Emilka rolnicy podlasie
YouTube.com / Ranczo Laszki
Autor Magdalena Więckowska - 10 Marca 2021

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" sprzedaje koguty. Gratka dla wszystkich rolników

Emilka Korolczuk, znana z serialu "Rolnicy. Podlasie" jest oddana swojemu gospodarstwu całym sercem. Specjalną jego część zajmują jednak jego zwierzęcy mieszkańcy. Jak się okazuje, lubiana przez widzów rolniczka zaoferowała na swoim profilu na Facebooku koguty na sprzedaż.

Ptaki zakupione od Emilki z "Rolnicy. Podlasie" są z pewnością zadbane i zdrowe - rolniczka nie szczędzi sił i uwagi, by każde z jej zwierząt miało w gospodarstwie w Laszkach raj na ziemi.

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" sprzedaje koguty

Koguty, choć niewielkie w porównaniu do większości innych zwierząt gospodarskich, cechują się naprawdę wielkim charakterem. Czego nie słychać, z pewnością będzie widać - a nadmiar kogutów w jednym gospodarstwie może doprowadzić do bardzo ekstremalnych sytuacji.

Emilka, rolniczka znana z serialu Rolnicy. Podlasie zdecydowała się w owocny sposób skorzystać ze swojej popularności. Na profilu swojego rancza na Facebooku zamieściła następujący wpis:

Mamy na sprzedaż koguty 25 zł/szt z własnego odchowu letniego 2020, chętni? [pis. oryg.]

Emilka z Emilka z "Rolnicy. Podlasie" zmaga się z niechcianymi gośćmi. Smutny finał Dnia KobietCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Można zaryzykować stwierdzenie, że, nawet jeśli koguty Emilki kosztowałyby dwa razy tyle, to z pewnością znaleźliby się na nie chętni - rolniczka nie narzeka bowiem na brak prawdziwych, oddanych fanów.

Odzew internautów

Nie będzie zaskoczeniem stwierdzenie, że post Emilki cieszył się dużym zainteresowaniem internautów, którzy pozostawili pod jej wpisem ponad 150 komentarzy. Niektórzy również dopytywali, jakie inne rasy kur posiada słynna rolniczka.

Emilia Korolczuk w ostatnim czasie przeżywa czas porodów u swoich kóz - matkami zostało trzynaście z nich. Kolejnym nowym mieszkańcem Laszek jest również niedawno narodzona owieczka. Filmy Emilki na YouTube dokumentują również dzieje innych zwierząt, jak na przykład transport pawicy z innej podlaskiej wsi.

Fani rolniczki doskonale wiedzą, jak wiele znaczą dla niej jej zwierzęta. W komentarzach pod postem możemy przeczytać m.in.:

Jak kury stracą takiego przystojniaka wpadną w depresję przestaną znosić jajka pióra z głowy będą rwać [pis. oryg.]

Bardzo żałuję, że mieszkamy tak daleko od siebie. bo kogutek śliczny, a my planujemy teraz kupić koguta i kurki .... [pis. oryg.]

Jaki piekny kogut [pis. oryg.]

Liczymy na to, że piękne koguty Emilki Korolczuk znajdą swoje nowe domy, w których będą się czuły kochane i szczęśliwe.

emilka rolnicy podlasie

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

źródło: Facebook / Ranczo Laszki Emilia Korolczuk, YouTube / Ranczo Laszki

Następny artykuł