024 22:52 Anna i Grzegorz Bardowscy zbierają gratulacje od fanów. Tak świętują 8. rocznicę ślubu

Uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony" Ania i Grzegorz Bardowscy zdecydowali się opuścić kraj i polecieć do Włoch. Powodem nagłego wyjazdu jest celebrowanie ważnego dla nich dnia. Bardowscy świętują 8 rocznicę ślubu! Kto by pomyślał, że minęło już tyle lat od sakramentalnego TAK. Swoją podróż małżeństwo relacjonuje w mediach społecznościowych. Fani nie mogą przestać się zachwycać i gratulują kolejnej rocznicy Bardowskim.

Agnieszka Kwiatkowska
12.04.2024 13:27 Agnieszka z "Rolnik szuka żony" nie kryje radości. Jej gospodarstwo się rozwija

Agnieszka Kwiatkowska to rolniczka, która wzięła udział w 10 edycji programu "Rolnik szuka żony". Miłośniczka koni dała się poznać jako kobieta silna i pewna siebie. W show TVP1 niestety nie znalazła miłości, choć nie ukrywa, że aktualnie spotyka się z mężczyzną. Na pierwszym miejscu jednakże są u niej konie i to właśnie fotografią małego źrebiątka Agnieszka podzieliła się z fanami. Czyż to nie uroczy widok?

Ania Bardowska
10.04.2024 19:57 Anna Bardowska nagle zniknęła z Instagrama. Fani nie kryli zaniepokojenia

Annę Bardowską poznaliśmy dzięki jej uczestnictwie w randkowym show "Rolnik szuka żony", w którym poznała swojego obecnego męża - Grzegorza. Dziś para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci. Ania to zdolna kucharka, a swoimi wyczynami w kuchni dzieli się w mediach społecznościowych z fanami. Jednak od jakiegoś czasu przestała publikować posty. Co się dzieje u Bardowskich? 

Marta Paszkin Paweł Bodzianny
09.04.2024 20:30 Marta Paszkin z "Rolnika" prosi fanów o pomoc. Zaskakujące słowa

"Rolnik szuka żony" to niezwykle lubiany i popularny program, emitowany w telewizji TVP1. Uczestnicy show nawet po zakończeniu emisji zdobywali sympatię wśród fanów, a nawet często zwracali się do obserwujących z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji. W takiej sytuacji znalazła się Marta Paszkin, która ma ogromny dylemat. 

Małgorzata Paweł Borysewicz
03.04.2024 21:08 Uczestniczka "Rolnika" świętuje rocznicę związku. Ta sukienka to nadchodzący hit sezonu

Pamiętacie Małgorzatę Borysewicz z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Rolniczka wraz ze swoim mężem Pawłem obchodzą właśnie 7 rocznicę swojego związku. Na profilu instagramowym pojawiły się wspólne zdjęcia pary z "Rolnika". Małgorzata w białej mini z kołnierzykiem i falbankami wygląda zniewalająco. Ta sukienka to must have tego lata. 

Rolnik szuka żony
27.03.2024 13:55 Nowi uczestnicy 11 edycji programu "Rolnik szuka żony". Wśród nich znana rolniczka

Fani show randkowego "Rolnik szuka żony", jak co roku na wiosnę mają okazję poznać nowych bohaterów nadchodzącej 11 edycji. Odcinek zero zostanie wyemitowany już w niedzielę Wielkanocną w TVP1. Tymczasem w sieci pojawił się zwiastun programu, w którym pokazano 9 nowych uczestników. W tej edycji widzowie poznają aż trzy rolniczki. 

Sara Szewczyk
17.03.2024 16:59 Sara z "Rolnik szuka żony" urodziła. Zdradziła imię i płeć dziecka

Uczestniczka IV sezonu ulubionego show TVP pt. "Rolnik szuka żony" na początku tego tygodnia obwieściła radosną nowinę. Na świat przyszło drugie dziecko Sary Szewczyk. Choć w programie nie odnalazła miłości, to później pojawił się Dawid, z którym od trzech lat jest w szczęśliwym małżeństwie. Dumna mama jest już z synkiem w domu, gdzie mąż i starszy syn przygotowali na powitanie niespodziankę. 

Adam Kraśko
16.03.2024 21:48 Adam Kraśko z "Rolnika" wystąpił w popularnym serialu

Adam Kraśko wystąpił w pierwszej edycji show "Rolnik szuka żony". Podlaski gospodarz niestety nie odnalazł w programie swojej drugiej połówki, ale odnajduje się jako aktor i piosenkarz disco polo. Niebawem zobaczymy Adama na ekranie TV Puls, gdzie zagra sam siebie.

Dawid Noweta
10.03.2024 20:37 Dawid z "Rolnika" zapomniał o Martynie? Pokazał nową dziewczynę

Siódma edycja "Rolnik szuka żony" była bardzo emocjonująca. Wszystko za sprawą Dawida i jego trzech wybranek. Rolnik nie ukrywał emocji, kiedy pierwsza z jego potencjalnych wybranek sama opuściła program, a kolejna, która ewidentnie wpadła w oko Dawidowi, postanowiła zakończyć randkę i zrezygnować z dalszego udziału w programie. To był cios dla Dawida. Ostatnio jednak pokazał się z inna dziewczyną. To znaczy, że wyleczył się już z Martyny?

Marta Manowska
22.02.2024 15:25 "Rolnik szuka żony". Kiedy nowy sezon? Padła kluczowa data

Cieszący się sławą i popularnością program, emitowany w telewizyjnej Jedynce, jakim jest "Rolnik szuka żony", doczekał się emisji aż 10. sezonów. Dzięki niemu przez lata mogliśmy śledzić losy rolników oraz ich wybranków. Wiele par, które się poznało w programie, stworzyło rodziny. Czy produkcja zdecydowała się kontynuować lubiany przez telewidzów program o rolnikach? Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że to nie ostatni sezon.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
21.02.2024 19:14 Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" URODZIŁA. Znamy płeć i imię

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Rolnicy-celebryci ogłosili cudowną nowinę za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikowali zdjęcie maleństwa. Dziecko otrzymało bardzo oryginalne imię.

Grzegorz Bardowski
21.02.2024 11:29 Bardowski zaapelował do Polaków. "Działamy również w waszej sprawie"

Rolnik z zawodu i zamiłowania - tak opisuje siebie uczestnik drugiej edycji show "Rolnik szuka żony" Grzegorz Bardowski. Jego 100-hektarowe gospodarstwo oraz sprzęty są jego dumą. Jako rolnik chętnie pokazuje swoje prace polowe w sieci a także wspiera swoich kolegów “po fachu” w strajkach. Ostatnio Bardowski opublikował filmik, który objaśnia całą sytuację na granicy z Ukrainą. 

Tomasz Klimkowski, strajk rolników
09.02.2024 22:04 Rolnik z TVP tak zareagował na ogólnopolski strajk. Padły mocne słowa

W dniu dzisiejszym (9 luty 2024 rok) trwa protest rolników w całym kraju . Nasi rolnicy tak samo jak francuscy, belgijscy czy niemieccy, wyjechali blokować drogi, a wszystko w akcie sprzeciwu wobec polityce Zielonego Ładu. O wypowiedzenie się na temat protestu rolników, został zapytany uczestnik 9 edycji programu "Rolnik szuka żony" Tomasz Klimkowski. 

Marta Paszkin
31.01.2024 12:56 "Rolnik szuka żony". Marta niebawem urodzi córeczkę. "Jestem spakowana".

Marta z ósmej edycji popularnego show z rolnikami w roli głównej odlicza dni do porodu. To trzecie dziecko Marty, którego kobieta nie może się już doczekać, o czym informuje na swoim Instagramie. 

para zakochanych
27.01.2024 08:55 "Rolnik szuka żony". Michał i Adrianna spodziewają się dziecka? Fani już spieszą z gratulacjami

Michał i Adrianna to jedna z par uczestniczących w 9 edycji programu "Rolnik szuka żony". Na planie połączyło ich uczucie, dzięki któremu zakochani kilka miesięcy temu pobrali się. Na instagramowym profilu Adrianny pojawiło się zdjęcie, które zasugerowało fanom tylko szczęśliwą nowinę.

Agnieszka Kwiatkowska
18.01.2024 11:46 Agnieszka z "Rolnik szuka żony" ma ogromne gospodarstwo. Widok zwala z nóg

“Rolnik szuka żony”, chętnie oglądany program w TVP, dał rozgłos jednej z uczestniczek, Agnieszce. Kobieta prowadzi imponujących rozmiarów gospodarstwo, ale nie tylko. Ma własny ośrodek jeździecki, hotel oraz restaurację. Sprawdziliśmy jak wygląda jej posiadłość.

Anna Bardowska
17.01.2024 18:44 Ania Bardowska opublikowała zdjęcie ze swoją mamą. Fani zaniemówili

Anna Bardowska, uczestniczka 2 edycji programu "Rolnik szuka żony', która jako jedna z nielicznych odnalazła w nim miłość swojego życia, pokazała wakacyjne zdjęcie ze swoją mamą. Fani nie mogli się nadziwić urodzie kobiety. Pochwałom nie było końca.

rolnik szuka żony
18.06.2022 02:02 Smutna wiadomość od bohaterki "Rolnik szuka żony". Nikt nie spodziewał się rozstania

Hitowa produkcja TVP - Rolnik szuka żony - cieszy się niesłabnącą popularnością milionów widzów w Polsce. Wielu bohaterów reality show, pomimo upływu lat, nadal dzieli się sekretami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Anna Michalska, popularna rolniczka z drugiego sezonu produkcji, zdradziła, że rozstała się ze swoim partnerem. Niestety, w uratowaniu uczucia nie pomogła wspólna pasja, jaką jest rolnictwo, ani też przynoszone co kilka dni świeże kwiaty. Rolniczka bez ogródek wyznała: - Nie mam czasu na amory. Anna z drugiej edycji Rolnik szuka żony jest znowu singielkąProgram Rolnik szuka żony pokazuje, że życie pisze różne scenariusze, a miłość potrafi pojawiać się w najmniej oczekiwanych momentach. Anna Michalska, popularna rolniczka, która wystąpiła w drugiej edycji Rolnik szuka żony, dała się poznać telewidzom jako kobieta, która doskonale wie, czego oczekuje od swojego przyszłego partnera. Z tego względu wiele osób nazywało ją wybredną. Anna nie wyobrażała sobie, by jej przyszły partner nie kochał wsi. Musiał być również pracowity i zaradny, a także chętny do pracy w polu. Wszystko wskazywało na to, że rolniczka poznała miłość swojego życia po uczestnictwie programie. Okazał się być nim młodszy od niej mężczyzna, który - jak mówiła sama Anna - wszelkimi możliwymi sposobami zabiegał o jej względy. Miłość nie trwała jednak długo - Anna podzieliła się w mediach społecznościowych informacją, że znowu jest singielką. Powodem ma być fakt, że od wiosny do jesieni jest zajęta pracą w polu i nie ma czasu na amory.

plutycze andrzej
14.06.2022 02:02 Plutycze: Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" spotkał się z bohaterem "Rolnik szuka żony"

Gienek i Andrzej dzięki rozpoznawalności zyskanej dzięki serialowi Rolnicy. Podlasie codziennie przyjmują w swoim gospodarstwie dziesiątki gości. Wśród odwiedzających zdarzają się również znane osoby - w drugiej połowie lipca do Plutycz zawitał Dawid, uczestnik siódmej edycji programu Rolnik szuka żony. Informacja o odwiedzinach młodego rolnika na Podlasiu pojawiła się na oficjalnym profilu Gienka i Andrzeja na portalu Facebook. Goście z Rolnik szuka żony w PlutyczachGienek i Andrzej Onopiukowie stali się w ostatnim czasie jednymi z najpopularniejszych rolników w kraju. Mają zarówno wielu fanów, jak i krytyków, a popularność nierzadko ma dla nich dość gorzkie konsekwencje. Dzięki swojej rozpoznawalności Gienek i Andrzej mogą jednak liczyć na nietypowe odwiedziny - pośród dziesiątek (a może nawet setek?) gości w Plutyczach pojawiają się postaci znane z innych formatów telewizyjnych. Jakiś czas temu na profilu Gienka i Andrzeja na Facebooku pojawiła się informacja o wizycie Adama Kraśki znanego z pierwszej edycji programu Rolnik szuka żony. W drugiej połowie lipca rolnicy z Plutycz mieli okazję poznać kolejnego uczestnika popularnego show.

kamil rolnik szuka żony
19.03.2022 02:44 "Rolnik szuka żony": Kamilowi odebrało mowę. "Tak się zapominam"

W niedzielę 26 września 2021 roku TVP wyemitowała drugi odcinek hitowej produkcji Rolnik szuka żony. Po wyselekcjonowaniu kandydatów na podstawie przysłanych listów, rolniczki i rolnicy spotkali się ze swoimi gośćmi twarzą w twarz. Najmłodszy uczestnik - 23-letni Kamil - był zauroczony wszystkimi zaproszonymi dziewczętami, lecz największe wrażenie zrobiła na nim 26-letnia Justyna. W trakcie spotkania w cztery oczy rolnik był pod ogromnym wrażeniem uczestniczki. W pewnym momencie zorientował się, że zapomniał treści wcześniej przygotowanych pytań: - Nie mogę, tak się zapominam, że szok... Rolnik szuka żony: Kamil spotkał się ze swoimi kandydatkamiW ósmej edycji reality show Rolnik szuka żony możemy obserwować losy Kamila, Stanisława, Kamili, Elżbiety i Krzysztofa. Najmłodszym uczestnikiem jest Kamil - rolnik ma 23-lata, prowadzi 60-hektarowe gospodarstwo, w którym zajmuje się uprawą traw nasiennych kwalifikowanych i zbóż. Spośród wielu listów, które otrzymał, zdecydował się zaprosić na bezpośrednie spotkanie pięć pań. Kobiety nie ukrywały, że Kamil bardzo im się podoba - niektóre od samego początku deklarowały, że są gotowe założyć z nim rodzinę. Największe wrażenie na Kamilu wywarła jednak 26-letnia Justyna. W trakcie spotkania dziewczyna powiedziała: - Trafiasz w mój gust właśnie. Widać, że dobre serce masz. >

rolnik szuka żony manowska
19.03.2022 02:43 "Rolnik szuka żony": Marta Manowska cała we łzach. Ogromne emocje w gospodarstwie

Nie milkną echa i komentarze po premierze pierwszego odcinka hitowej produkcji TVP Rolnik szuka żony. Prowadząca Marta Manowska odwiedziła pięciu uczestników, z którymi wspólnie czytała listy od osób zainteresowanych przyjazdem do gospodarstw rolników. Podczas wizyty u Krzysztofa odczytano list od Joanny. Jej historia wzruszyła zarówno Martę Manowską, jak i miliony telewidzów. Krzysztof zdecydował, że będzie chciał zobaczyć autorkę wzruszającego listu podczas osobistego spotkania. Rolnik szuka żony. Wyjątkowa chwila u KrzysztofaRolnicze reality show Rolnik szuka żony zagościło w domach milionów telewidzów po raz ósmy. W najnowszej edycji udział biorą dwie rolniczki - Kamila i Elżbieta - oraz trzech rolników - Kamil, Stanisław i Krzysztof. W pierwszym odcinku serii widzowie mogli obserwować przebieg wizyty prowadzącej Marty Manowskiej u wszystkich gospodarzy, z którymi czytała listy od zainteresowanych kobiet i mężczyzn. Choć etap czytania listów obfituje zazwyczaj w emocje takie jak zaciekawienie i niepewność, to podczas odwiedzin u Krzysztofa nie brakowało również ogromnego wzruszenia.

rolnik szuka żony
19.03.2022 02:43 "Rolnik szuka żony": Kamila wyznała prawdę o swoim strachu. Widzowie wstrzymali oddech

W niedzielę 19 września 2021 roku o godzinie 21:15 ruszyła ósma edycja kultowego reality show Rolnik szuka żony. W kolejnej odsłonie rolniczego programu randkowego zobaczymy zmagania pięciu uczestników - trzech rolników i dwóch rolniczek. Ogromne zainteresowanie - już od momentu przedstawienia wizytówek w telewizji - budzi producentka pieczarek Kamila. Przed kamerami w pierwszym odcinku ósmej serii odniosła się do listów od mężczyzn chcących poznać ją bliżej: - Bałam się, że dostanę ich za dużo i będzie ciężki wybór.Widzowie z pewnością wstrzymali oddech tuż przed tym, kiedy prowadząca Marta Manowska zdradziła, ile listów otrzymała producentka pieczarek. Rolnik szuka żony. Pierwszy odcinek ósmej serii programuRolniczy program reality show Rolnik szuka żony od dobrych kilku lat cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Dzięki produkcji wielu uczestników poznało swoje drugie połówki, pobrało się, a nawet doczekało dzieci. W niedzielę 19 września 2021 roku na TVP1 wystartowała ósma edycja show wyczekiwanego z niecierpliwością przez miliony telewidzów. Udział w programie biorą dwie rolniczki - Kamila i Elżbieta, a także trzech rolników: Karol, Krzysztof i Stefan. Już od momentu publikacji wizytówek w telewizji, ogromne emocje wzbudziła producenta pieczarek - Kamila. Problem ze zbyt dużą liczbą listówW siódmej edycji rolniczego reality show rekord dotyczący liczby otrzymanych listów został pobity przez Magdalenę. Choć rolniczka nie związała się z żadnym z zaproszonych przez siebie trzech mężczyzn do gospodarstwa, to później wśród pozostałych wiadomości odnalazła list od Jakuba, z którym tworzy teraz szczęśliwą rodzinę. Widać zatem, że klęska urodzaju w kwestii listów nie musi wcale oznaczać powodzenia w znalezieniu miłości. Zdaje się, że od samego początku przeczuwała to Kamila, która w pierwszym odcinku ósmej serii Rolnik szuka żony wyznała przed Martą Manowską: - Bałam się, że dostanę ich [listów - przyp. red.] za dużo i będzie ciężki wybór.Kamila miała trafne przeczucia, bowiem pobiła rekord Magdaleny w liczbie otrzymanych listów. Napisało do niej prawie 500 zainteresowanych mężczyzn. To, czy producentka pieczarek znajdzie w programie miłość swojego życia, z pewnością pokażą kolejne odcinki Rolnik szuka żony. Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:Nielegalny proceder w gospodarstwie. Rośliny miały służyć jako karma dla kurWielkopolskie: zdewastowano pasiekę. Zginęło 420 tys. pszczółPomorze: trąba lądowa nad wsią. IMGW ostrzega przed trudnymi warunkami pogodowymiJeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]Źródło: Facebook / Rolnik Szuka Żony TVP

rolnik szuka żony
19.03.2022 02:40 Dramat bohatera "Rolnik szuka żony". "Wystarczyło 5 minut"

W ostatnim czasie na terenie naszego kraju odnotowano wiele gwałtownych zjawisk atmosferycznych, wśród których nie brakowało ulewnego deszczu, burz i gradu. Rolnicy w wielu częściach Polski odnotowali znaczne straty - swoim dramatem podzielił się również rolnik znany z szóstej edycji programu Rolnik szuka żony - Adrian Berkowicz. Rolnik przekazał za pośrednictwem portalu Instagram, że krótkie gradobicie w znaczący sposób zniszczyło dotychczasowe efekty jego pracy w gospodarstwie.Bohater "Rolnik szuka żony" kontra siły przyrodyRolnicy doskonale zdają sobie sprawę, że w codziennej pracy są w wielkiej mierze zdani na kaprysy pogody - wystarczy kilka minut, by zniszczyć rezultaty wielomiesięcznych wysiłków. Tegoroczny początek lata zostanie zapamiętany przez wielu rolników na bardzo długo - przez Polskę przetoczyły się niezwykle intensywne burze, opady deszczu i grad, pozostawiając na wsiach i w miastach prawdziwe spustoszenie. Dramat wywołany niekorzystnymi warunkami pogodowymi nie ominął również bohatera szóstej edycji programu Rolnik szuka żony - Adriana Berkowicza. Na swoim profilu na Instagramie rolnik podzielił się z fanami relacją wideo, na której można obserwować ulewny deszcz, a także zniszczenia roślin na polu wywołane przez intensywny grad.

Rolnik szuka żony - Natalia
19.03.2022 02:38 Natalia z "Rolnik szuka żony" urodziła. Zdjęcia maluszka już pojawiły się w sieci

Widzowie "Rolnik szuka żony" z pewnością pamiętają Natalię, która pojawiła się w szóstej edycji programu TVP1. Młoda kobieta postanowiła zawalczyć o miłość Seweryna. Jednak rolnik nie wybrał Natalii, jednak już kilka miesięcy po emisji programu, Natalia przyznała, że jest w związku. Pod koniec lipca ubiegłego roku stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim partnerem, Maciejem. Teraz para doczekała się pociechy.

rolnik szuka żony
19.03.2022 02:38 Nieoficjalne: Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wracają. Wystąpią w nowym programie

Mało kto spodziewałby się, że bohaterowie siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zdecydują się na uczestnictwo w programie poświęconym występom tanecznym. Ta nieoficjalna informacja jest doskonałą wiadomością dla fanów, którzy tęsknili za Martą i Pawłem na ekranach. Z "Rolnik szuka żony" do "Dance, dance, dance"Oficjalna lista uczestników programu nie jest jeszcze znana, ale media donoszą, że Paweł Bodzianny i Marta Paszkin pojawią się w trzeciej edycji Dance, dance, dance.Paweł jest rolnikiem, który specjalizuje się m.in. w hodowli przepięknych krów szkockich i na stałe mieszka na Dolnym Śląsku. Marta, jeszcze przed poznaniem swojego partnera, mieszkała w Warszawie.Dystans, jaki ich dzieli na co dzień, jest z pewnością dość sporym utrudnieniem dla pary, która poszukuje sposobów na jak najczęstsze spędzanie wspólnego czasu. Jak się okazuje, doskonałym powodem do wspólnego zbierania nowych doświadczeń może stać się wielkie taneczne show, jakim jest program Dance, dance, dance. Do produkcji zapraszane są znane osoby, których zadaniem jest odtwarzanie układów tanecznych znanych z popularnych teledysków, musicali i filmów. Zadanie nie jest łatwe, zwłaszcza że każdy występ danej pary jest później oceniany przez jury. Pierwsze odcinki nowej edycji będzie można zobaczyć wiosną na kanale TVP.

rolnik szuka żony
19.03.2022 02:38 Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony" wygrał bitwę na gali sztuk walki. Wielkie widowisko

Mateusz Kisiel, znany jako jeden z wybranków Magdaleny z "Rolnik szuka żony" po zakończeniu udziału w programie nie narzeka na nudę. Po obiecującym debiucie wśród szerszej publiczności zdecydował się na bokserski pojedynek. Gwiazdor z "Rolnik szuka żony" brylował na ringuWszelkich informacji na temat aktywności Mateusza można doszukać się m.in. na jego profilu na Instagramie. Jeszcze przed walką mężczyzna napisał w jednym z postów: Mateusz "ZABIJACZ" Kisiel zawalczy na charytatywnej gali Marcina Najmana VIP MMA. Nie jestem fajterem, tzn teraz trochę jestem (...). Call me ZABIJACZ (na caps locku, to ważne). Przygotowania idą ciężko, pracując w gastro na etacie, ale staram się robić ruchy, żeby nie dostać w czerep na ringu. O życiu nigdy nie myślałem poważnie, ale wiem jedno. Nie chcę być smutasem jak większość mieszkańców Europy Wschodniej i brzydzę się nudą. Decyduję się przeżywać moment osobiście, a nie przez ekran. [pis. oryg.]Mateusz przekuł swoje słowa w czyny, a na charytatywnej gali MMA organizowanej przez Marcina Najmana pokonał swojego rywala - Sebastiana Troninę.

Rolnik szuka żony - Magda
19.03.2022 02:38 Magda z "Rolnik szuka żony" ogłosiła zaręczyny. Teraz przed rolniczką unieważnienie ślubu kościelnego

Obecność Magdy w programie "Rolnik szuka żony" wzbudziło wiele emocji wśród fanów programu. W przypadku rolniczki niewiele osób wróżyło jej szczęście, jednak jak się okazuje, Magda właśnie ogłosiła swoje zaręczyny.

Rolnik Szuka Żony - Marta Manowska
19.03.2022 02:38 Marta Manowska ws. "Rolnik szuka żony". W święta Wielkanocne pojawi się pilotowy odcinek

Jak się okazuje, Marta Manowska razem z ekipą programu "Rolnik szuka żony" już rozpoczęła nagrywanie pilotowego odcinka, o czym powiadomiła w ostatnich dniach w mediach społecznościowych. - Ruszyła maszyna po szynach. Wcale nie ospale... Mamy to! "Rolnik szuka żony" TVP 8 edycja ruszyła - poinformowała w mediach społecznościowych Marta Manowska. W "zerowym" odcinku, jak w każdej edycji "Rolnik szuka żony", będzie można poznać rolników i rolniczki, którzy postanowili zawalczyć o miłość przed kamerami TVP1.

  • 1
  • 2