Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Maszyny > Motocyklista wjechał w jadący traktor. Doszło do tragedii
Magdalena Więckowska
Magdalena Więckowska 19.03.2022 02:42

Motocyklista wjechał w jadący traktor. Doszło do tragedii

traktor motocykl
podkarpacka.policja.gov.pl / KPP Przeworsk

Do porażającego zdarzenia drogowego doszło w ostatnich dniach w miejscowości Pantalowice: 22-letni motocyklista wjechał w tył ciągnika, którym kierował 70-latek.

Młodszy z uczestników zdarzenia doznał poważnych obrażeń ciała. Pomimo interwencji medyków, mężczyzna zmarł wkrótce po przewiezieniu do szpitala.

Motocykl, traktor i tragedia na drodze

Funkcjonariusze od dawna apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę, czujność i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku na swojej stronie internetowej podzieliła się informacją o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło w sobotę 4 września 2021 roku w miejscowości Pantalowice (gm. Kańczuga, woj. podkarpackie).

22-letni motocyklista poruszał się drogą publiczną - w pewnym momencie napotkał jadący przed sobą ciągnik rolniczy, kierowany przez 70-letniego rolnika.

Jak relacjonuje policja z Przeworska na swojej oficjalnej stronie internetowej, w pewnym momencie młodszy z kierowców wjechał w tył przyczepy, która była przypięta do jadącego traktora.

Tragiczny finał w szpitalu

Informację o niepokojącym zdarzeniu z udziałem motocyklisty i traktorzysty służby otrzymały chwilę przed godziną 18:00.

Funkcjonariusze policji w internetowym komunikacie przekazali, że 22-latek doznał poważnych obrażeń ciała, w których wyniku został przewieziony do szpitala.

Pomimo udzielonej pomocy, lekarze wkrótce stwierdzili zgon młodego motocyklisty.

Policjanci poinformowali, iż 70-letni kierowca ciągnika rolniczego został zbadany pod kątem zawartości alkoholu w organizmie - okazało się, że w momencie zdarzenia był w pełni trzeźwy.

Nie poinformowano, by rolnik odniósł jakiekolwiek obrażenia w wyniku wypadku. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ma badać policja z Przeworska.

Artykuły polecane przez redakcję Rolnik Info:

Jeżeli chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzenia, które związane są z rolnictwem lub Twoim gospodarstwem, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl / KPP Przeworsk