Wyszukaj w serwisie
wiadomości ceny zwierzęta uprawy maszyny finanse i prawo biznes Wieś
RolnikInfo.pl > Wiadomości > Nowi uczestnicy 11 edycji programu "Rolnik szuka żony". Wśród nich znana rolniczka
Iwona Stachurska
Iwona Stachurska 27.03.2024 13:55

Nowi uczestnicy 11 edycji programu "Rolnik szuka żony". Wśród nich znana rolniczka

Rolnik szuka żony
fot. zrzut ekranu Rolnik szuka żony TVP, Marta Manowska oraz uczestnicy 11 edycji programu

Fani show randkowego "Rolnik szuka żony", jak co roku na wiosnę mają okazję poznać nowych bohaterów nadchodzącej 11 edycji. Odcinek zero zostanie wyemitowany już w niedzielę Wielkanocną w TVP1. Tymczasem w sieci pojawił się zwiastun programu, w którym pokazano 9 nowych uczestników. W tej edycji widzowie poznają aż trzy rolniczki. 

"Rolnik szuka żony" nadchodzi 11 edycja

Przygoda z ulubionym programem widzów jedynki "Rolnik szuka żony" rozpoczęła się w 2014 roku. Od tej pory poznaliśmy bohaterów aż 10 edycji. W tym roku pojawi się kolejna, jedenasta edycja randkowego show z rolnikami w roli głównej.

Pierwszy tzw. zerowy odcinek zostanie wyemitowany w telewizyjnej jedynce już w niedzielę 31 marca o godzinie 21:20. W Wielkanoc widzowie poznają dziewiątkę rolników i rolniczek, do których będzie można przesyłać swoje listy. 
 

Jakie rośliny posiać obok siebie w ogrodzie? Sąsiedztwo ma znaczenie

Zwiastun uchylił rąbka tajemnicy

Ostatnio w sieci pojawił się zwiastun nadchodzącej 11 edycji "Rolnik szuka żony", w którym stacja zaprezentowała długo wyczekiwanych bohaterów. Prowadząca show Marta Manowska w urywkach filmiku rozmawiała z uczestnikami, a ci wyjawili powody dla których postanowili wziąć udział w programie:

-Postanowiłem, żeby poszukać szczęścia;
- Na co dzień mieszkam z rodzicami;
-W wolnym czasie lubię oglądać filmy;
-Jak wrócę z pracy to nie ma nikogo;
-Jestem wesoła, uśmiechnięta.

Niespodzianką jest uczestnictwo aż trzech kobiet - rolniczek, które będą chciały odnaleźć swojego księcia z bajki. Wśród nich jest młoda rolniczka, znana ze swej aktywności na Tik Toku.

Fani tak zareagowali na zwiastun "Rolnik szuka żony"

W komentarzach pod zwiastunem niemal natychmiast pojawiły się wpisy dotyczące jednej z rolniczek. Fani rozpoznali popularną z Tik Toka Wiktorię Żmudę Trzebiatowską. Ciekawostką jest, że młoda rolniczka miała wziąć udział w 10 edycji "Rolnika", ale pojawiający się ogrom wątpliwości przeważył szalę w podjęciu decyzji. 

Już w świąteczną niedzielę widzowie zobaczą kolejną odsłonę programu. Tymczasem wierni fani pod oficjalnym zwiastunem "Rolnik szuka żony" na Facebooku nie ukrywają radości.

- Super. Fajna ekipa się zapowiada. Już nie mogę się doczekać
- I znów będzie ciężko się doczekać niedzieli
- Lubię ten program. Uważam, że pomaga to uczestnikom. To jest odwaga tych ludzi i później łatwiej jest kogoś zapoznać jak nie w programie to po

Źródło: FAKT