RolnikInfo.pl
Emilka rolnicy podlasie

YouTube.com / Ranczo Laszki

Nowe pomieszczenie dla trzynastu kozich mam u Emilki z "Rolnicy. Podlasie"

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Więckowska

Udostępnij:

Ranczo Laszki nieustannie się rozwija, a gospodyni - Emilka Korolczuk - dogląda kolejnych zwierzęcych maluchów, które rodzą się w jej gospodarstwie. Rolniczka pokazała na swoim profilu na Facebooku nową koziarnię dla trzynastu kozich mam.

Emilka, jedna z najbardziej popularnych bohaterek serialu Rolnicy. Podlasie stwierdziła, że jej nowa koziarnia jest funkcjonalna i bardzo łatwa w obsłudze. Gdyby kozy mogły mówić, zapewne całkowicie zgodziłyby się ze swoją właścicielką.

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" pokazała nową koziarnię

Choć zima kojarzy się z ciszą i spokojem, to gospodarstwo w Laszkach (dosłownie!) tętni życiem - a wszystko przez kolejne porody zwierząt. Jeszcze kilka dni temu Emilka Korolczuk pochwaliła się fotografią małej owieczki, która w przyszłości zasili jej niewielkie stado.

Emilka wielką miłością darzy też swoje kozy. Naturalnym biegiem rzeczy rolniczka stale podwyższa dobrostan swoich zwierząt. Na facebookowym profilu Ranczo Laszki możemy przeczytać:

Dziś 13 mamek ze stada wraz z młodymi dostało do użytku nową, bardzo wygodną w obsłudze, funkcjonalną koziarnię. Już niedługo z postępów całego remontu pojawi się film na kanale Ranczo Laszki, kto czeka?

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

[EMBED-3]

Coraz więcej kóz u Emilki

U Emilki ostatnimi czasy rodzi się bardzo dużo małych kózek - relacje na temat nowych mieszkańców Laszek można śledzić m.in. na kanale rolniczki na portalu YouTube. Pierwsze małe pojawiły się w gospodarstwie na początku lutego.

Pod koniec lutego gospodyni doczekała się już pokaźnego stadka małych, skaczących kózek. Nic zatem dziwnego, że Emilka Korolczuk zdecydowała się zainwestować w nową koziarnę dla swoich podopiecznych.

Jak pokazują fotografie na facebookowym profilu Ranczo Laszki, pomieszczenie dla zwierząt jest przestronne i bardzo przytulne. Kozy z pewnością czują się tam jak w siódmym niebie. Choć na YouTube jeszcze nie pojawił się film pokazujący koziarnię, to fani w komentarzach nie mogą się go już doczekać:

Emilka uwielbiam ciebie i twoje ranczo! Szacun wielki dla Ciebie kobieto! Jestes dla mnie wielka. [pis. oryg.]

To teraz kuzki będą mieszkały jak w hotelu. Czekam z utęsknieniem na nowy odcinek. pozdrowienia dla Emilki i całej rodzinki [pis. oryg.]

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Ranczo Laszki Emilia Korolczuk / Facebook, Ranczo Laszki / YouTube

Magdalena WięckowskaAutor

Z wykształcenia muzyk, filozof i polonista. Stanowisko wydawcy i redaktora w na portalu RolnikInfo jest moim debiutem w branży dziennikarskiej, choć praca ze słowem pisanym towarzyszy mi od wielu lat.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: magdalena.wieckowska@rolnikinfo.pl

Podobne artykuły

Gienek i Andrzej - AGROunia

Dramatyczne sceny w Plutyczach, Gienek zabrany przez policję. AGROunia obiecuje pomoc

Czytaj więcej >

Pracował kombajnem po 22:00. Sąsiedzi z miasta zadzwonili po policję

Czytaj więcej >
belarka

"Gdzie podziękowania dla darczyńców?" Onopiukowie zabrali głos ws. belarki

Czytaj więcej >
ranczo laszki emilia

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" spełnia swoje marzenia. Do stada dołączyła nowa cieliczka

Czytaj więcej >